Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Generalmagor
    Watch Dogs mě naprosto překvapila a vyrazila mi dech. Určitě nejlepší hra na E3 2012. Konečně naprosto něco nového, příběh má nápad, prostě originalita jak svin'. Nemůžu se dočkat. Nebojím se toho, že by mě to zklamalo.
  • Nejenom že tahle hra vypadá svěží a originální, ale jestli ji navíc vyrábí pro tuhle generaci konzolí, tak by si měl dát Rockstar a jejich nenažranej Rage engine pár facek. Nejen vyšperkovanej trailer, ale i screeny vypadají fakt nádherně. To je vždycky výmluv, jak je open world hra něco jinýho než koridorovka apod. Fakt mi spadla brada, když jsem to prvně viděl *8*
    • Mozna bych pred tim fackovanim pockal, co RAGE predvede v GTA V.
      Navic pochybuju (a rad se spletu), ze WatchDogs bude pres vsechnu tu nadheru moct RAGEi konkurovat fyzikou. TO je panecku zrout vykonu.
      A osobne radsi nez vitr vidim realistickej jizdni model, perfektni reakce panaku, atd. atd.
      Po ctyrech letech ladeni uz bude RAGE urcite dal.
      Ale kdyz mu tohle nakope zadek, tak se urcite zlobit, ani divit nebudu. Asi tezko lze WD ted srovnavat s ostatnima hrama, vzhledem k tomu, jak o nich mluvi ubisoft - hotovej mazanek s uplne volnou rukou, elitou vyvojaru, vsi moznou technologii, "neomezenym" rozpoctem, apod.
      No zvedav jsem az nezdrave. A vydani snad ani nebude tak daleko.
      Jen s tou originalitou bych az tak nadsene nevykrikoval - porad je to spis michanice tri jinejch her, nez nejaka exploze ciry kreativity. Coz neznamena, ze bych se nemel oblizovat az za usima ; P
      • Fyzika je možná žrout výkonu, ale u mě to byla grafická karta, co nestíhalo, ne procesor. Takže chybu v HW náročnosti bych hledal malinko jinde *3* Jestli jede Max Paine jak má, tak jedině dobře. Třeba GTA V už nebude takovej průšvih.
    • trolo
      video bolo natacane na "hi-end" pc takze na konzolach budu horsie textury, nebudu tam odrazy, smoke atd atd
      • Tak to je jasný, ale stejně. Kdo se dneska s něčím takovým pro PC patlá.
    • deridon
      nenažranej Rage? ze začátku možná, ale po patchích to jede suprově (GTA4) a Max Payne 3 jsem čekal, že bude něják extra náročný a naopak, na mé dnes už low-end sestavě jede skoro na plné detaily pořád plynule.. k tomu využívání těch užasných animacích (Euphoria Engine) a vela modu pro GTA 4 :) jinak Watch Dogs je zase o pár urovní v některých ohledech výše, to je jasný a jsem zvědav s čim ten udajně nový engine přijde, protože to bude asi slušný konkurence pro GTA 5, což je dobře a těšim se na oboje
      • Tak to jsi šťastnější než já, když ti GTA IV jede po všech patchích suprově. Mně jede 35 fps ať dělám co dělám. Největší překvapení je, že IC enhancer neměl na výkon pražádnej vliv. Holt zázraky se dějí *1* GTA V podle traileru, kterej byl evidentně poskládanej z gameplay a v enginu renderovanejch videí zas tak revolučně proti GTA IV nevypadal. Ono to je ve finále jedno, čtvrtý GTA žádná ošklivka nebyla a zábava suprová. Ale tenhle rozdíl mě prostě praštil přes oči, protože tam fakt vidím dost propastnej rozdíl.
        • deridon
          to je zvláštní, že Icenhancer neměl na výkon vliv.. já když ho měl vyplý tak to jelo tak těch 40-60fps a s ním tak 25fps podle benchmarku i ve hře.. možná technické potíže? jako ta hra je prazvláštní to je pravda :D
          • Zvláštní to je, ale to bylo na chodu tý hry podstatně víc věcí *1* Tak ono je to ve finále fuk, protože 35 fps ti v GTA na komfortní hraní stačí. Zas se musí nechat, že Rage engine jede opravdu plynule už od 30 fps bez jakejchkoliv viditelnejch lagů.
      • Tak to je dobrá zpráva, že max payne 3 takhle dobře šlape, protože GTA mi přišlo tedy příšerně nenažraný na HW, ale pochybuju, že tuhle hru někdy vydají na současný konzole v téhle podobě to je utopie. Hlavně na X boxu je to nereálný.
  • BoB.2
    To bude chtít novou mašinku zajímaly by mě min.požadavky.
    • Miserius
      Čeština ne?
      • BoB.2
        To doufám, podle toho kdo to vydává tak je velka šance že bude.
        • Generalmagor
          .
          • BoB.2
            http://www.harfasport.cz/userfiles/img/Zpravodaj/Clanek-01-1/banan.jpg
  • rikam to nerad ale tuto me asi prinuti si koupit nakou hru od ubisoftu s online DRM... teda doufam ze to sni nebude abych to mohl hrat treba kdyz nepude net :)

    PS: originalek mam na steamu cca 30-40 + dalsich 20 krabicovek abych nebyl za pirata...
    • Tak tak, ludia by mali prestat kupovat hry od ubisoftu komplet, oni by sa rychlo uvedomili ake hovadske ochrany tam potom budu davat.
  • To je sice hezké jak se Pavel rozplýva nad záchranou spolujezdce ale nebýt Pearce a jeho oblbnutí semaforu tak spolujezdec nemusel být vydešenej a vodič mrtvej *4*. Ale jinak se na hru hodne teším i když nevím jestli si bude s mým lehce zastaralým počítačem rozumět.
    • Tikov
      řidič(ka?) je spíš mrtvý kvůli té dávce z automatu, aspoň mně to tak přijde (což nemění nic na tom, že viníkem je hráč coby hlavní padouch hry)
  • Masa-san
    Na Watch dogs, jak se zdá, se vyplatí si počkat. Tahle hra působí překvapivě svěže na to, že z ní všemi směry chrčí prvky z mnoha starších her od Ubisoftu i her ostatních.
    Celkově to působí jako fungující celek a je z toho cítit vydatná atmosféra.
  • Taky vám přijde, že s touhle hrou přichází na scénu nová trilogie od ubisoftu?
    • Jo, trilogie DRM.
      1. Bez registrace ani ranu
      2. Bez internetu ani ranu
      3. Online singl
      • taky se mi zdá, že ten multiplayer má jen zamaskovat perma online a pokud to bude úspěšná hra tak to beztak zničí pokračováním
  • Vypadá to zájimavě...hezká grafika,nápady i atmosféra. Pokud z toho udělaj fungující celek, tak rozhodně titul o kterej se vyplatí zájimat. Ale ono v dobře provedený prezentaci vypadá všechno líp...každopádně pro mě asi nej titul z e3.
  • shut up and take my money
  • najviac sa aj tak tesim na to jak budem blbnut v meste *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit