Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano bude to rpg ze stary školy se vším všudy, i starou grafikou
  • Těšim se jak malej kluk. Konečně po dlouhý době nefalšovaný RPG. :D
  • mohli si vyžádat na ks víc a pak by mohli dodelat do hry i grafiku. tragedie. ješte bych to akceptoval u začínajíciho studia ale obsidian? vzdyt si vydelali dost na south parku, alpha protocolu a dalších hrách *7*
  • Je třeba si uvědomit, že za prvé, tohle není ten samý Obsidian, který dělal tebou uvedené hry a za druhé, jde o crowdfunding, takže trochu jiný přístup a jiné priority.
  • Můžeš, ale v PnP. V komerčním projektu ne, pokud teda stavíš hru na jejich licenci, což není případ PoE.
  • Pokud máš na mysli mínusové hodnoty armoru, THAC0, nemožnost nosit zraně a brnění u mága nebo nutnost každé kouzlo memorizovat, tak to tam fakt nebude. :D
  • no pro mě byla technická stránka prostě nepřekousnutelná, dungeon siege 3 a alpha protocol jsou jedny z mála her co jsem nedohrál. South park jsem nezkoušel, nemůžu hodnotit
  • fallout new vegas beru - ale zas jak říkám, přebrali po někom engine a je to pokračování již hotové hry, alpha protocol je pro mě velké zklamání, ale rozhodně ne takové jako Dungeon Siege 3. Od Bioware jsem nehrál akorát shattered steel a zatím mě bavily všechny hry co kdy vydali a i ten shattered steel by mě určitě bavil. Obsidian nikdy neudělal takovou epickou pecku ze které bych se posadil na zadek jako z baldur's gate, alpha protocol pro mě tak 6-7/10, dungeon siege tak 3/10 ano nehrál jsem to na gamepadu, ale tohle rozhodně není hra, kvůli které bych si ho pořizoval a ano mám originálku na steamu, škoda že nejde prodat, ale neznám nikoho, komu bych se chtěl tak pomstít
  • Lotr
    Ofi forum vlákno lokalizace. Tak je zpráva o tom že uvolní nástroje a texty. Plus oznámení že když se fan překlady stihnou do určitého data bude možný si je stáhnout ze ofi stránky.

    Tak to svatý trojice Wasteland - Enternity a Numenera jsem strčil celkem nechutnou částku. Zajímám se.
  • Lotr
    Jak? Co ti na nich přesně vadí?
  • BTW. Ty se kolem toho nějak více pohybuješ? Dá se někde zjistit další info?
  • Keyz
    Tak to prezentoval blbě.
    Tohle bylo ve starých RPG protože to tak šlo. Dnes to vidíš jinak a vypadá to blbě, když tam stojí jak šašek a nereaguje na denní dobu apod.Minimálně, by se mohl pohnout a pár metrů :)
    Jestli to opravu udělají kompletně staře, tak to bude jako pěst na oko. Mnoho věci se změnilo a již jdou snadno udělat.
    Vem si, že v době kdy ty RPG vyšly, nešlo o technicky zaostalé hry. Bylo by divné, kdyby to dnes uměle udělali.
  • To jsme dva, nemůžů si pomoct, ale i když jsem třeba Baldurs Gate apod miloval, tak nebýt těch D&D pravidel, užil bych si tu hru daleko více. Nevím proč, ale hrozně mě v těch pravidlech vadí ten systém fungování zbraní a zbrojí.
  • Tak to by bylo super :) To bych si pak koupil :) To bude náročnej příští herní rok :-D Witcher a PoE mi sežerou asi milion hodin času :-D
  • nj stejne nemam pravidla DnD rad, nicmene vzhledem k tomu, ze i tak to kazdy vicemene tak nejak okopiruje, tak je to prast jako uhod
  • No, já když si vybavim starý rpgčka a jakej byl občas porod někoho najít, a pak si představim, že se ty postavy budou ještě hejbat... Ne, raději knihu.
  • Lotr
    Na tom s už pracuje. Existuje malá šance že hra bude mít českou lokalizaci. (velmi malá - nejsou prachy)
    Ale hned po vydání BETY vývojáři uvolní texty a nástroje k lokalizaci. S tím že pokud se překlad zvládne před oficiálním vydáním vývojáři to budou distribuovat jako lokalizační balíček nebo dokonce jako implementovanou lokalizaci. Čeština bude.
  • Lotr
    Hlavním problémem je copyright. Wizards si to hlídají. I když mají mnohem vstřícnější přístup než Games Workshop tak nevidí rádi nelicenční hry. A jejich licence není levná.
    Dokonce vývojáři Eternity to zpočátku s nimi museli řešit. Nakonec došlo k dohodě ve které co jsem tak vyčetl jde v zásadě o tohle "můžou se inspirovat ale nesmí kopírovat".

    proto se všude uvádí fakt že nejde o D&D base hru.
  • na Greyhawk naštěstí existuje naprosto ultimátní komunitní patch :)
  • >>Zároveň je odklon od pravidel D&D, které vývojáři používali v předchozích hrách, k dobru věci, protože si mohli vymyslet vlastní svět, jazyky (!), bestiář a pravidla podle vlastního gusta.<<

    S pravidly D&D můžeš mít vlastní svět, jazyky (!) i bestiář dle libosti. A i ta pravidla si můžeš měnit, i když pak je samozřejmě otázka, kdy nastane ten moment, že se tomu už nedá říct hra založená na pravidlech D&D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit