Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To co si napisal snahu o realitu.

    Vsak ty sa nevies zamysliet.

    Pozri sa na svet v ktorom zijes. To mas to iste. Ak hras airsoft so zbranou v ruke. Alebo ak stojis niekde nad hriskom ako pozorovatel a taktik mas 2d:).

    To iste futbal ;):):) len zmena uhla pohladu.

    Chapes to ?????!! Divaci na tribune su zastarali . To je to co ty pises :)
  • ??????

    Tym chces povedat co?? Ze 2d je zastarale a 3d moderne ??

    preco potom starcraft, diablo 3, age of empires, dota 2 su tak uspesne a stale 2d ???

    Jednoducho strategia sa neda hrat ak by vyzerala ako call of duty 1st person :)
    Takisto aj 2d rpg ma urcite prvky ktore sa v 3d nedaju moc dobre pouzit.

    Preco je novy mortal combat stale klasicky 2d ??? Jednoducho to su herne principy a styl hry ktory by 3d pokazil. Chapes to ?
  • chápeš vubec rozdíl mezi 2d a 3d? asi ne. ale jestli se ti to líbi tak je všechno v poradku
  • Jako suhlasim.

    Jednoducho zobrat stary koncept a doplnit ho.

    Takisto dynamicke prvky, interakcia s prostredim, strelim fireball do skaly a zruti sa nanich lavina kamenov apod. Skryjem sa do hmly a kopec zivych interaktivnych prvkov.

    Dufam ze podobne myslia aj autori.
  • Jaka podpasovka.

    Akurat by si ju zahral aj mimo svojej izby. Co je len nieco navyse. Plus nejaky kooperaticny multiplatformovy multiplayer. Islo by to dokopy
  • Nechapem ta. Vsak vysledny efekt je taky ze to vyzera vyborne. Staci ked tam bude par novych dynamickych prvkov.

    Akurat mas iny pohlad. Predstav si ze si boh, divas sa zhora a ovladas postavy.
    Taky isty pohlad na svet mam aj z vrtulnika a nezda sa mi ze by bol svet zastaraly :)

    Jednoducho pozrem na to a vidim krasne fantasy prostredie. Ci to vycucali zo stareho enginu alebo noveho crytech mi je uplne jedno :)
  • vidím tam snahu o realističnost, co kontrsastuje s použitou starou technologií. jinak delat hru na tablety považuju za podpasovku pro pc hráče
  • A ten system zapauzovania a rozdavania prikazov.

    V 3d to neide moc dobre a hras len sam za seba co sa mi nievzdy paci.
    Celkovo aj grafika vyzera perfektne, ten vodopad. Detailne ostre. Nejake nove aktivne prvky, a nic tomu nechyba

    To je vyhoda ze taku krasnu grafiku supnu aj na tablety ak by chceli. Narozdiel od 3d dragon age ktory by tablet nerozchodil.
  • Jakto ze nieje video. Ani na youtube som nenasiel.
    Rad by som si pozrel ten gameplay co popisujete.

    Co zakazali natacat. Ooch :)
  • me treba u brneni vadi, zpusob jakym funguje...proste armor by mel fungovat na principu rezistu a ne na principu...vlastne uhybu tak jak to je v DnD (nevim jestli to v nejakych novych pravidlech nezmenili)

    sice chapu jak to mysleli...neubere mi HP protoze me diky me obratnosti netrefi vs neubere mi HP protoze neprorazil skrz platove brneni, ale me se proste ten system nelibi
  • Tvoja hlava duta :) grafika je nova len inspirovana starym dobrym konceptom.

    Ved sa nato pozri

    http://im.tiscali.cz/games/2012/10/12/305934-pillars-of-eternity-2560x1440.jpg

    Podla mna to vyzera na fantasy nadherne malebne a detailne. Krasa
  • Este epicky zvukovy podmaz ako v bg a kupujem.

    vyborna sprava premna. Kupim si ms surface a zahram si to aj na tablete fajnovo :)
  • Mohol by tam byt system pauzovania ako v bg. Nevite ci bude ??

    To mam najradsej, zapauzovat zhodnotit situaciu rozdat prikazy a hura do boja
  • Myslíš Temple of Elemental Evil? Sakra ten sem ještě nikdy nezkusil... takže asi hurá na GOG ;)
  • A este takato hra im dovoluje multiplatformove hranie a na tablety je izometricky engine vhodny. Ak z toho spravili aj multiplayer bolo by to skvele
  • Co??? Vsak to vyzera vyborne.
    Ty si cela tragedia

    Neviem co viac by mala ta grafika mat. Mozno este nejaka ciastocna destrukcia prostredia.

    Nechapem ludi ako ty. Ak to nieje 3d tak mate pocit ze to je zastarale. Co je blbost. Hral som plosinovku trine 2 a ta vyzera krasne.
  • Novodoby baldur gate yeaaah !!!! Ze ich to napadlo konecne
  • Této hře věřím daleko více, než-li Wasteland 2. U něj se naopak obávám toho, že nám může připravit rychlé vystřízlivěni z fenoménu, zvaného Kickstarter.

    Je to neskutečný fantasy kýč, ale přesně pro takový kýč mám slabost *14* .
    Neskutečně se mi zamlouvá ta paleta barev. Nevím proč, ale izometrické 2D a pouze textové dialogy, mi v rámci RPG žánru připadají jako doposud nepřekonaná formule.
  • Kriste maxi, říká ti něco spojení slov "autorský záměr"? Pokud chceš nějaké third person naleštěné RPG, tak pláčeš na špatném hrobě. Toto nebude nový Mass Effect a ani jím nikdy nemělo být.
  • No, teď jsi mi nasadil brouka do hlavy. Jakpak by asi vypadal BG, kdyby všechna NPC prováděla nějakou, byť jednoduchou denní rutinu. Lákavá představa, ale co si budeme nalhávat, já budu spokojený i s těmi kůly v plotě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit