Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne :D
  • Shenkster
    Tak tahle ukázka mě fakt nadchla ! *8*
  • Keby si si kúpil auto, ktoré občas nenaštartuje tak to bude v pohode lebo veď môžeš ísť robiť niečo iné? :D
  • Bereme vážně svoje investice.
    To je jako když si koupíš měsíční permici do posilovny a pak když tam chceš jít, tak ve 30% případů budou mít zavřeno kvůli údržbě *7* taky bys nebyl nadšenej.
  • NO ty kraaaavo nechcu nic jinyho *8*
  • tak si tu hru za 50€ nekupuj...mne ked nieco nejde tak idem robit daco ine...beriete tie hry az moc vazne :)...
  • Přesně tak bratře, jen nechme těm ožehlím lidem jejich koupaliště, běhání a procházení. Mi známe pravdu! Pravdu o kterou oni přicházejí! Pravdu o tom krásném svatém místě doma u PC! Kde hojnosti je nejen zábavy, však i nápojů a pokrmů je dostatek! Blahoslaveno budiž to místo!
  • konspiracééé konspiracééé
  • zda se mi to nebo Ubisoft dela uz druhou znacku ktera se zameruje svym tematem na problematiku v realnym svete a to iluminaty a NWO?
  • kostejnesmrtelny
    Ať si strčí Watchdogs, já chci pokračování Prince of Persia (toho cellshadovanýho, z roku 2008) *9*
  • Cahir
    Fejsbukáry s propadlým hrudníkom.
  • Jazz
    Jo, v listopadu na konzole. V březnu na PC.
  • To je síce pekné s tou prírodou, ale myslím, že ten kto si kúpi hru za 50€ chce aby mu šla 24h kedykoľvek bude chcieť. A je vcelku jedno či pri tom bude sedieť 24/24h alebo len 1/24h keď práve vtedy mu to nepôjde. Proste keď si si zaplatil tak to má byť plne funkčné bez debaty. Chcem vidieť nejaký helpdesk kde mi pri mojom probléme poradia, že veď čo aspoň môžete ísť do prírody! *1*
  • ti co to myslia vazne je mi ich luto...ti co si len vtipkuju pohoda..uz len tolko(k teme) tesim sa na to a dufam ze to dotiahnu chlapci od ubi az do konca ;)
  • fuj priroda slunicko pali ozonova vrstva nejtenci v historii, ptaci rvou , hmyz stipe, a sinice taky nic dobryho. To u PC se mi nic nestane a jeste budu mit zdravou bilou barvu *1*
  • Je toho toľko...ja si idem radšej zaplávať keď je pekne...alebo zabehať prípadne sa iba prejsť do prírody.. ale chápem že väčšine ľudí to už nič nehovorí...
  • hmm..že vyzerá to veeeľmi lákavo... *5*
  • co bych dělal venku, když můžu sedět doma u pc? *7*
  • neviem co mate vsetci s tym DRM :D...ved net ma uz dnes kazdy :D...a ked ti vypadne ?..no tak chod von a okus troska realneho sveta..nemusis sedet len doma na prdeli pri PC ! :P
  • Takže prostě pro tebe, že

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit