Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to, ze NPC budu stat na mieste takpovediac "bez zivota" je zamer, nie chyba.....aspon tak to prezentoval Chris Avellone v rozhovore v najnovsom Leveli...teda ak som to ja spravne pochopil :D
  • Fallout New Vegas nic? Ani ten DS3 a Alpha Protocol nebyly tak špatné hry... Rozhodně jsou na poli RPG větší zárukou kvalitního a inteligentního zážitku, než Bethesda a Bioware.
  • Keyz
    To jsme zvědav. Měli by zazářit příběhem, postavami a rozhodováním hráče, když ostatní omezí (dabing apod.)
    Hlavně jsem zvědav na svět. Zda bude uvěřitelný a nebude to vypadat levně jako v betě Wastelandu 2 (jedna z prvích verzí), kde NPC prostě stojí a stojí... žádný pohyb ani náznak života.
    U Shadowrunu to také nebylo moc slavné. Bohužel :(

    Škoda toho dabingu. Jestliže, je kvalitní je radost to poslouchat.
  • Nadhera! Tak neuveritelne sa na toto tesim - este viac ako na Wasteland. Fallouty su sice fajn, ale fantasy to je moje a Baldur's Gate, Planescape ci Icewind Dale (aj ked teda z tvorcov Baldurs Gate v Obsidiane moc lud nie je, ci..?) to je to najlepsie - osobne by som pridal este Greyhawk, ktory podla mna mal najdokonalejsi subojovy system zo vsetkych tych RPG, len skoda neuveritelnej zabugovanosti (a je od Troiky, odkial je aj kopa vyvojarov Obsidianu).

    Kazdopadne jedna z tych hier kvoli ktorym sa mi oplati stale mat aj herne PC, aj ked primarne uz hram hlavne na 3DS a PS3.
  • deridon
    South Park se velmi povedl si myslim, i když tam není moc co kazit.. u Alpha Protocolu byla škoda technické stránky, jinak to byla hra s velkým potenciálem
  • pillars of eternity si troufnu hodnotit teprve v okamžiku, až mi na monitoru pojedou závěrečné credits, protože pro mě obsidiáni nejsou žádnou továrnou na zázraky a většinou jim jdou hry, které po někom přebírají a ani to někdy nedopadne, čest vyjímkám NWN2 a KOTOR2
  • yenda1
    ....a život je zase krásnej.
  • „Budeš se divit, ale ty čtyři milióny dolarů jsou skutečně vše, co na vývoj potřebujeme,“ tvrdil před první veřejnou prezentací hry na E3 Adam Brennecke z Obsidianu. „Neutrácíme peníze za špičkové efekty nebo dabingová studia, neděláme hru pro konzole a nemusíme vyvíjet nové technologie, na rozdíl od ostatních studií. Děláme to tak, jak jsme byli zvyklí, tím snižujeme náklady. Snad se ti hratelnost bude líbit.“

    Tohle je nejkrásnější věc, jakou jsem za poslední týdny na Games četl
  • MrSanta
    Já jsem klidný. Určitě to prů*er nebude. Maximálně klasická Obsidiánská zabugovanost, ale teď jim, na rozdíl od Alpha Protocol, vydavatel nezatrhne práci na opravách.
    Možná u některých nekritických hráčů s velkými očekáváními dojde k jisté nespokojenosti s výsledným produktem.
    Já mám akorát obavy, jestli si zase zvyknu na RPG se 'starou' hratelností. Přece jen jsem již starší pán a novější hry zanechaly své stopy *1*
  • Khanemis
    Vypadá to úžasně a podle popisu se to zřejmě i stejně úžasně hraje. Není nad starou dobrou školu. Je fajn, že s dneska ještě dají udělat takové klasické hry a to bez nějakých (jak se zdá) kompromisů. Už se těším na ty dlouhé, rozsáhlé a především kvalitně napsané dialogy...hmm:) Jsem zvědavý s jakým světem kluci z Obsidianu přijdou, když si ho vytvořili celý sami. To budou zase hodiny objevování.

    Jinak se mi líbí ten nápad, že buď člověk může plnit hádanky nebo to obejít za cenu větších obtíží. Někdy prostě člověk má chuť bojovat, jindy zase se zastavit a zamyslet nad něčím, takže si to bude moct každý navolit dle libosti:)
  • Inquisitor
    Nádhera
  • Po zkouknuti toho traileru a obrazku me az zamrazilo, kdyz jsem si vzpomnel na prvni objevovani BG a BG2.
  • Na tohle se až nezdravě těším.
    Zároveň se i bojím, přeci jen člověk už musí být skeptický, když vidí ty prů*ery (zdravím Aliens Colonial marines).
    Ale věřím jim.
  • Na tohle se těšim hrozně moc, ale bojim se, že bez češtiny si to neužiju, tak doufám, že ji někdo uplácá :)))
  • Kinet1c
    Uz aby to bolo!
  • MrSanta
    To se tak krásně čte. Ty detaily jako efekt zvolené minulosti na reakci lidí ve hře, nutnost zásob na táboření, možnost rozhovoru po boji... To vypadá na dobře investovaných 35 dolarů.
  • smejki
    aby jste -> abyste
    výš -> váš
    Hannecke (LOL!) -> Brennecke

    Budu hrát s orlanským cipherem a aumauaským paladinem, to je jasné.
    A není tak docela pravda, že nevyvíjejí nové technologie. Právěže aby mohli udělat hru podobnou těm na Infinity enginu, museli si hodně ohnout Unity. Sice nepíšou engine od základu, ale úprav tam je habaděj. Navíc tuhle technologii sdílí s Tormentem, který se nám oficiálně posunul asi o půl roku. Snad to bude mít pozitivní vliv na výsledek, když si ušetří zdroje za technologický vývoj. Vypadá to, že Wasteland tím, díky relativně napnutému rozpočtu, docela trpěl.
  • Thorleif_cz
    Ty screenshoty jsou překrásný! Obzvlášť ty dva obrázky z dungeonů, jako kdyby vypadly BG a PT z oka... Nemůžu se už dočkat přístupu k tomuhle kousku. Všechno, co jsem o PoE zatím četl, ať už na herních serverech, či jako backer, mě navnadilo tak, že se na tuhle hru z trojice oldschoolovejch RPG od spolupracujících Obsidian/Inxile (Wasteland 2, Torment: Tides of Numenéra, Pillars of Eternity) těším nejvíc. Mockrát děkuju za článek, spolu s obrázky zahřál od srdce. DÍKY!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit