Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kecal: Technicky asi není problém udělat to, že hra funguje i bez toho oficiálního obsahu stahovaného ze serveru Blizzardu. Což je pokud se nepletu právě tento případ. Tj. nejdou questy atd.
  • No...to vypadá hodně zajímavě. Taková hra tu ještě nebyla. V něco podobnýho, teda bez těch gadgetů na ovládání dopravy atd., jsem doufal u Maxe Payna. Bohužel se to nevyplnilo.
  • DangerousDave
    aj to sa dá prelomiť, pretože v konečnom dôsledku to musí hra aj tak natiahnuť do ram a pokial sa im podarí tieto dáta rozšifrovať a zistia ako hra so serverom kominkuje, ako sa verfikuje a aké dáta si vymieňajú, potom je to už len otázkou času a trpezlivosti crackerov.
  • tak ti nevim Karle...

    http://diablo.4vendeta.com/

    nicmene to je tak vzdycky , verim ze musi bejt zazitek tam hrat , ale jak je videt technicky to neni problem:)
  • se mam po*at nebo co? že vice možnosti to zname :D to bude takhle, chcete ho vytahnout stlačte tohle, chcete ho nechat žít stlačte tamto, chcete ho nechat umřit stlačte zas jine tlačitko... KRAVINY pro DEMENTY!
  • Konečne po dlhom čase originálna hra. Aj keď z časti pripomína "GTA štýl" cítiť z toho že je to úplne o niečom inom. Ubi mali vždy dobré nápady len pri väčšine ich hier som mával pocit, že to je nedotiahnuté či už z hladiska bugov alebo nevyužitého potenciálu. Jedine toho sa trošku bojím inak palec hore!
  • Zvláštní to je, ale to bylo na chodu tý hry podstatně víc věcí *1* Tak ono je to ve finále fuk, protože 35 fps ti v GTA na komfortní hraní stačí. Zas se musí nechat, že Rage engine jede opravdu plynule už od 30 fps bez jakejchkoliv viditelnejch lagů.
  • Tikov
    možná stane ve chvíli prolomení- viz AC2
  • deridon
    to je zvláštní, že Icenhancer neměl na výkon vliv.. já když ho měl vyplý tak to jelo tak těch 40-60fps a s ním tak 25fps podle benchmarku i ve hře.. možná technické potíže? jako ta hra je prazvláštní to je pravda :D
  • DangerousDave
    asi tak ... online drm by som akceptoval iba v prípade keby sa spoločnosť zaviazala do roka max dvoch vydať patch ktorý by umožňoval bezproblémový offline režim. Lenže to sa nestane, tieto spoločnosti totiž vedia, že po jeho rozšírení sa stane účinným nástrojom ako zdierať zákazníkov.
  • to radši nebudu hrát
  • To ale byl jiný druh ochrany. U Diabla jsou některé klíčové prvky hry umístěny pouze na serverech Blizzardu. To nejde prolomit, to se musí v podstatě vytvořit.
  • Tikov
    Assassin's Creed 2 mělo DRM, vyšlo v listopadu 2009. Ochrana byla prolomena někdy v březnu 2010. Uznávám že zdržet piráty 3-5 měsíců je fajn, ale u D3 to nebude jiné a tak to dopadne vždy ať nasadí cokoliv.
  • proč je to podobné scénám z SP??
  • Tak to jsi šťastnější než já, když ti GTA IV jede po všech patchích suprově. Mně jede 35 fps ať dělám co dělám. Největší překvapení je, že IC enhancer neměl na výkon pražádnej vliv. Holt zázraky se dějí *1* GTA V podle traileru, kterej byl evidentně poskládanej z gameplay a v enginu renderovanejch videí zas tak revolučně proti GTA IV nevypadal. Ono to je ve finále jedno, čtvrtý GTA žádná ošklivka nebyla a zábava suprová. Ale tenhle rozdíl mě prostě praštil přes oči, protože tam fakt vidím dost propastnej rozdíl.
  • Tak to je jasný, ale stejně. Kdo se dneska s něčím takovým pro PC patlá.
  • Fyzika je možná žrout výkonu, ale u mě to byla grafická karta, co nestíhalo, ne procesor. Takže chybu v HW náročnosti bych hledal malinko jinde *3* Jestli jede Max Paine jak má, tak jedině dobře. Třeba GTA V už nebude takovej průšvih.
  • U ochrany typu Diablo III je to v nejlepším případě otázka několika let.
  • Tikov
    ne nezvednou- prolomení ochrany je vždy jen otázka času.
  • Online DRM je opruz, ale zvykejte si. Za pár let to bude ve všech hrách. Pokud vyjde předpoklad, že stoupnou prodeje PC her (a to myslím, že vyjde), mohlo by té vést k obrození této platformy a konečně by hry mohly začít vypadat k světu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit