Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    http://www.harfasport.cz/userfiles/img/Zpravodaj/Clanek-01-1/banan.jpg
  • Generalmagor
    .
  • DangerousDave
    paradoxne mne GTA (s ICE) pripomýna zo všetkých hier watch dogs najviac :) http://bit.ly/MgzA2l
  • rancor1223
    Ehm, ty si asi neviděl GTA IV, že?
  • Vypadá to zájimavě...hezká grafika,nápady i atmosféra. Pokud z toho udělaj fungující celek, tak rozhodně titul o kterej se vyplatí zájimat. Ale ono v dobře provedený prezentaci vypadá všechno líp...každopádně pro mě asi nej titul z e3.
  • Tikov
    řidič(ka?) je spíš mrtvý kvůli té dávce z automatu, aspoň mně to tak přijde (což nemění nic na tom, že viníkem je hráč coby hlavní padouch hry)
  • Tikov
    "jeden člověk s dostatečnou expertizou" jsem si skoro určitě jist, že ta věta měla znít jinak *3*
    Souboje zatím vypadají příliš jednoduše, ale jinak je ta hra zajímavá.
  • BoB.2
    Je ve vývoji 2 roky tak to snad stihnou letos nejpozdějc 2013
  • evidentně nechápeš na co narážím. Mně nejde o grafiku z hlediska která hra má lepší texturu a podobné hovadiny, ale celkový look ... kdy zkrátka tohle působí parádně tmavě, špinavě... kdežto hry typu GTA jsou ... slovo omalovánky mi přijde adekvátní, všude samé barvičky a celé to má spíš náběh k animáku :)
  • BoB.2
    To doufám, podle toho kdo to vydává tak je velka šance že bude.
  • Mato1987
    no nie som som si vôbec istý či je na mieste porovnávať hru z roku 2008 s hrou, ktorá výjde bohviekedy :D
  • To je sice hezké jak se Pavel rozplýva nad záchranou spolujezdce ale nebýt Pearce a jeho oblbnutí semaforu tak spolujezdec nemusel být vydešenej a vodič mrtvej *4*. Ale jinak se na hru hodne teším i když nevím jestli si bude s mým lehce zastaralým počítačem rozumět.
  • Mně se strašně líbilo na začátku jak šel přes tu ulici, v kabátě, zafoukal vítr, který přes chodík odvál to listí a plechovku .. takové detaily, které dělají naprosto polhcující atmosféru ... navíc "reálná" grafika.. žádné omalovánky ala GTA ... paráda, fakt paráda.
  • Generalmagor
    Watch Dogs mě naprosto překvapila a vyrazila mi dech. Určitě nejlepší hra na E3 2012. Konečně naprosto něco nového, příběh má nápad, prostě originalita jak svin'. Nemůžu se dočkat. Nebojím se toho, že by mě to zklamalo.
  • Miserius
    Čeština ne?
  • najviac sa aj tak tesim na to jak budem blbnut v meste *14*
  • BoB.2
    To bude chtít novou mašinku zajímaly by mě min.požadavky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit