Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mam na dosce dva intel xeon a jeden ma 6 jader!!! a stalo to vic nez celej tvuj obejvak! *6*
  • firebug
    Z exkluzivit mě zaujal nejvíce The Order svou stylizací. Nevím ale, jak to bude s gameplayem... Jinak mě nejvíc oslovily hry multiplatformní, které by měly vyjít snad i na PC (Transistor a těším se i na Watch Dogs).
    Strašně pěkne vypadá i Division, ke které již vznikla petice snažící se hru protlačit na PC. Zajímavostí je, že samotný Ubisoft údajně nabádá lidi, aby petici podepsali... :-)
    http://www.dsogaming.com/news/ubisoft-asks-pc-gamers-to-show-interest-about-the-division-petition-almost-hits-its-initial-goal/
  • no jo uz zacina ta stvava medialni kampan na podporu ps4 oproti xboxu pritom microsoft vlastne nechce delat skoro nic zavadnyho jenom trochu sledovat lidi pres kamerku.
  • uprimne, zrovna timhle se do meho vkusu netrefili.
  • NumberFiveAlive
    mohli by udelat novyho syphon filtera kterej bude podle prvnich tri dilu na ps1 :S
  • Robotron3
    Pro mě je teď nejzajímavější, že si po letech zahraju Final Fantasy X HD na PS3! A předpokládám mi bude tahle konzole ještě dlouho dělat radost. :)
  • Robotron3
    Fakt jo? Jakože 8-mi jádro a ty máš ještě několikrát výkonnější? Kolik tě to stálo? *3*
  • Kolikrat lepsi a v cem?
  • ty vole trapnej PS4 uz ted mam nekolikrat lepsi PC nez ta jakoze NEXTGEN konzole kdyz to je nextgen tak ja mam pak doma nextnextnextnextnextgen stroj
  • Malleth
    Killzone předobjednán. Nejvíc se těšim ale na Infamous. Oba předchozí díly byly výborný.

    Nově mě taky po dloooouhý době zajímá Final Fantasy. Vypadá to že se Squeenix rozhodl konečně udělat krok vpřed a vydat hru, která nebude jen pro pár JPRG nerdů.
  • Me zujal Order, inFamous, MGS 5 a Division.
  • ani jedno z toho mě nezaujalo, to bude asi důvod toho, proč nemám žádnou konzoli

    Watch Dogs mě zajímalo ze začátku, ale po všech těch videích mi ta hra začala spíše vadit... hlavní postava působí dojmem, že se ani nevysere na záchodě aniž by nemusela hacknout a sklopit záchodový prkýnko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit