Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nj pak at se divi, ze se hry pirati
    • Tilwaen
      Jak Ti upirátěná hra pomůže s neexistující lokalizací?
      • asi takhle, já bych si lokalizované DA koupil, ale takhle na to peču
        • Včera jsem si z warezu stáhnul Ferrari a dneska si ho vytisknu na 3D tiskárně. Zítra to bude schnout, v pátek to hodím na STK a v sobotu jedu Gran Prix.
        • Pilgrim66
          Stop right there criminal scum! Nobody breaks the law on my watch!
          • wenceslaus
            Bacha! Jelikož jsi neposkytl překlad, tak maj teď někteří právo šlohnout ti peněženku...
            • Pilgrim66
              Jack prekladal Oblivion? *1* I kdyz ne to vypadalo spis jako "Vpravo pěno zastav tam kriminální, Zákon neláme nikdo hodinkách mojich na."
            • Miserius
              Škoda, že ti nemužu dat sto plusek *1*
              pro jistotu poskytnu překlad:
              Zastav tam vpravo, kriminální pěno! Nikdo neláme zákon na mojich hodinkách!
        • přesně
        • Miserius
          Zloděěěěj! Osoboooo, stůjte!
          • s mojí AJ to nemá smysl ani stahovat *1*
            • Jack1947
              Anglictina je dulezita, bez ni to dneska moc nejde a s ni jsou zase rozsirene moznosti... vic se da.
              Je jasne kdyz se nekdo uci od mala ze neco umi, (coz se porad neco ucim... neco se nenaucim nikdy)
              zase nemuzu rict ze jsem zbehlej, vsemu nerozumim ale myslim si ze kdyz nekdo umi zaklady proc by sakra si neuzil pribehovou hru ?

              Vzdyt nemusi rozumet vsemu, staci kdyz pochopi o co jde. (aspon trosku).
            • ano základy nějaké určitě mám, sám sem si překládal Dunu ještě v DOSu, ale prostě příběhová angličtina mě dělá problémy
            • Pilgrim66
              @Miserius

              Jsem na tom uplne stejne, anglicky jsem se naucil kvuli hram, filmum a forech na internetu. Diky tomu mam ted uroven C2 a muzu bejt prijatej na vejsku v Skotsku.

              Jeden z mala bonusů trávení hodin ve hrách.
            • Miserius
              Já začal s hrama když jsem uměl akorat Hello a Báj a prostě jsem chtěl hrát tak jsem musel zjišťovat co který slovo znamená i třeba v AoE 2 demu *1* A jak mi to pomohlo, prošel jsem angličtinou na základní škole, střední a vysoký bez otevření učebnice za 1, vše díky hrám a filmum... Jenže teď je každej línej se vubec snažit a učení jazyku bere jako kdyby to bylo týrání a radši bude skuhrat že tomu nerozumí... Spousta lidí neumí anglicky ale zvládaj němčinu a pařej to německy...
            • hey nake zaklady sem samo mel ale podobne hry ti daji v anglictine hodne
          • Tilwaen
            Rozkaz zněl jasně: muž s koženou brašnou nesmí projít!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit