Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně by úplně stačil MGS 5 *15* Ta míra detailů, animace (plazení po zemi, například)*8*

    Při sledování toho traileru to bylo skoro jako kdysi dávno při sledování upoutávky na MGS na tom CD, co bylo přibalený k playstationu *14*
  • Hodně jsem teď sledoval ten jízdní model u Watchdogs no nevím teda....jako nehrál jsem to ale pochybuju že bude lepší jak v GTA4 potažmo 5
  • myslim ze radakce ma starostí dost a nevidim důvod proč by měl někdo něco mazat nebo banovat...tady trojčíte jak jelita kvuli nákejm komentářům to fakt nevěřim :D
  • Rhulad
    Troli špino, Troli Lejno, sračko atd... většinou mu to redakce smaže, ale já navrhuji exemplární potrestáni. *1*
  • Robotron3
    Kde jako? Já tu vidím od něj dva komentáře, jeden uplně normální a druhý trefný na účet joea? Co je na tom?
  • kks ten watch dogs je pefektny ako vyhodil manik prud v celom chicagu ked ho chceli fizli zatknut...malo co ma v hrach nadchne ale toto bola pecka
  • Rhulad
    To redakce tu nečte komentáře? Řekl bych, že už se to dosti zvrhlo - Veskoslav už normálně nediskutuje, ale všem tu prachsprostě nadává. Sice je pravda, že Joe je opravdu extrémní případ, ale to co tu předvádí poslední týdny Veskoslav je na IP Ban.
  • Division, The dark sorcerer, Outlast - ten predevsim. Zklamal trochu watch dogs
  • God-of-War
    Killzone luxus moc. Pak tu máme Infamous, Drive Club, MGS 5, Destiny, Final Fantasy, Zaklínače atd..Peníze na to mam jako brát kde?:D

    A sakra.. double post *13* .. Ani nevim, jak se to povedlo:(
  • God-of-War
    Killzone luxus moc. Pak tu máme Infamous, Drive Club, MGS 5, Destiny, Final Fantasy atd.. peníze na to mam jako brát kde?:D
  • Chcete povedat ze MGSPP sa vam nepacil?
  • Jediné, co mě trochu zaujalo, je Tranzistor... Asi už opravdu začínám trpět herním nechutenstvím.
  • Veskoslav
    Zaujal mě ten horor Outlast a The Order 1886:) Ta atmosféra steampunkové Británie:) No pokud to nevyjde na pc a bude to dobrá hra, tak se to dá do kolonky: Důvody ke koupi PS4:-D
  • a jakou hru patlaš ted? pane herni vyvojari. nebo nejsi vyvojar? protože jsi to minule psal
  • ZvacA
    Na E3 se přece dočkal prezentace v rámci novýho Xboxu ne PS4, takže třeba bude u článku "nejzajímavější hry pro Xbox One". I když je fakt, že Bf4 si cestu do listu přece jen taky našel.
  • Robotron3
    Tohle si poustej kazdej vecer pred spanim... http://www.youtube.com/watch?v=xdvRaPXeVUw
  • p.s.
    a jaky argument mas na nedostatek tahovek na konzole? mimochodem je jasne že rts na konzole by musela byt zasadne prispusobena moznostem ovladani, neda se udelat 1:1 port z pc verze
  • nesouhlasím. nevlastním sice konzole, ale takové watch dogs, transistor, evil within, beyond two souls a dřívější journey, last of us atd. určitě nejsou a nebudou povrchní plytkou zábavou.
  • Žádný Metal gear? Škoda podle mě mezi nejlepší videa E3 rozhodně patří...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit