Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani jedno z toho mě nezaujalo, to bude asi důvod toho, proč nemám žádnou konzoli

    Watch Dogs mě zajímalo ze začátku, ale po všech těch videích mi ta hra začala spíše vadit... hlavní postava působí dojmem, že se ani nevysere na záchodě aniž by nemusela hacknout a sklopit záchodový prkýnko
  • NumberFiveAlive
    mohli by udelat novyho syphon filtera kterej bude podle prvnich tri dilu na ps1 :S
  • Me zujal Order, inFamous, MGS 5 a Division.
  • Tak zrovna u Sony o kvalitni exkluzivni hry obavu skutecne nemam.
    Az se do toho obuji ty nejvetsi Sony studia, tak bude her dostatek, stejne jako na PS3.To u MS bude zase vetsina exkluzivni jen docasne, tak jako kdysi Mass Efect a Bioshock, ostatne uz ted vyvojari Titanfall naznacuji budouci PS4 verzi a podobne se suska o Dead Rising 3 od Capcomu.
  • Malleth
    Killzone předobjednán. Nejvíc se těšim ale na Infamous. Oba předchozí díly byly výborný.

    Nově mě taky po dloooouhý době zajímá Final Fantasy. Vypadá to že se Squeenix rozhodl konečně udělat krok vpřed a vydat hru, která nebude jen pro pár JPRG nerdů.
    • No, na druhu stranu, Square Enix by nemal zabudat, ze to boli prave ti "JRPG nerdi" co ich vysvihli do pozicie, v ktorej sa teraz nachadzaju. Ci uz to bol Square s Final Fantasy, alebo Enix s Dragon Questami..

      To priblizovanie sa "mainstream publiku" zacali uz s FF10, pokracovali s FF12 a uplne to zazdili s FF13. A aj ked som tieto hry hral, FF10 mam dokonca velmi rad, myslim ze vsetko to boli horsie hry ako trebars FF4 (momentalne hram na Androide), ci FF6, 7 ci 8. (5ku som zatial nehral tak neviem posudit).
      • Malleth
        Dřív byli final fantasy mnohem větší mainstream než teď. Byli vepředu. Ale poslední díly jsou už hrozně polovičatý. Vypadaj sice skvěle, ale pořád se tam monstra spawnujou ze vzduchu a/nebo se bojuje v arénách. Pohybuješ se tam po placatým, neinteraktivním prostředí a nemůžeš dělat nic jinýho než zabíjet monstra a koukat na cutscény s podivnýma dialogama.
  • Jediné, co mě trochu zaujalo, je Tranzistor... Asi už opravdu začínám trpět herním nechutenstvím.
  • Rhulad
    To redakce tu nečte komentáře? Řekl bych, že už se to dosti zvrhlo - Veskoslav už normálně nediskutuje, ale všem tu prachsprostě nadává. Sice je pravda, že Joe je opravdu extrémní případ, ale to co tu předvádí poslední týdny Veskoslav je na IP Ban.
    • Veskoslav
      Všem? Nenech se vysmát;) Chápu, musíš se zastat svého kamaráda Joe, který znehodnocuje každou diskuzi svými "znalostmi". Jestli Tobě to nevadí, to není můj problém. Starej se o sebe, protože mi připadá, že jediný důvod tvé diskuze je zmínit mou přezdívku v 90% tvých posledních příspěvcích;) Takže se vzpamatuj a ignoruj mě, já to dělám u Tebe už delší dobu, jelikož zastávat se jednoho z nejhorších trolů může jenom trol.
      • Rhulad
        Ty mě ignoruješ? Nenech se vysmát. Nevím, kdo mě nadával do sraček za negativní názor na Dishonored. Ty se chlapče vzpamatuj, jelikož to co tu předvádíš je šílené. Možná by jsi mohl čist co píšu. Joe se nikde nezastávám, ten by potřeboval pokoj vedle tebe na psychině. Ale by jsi mu nadával na každé novince? Tak kde to jsme? Ani když si naklikáš milion plusek a mě to samé mínusek to nezmění fakt, že mám pravdu.
        • Veskoslav
          Říká se tomu paranoia a dá se to léčit;) A ohledně Dishonored? Nenech se vysmát, stačí si přečíst, jak záměrně lžeš a překrucuješ a všem je jasné, že prostě jsi trol, co se snaží jít proti proudu za každou cenu i za cenu vymýšlení. Jako Joe. Protože spousta lidí tady na Dishonored napsala negativní reakce, ale tam logicky vysvětlili důvody a nikdo z nich neměl takové hodnocení a takové negativní reakce jako ty. Čím to asi bude? Nastuduj si pojem argument, pak možná pochopíš.
          • Rhulad
            Tak a diskuze zase skončila, jelikož ty prostě nemáš co napsat. Dokud tento sociopat nedostane ban tak to tady bude jako v chlívě. Takže mě se nelíbí Dishonored a za to si zasloužím od tebe nadávky do sraček?
    • Robotron3
      Kde jako? Já tu vidím od něj dva komentáře, jeden uplně normální a druhý trefný na účet joea? Co je na tom?
      • Rhulad
        Troli špino, Troli Lejno, sračko atd... většinou mu to redakce smaže, ale já navrhuji exemplární potrestáni. *1*
        • myslim ze radakce ma starostí dost a nevidim důvod proč by měl někdo něco mazat nebo banovat...tady trojčíte jak jelita kvuli nákejm komentářům to fakt nevěřim :D
  • Žádný Metal gear? Škoda podle mě mezi nejlepší videa E3 rozhodně patří...
    • ZvacA
      Na E3 se přece dočkal prezentace v rámci novýho Xboxu ne PS4, takže třeba bude u článku "nejzajímavější hry pro Xbox One". I když je fakt, že Bf4 si cestu do listu přece jen taky našel.
  • uprimne, zrovna timhle se do meho vkusu netrefili.
  • Division, The dark sorcerer, Outlast - ten predevsim. Zklamal trochu watch dogs

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit