Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne u tohohle momentu jsem taky cucel jak pero z gauce
  • metal gear?
  • division a destini
  • ringmancz
    ten hrdina z Infamous je mi nesympatickej, jinak hra vypadá zajímavě
  • God-of-War
    Jo a jeste ten Order.. To je graficky zradlo!!. CGI videa ve hrach, se konecne stavaji skutecnosti *14*
  • Ah, koukám, že budeme muset opravit význam hovorového označení kvantity "mraky" na nový a to na číselnou hodnotu "dvě" *3*
  • Ten Kilzzone vypadá suprově! musím mít
  • Malleth
    Vytánout zrovna Last Guardiana a Agenta, když jsou na PS3 mraky jinejch her, který dávno vyšly, taky není úplně ok.
  • Sorry, ale vytahnout Milo, kdyz se tady bavime o hrach, to je hodne slaby i na tebe *15*
  • Vidlec
    Tranzistor vypadá fakt výborně. A ten soundtrack je pecka!
  • Malleth
    Sony fans alespoň letos dostali/dostanou pár pěknejch exklusivit (Last of us, Beyond, Pupeteer, Sly 4, Ni no Kuni...).
    A pořád je větší šance že vyjde Last Guardian a Agent než Milo, nebo dobrá hra na kinect :))
  • Tak silnejsi lineup nez mela Ps3 meli snad i vietnamsky trhovci *1* Ja porad cekam na ty mraky exklusivit jako Agent a Last Guardian. ale co zase je oznamili teprve 2009 co je to pro Sony fans par let? *15*
  • Tak zrovna u Sony o kvalitni exkluzivni hry obavu skutecne nemam.
    Az se do toho obuji ty nejvetsi Sony studia, tak bude her dostatek, stejne jako na PS3.To u MS bude zase vetsina exkluzivni jen docasne, tak jako kdysi Mass Efect a Bioshock, ostatne uz ted vyvojari Titanfall naznacuji budouci PS4 verzi a podobne se suska o Dead Rising 3 od Capcomu.
  • Malleth
    Protože narozdíl od MS ukázali hry na revealu v únoru.
    Krom toho má pořád mnohem silnější linup než měla PS3 a na tý pak vyšlo mraky skvělejch exklusivních her. Narozdíl od konzole jejíž jméno nesmíme vyslovit.
  • Rhulad
    Tak a diskuze zase skončila, jelikož ty prostě nemáš co napsat. Dokud tento sociopat nedostane ban tak to tady bude jako v chlívě. Takže mě se nelíbí Dishonored a za to si zasloužím od tebe nadávky do sraček?
  • Veskoslav
    Říká se tomu paranoia a dá se to léčit;) A ohledně Dishonored? Nenech se vysmát, stačí si přečíst, jak záměrně lžeš a překrucuješ a všem je jasné, že prostě jsi trol, co se snaží jít proti proudu za každou cenu i za cenu vymýšlení. Jako Joe. Protože spousta lidí tady na Dishonored napsala negativní reakce, ale tam logicky vysvětlili důvody a nikdo z nich neměl takové hodnocení a takové negativní reakce jako ty. Čím to asi bude? Nastuduj si pojem argument, pak možná pochopíš.
  • Veskoslav
    No zrovna Killzone mi silně připomínal Crysis 3. Ať už stylizací či grafikou. Tudíž pro mě spíše zklamání.
  • Rhulad
    Ty mě ignoruješ? Nenech se vysmát. Nevím, kdo mě nadával do sraček za negativní názor na Dishonored. Ty se chlapče vzpamatuj, jelikož to co tu předvádíš je šílené. Možná by jsi mohl čist co píšu. Joe se nikde nezastávám, ten by potřeboval pokoj vedle tebe na psychině. Ale by jsi mu nadával na každé novince? Tak kde to jsme? Ani když si naklikáš milion plusek a mě to samé mínusek to nezmění fakt, že mám pravdu.
  • Ps4 ma slabej lineup jako caj. Kdyt na E3 neukazali vubec nic novyho a oRDER 1886 je na zacatku vyvoje, kdyz se podivam kdy Sony ukazala Last Guardian, tak hru neuvidime stejne driv jak za 6 let *1*
  • Veskoslav
    Všem? Nenech se vysmát;) Chápu, musíš se zastat svého kamaráda Joe, který znehodnocuje každou diskuzi svými "znalostmi". Jestli Tobě to nevadí, to není můj problém. Starej se o sebe, protože mi připadá, že jediný důvod tvé diskuze je zmínit mou přezdívku v 90% tvých posledních příspěvcích;) Takže se vzpamatuj a ignoruj mě, já to dělám u Tebe už delší dobu, jelikož zastávat se jednoho z nejhorších trolů může jenom trol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit