Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 200+ hodin ne, ale strategii odsoudit po 20 minutách je trochu předčasné, nemyslíš?
  • Rika clovek, co tady bezne hodnoti hry ktery nehral...
  • Krescz
    za ty DLC může SEGA, a taky se mi to hnusí
  • Tato hra je odpad. Jak znám tvůrce tak hra bude zas nekompletní a skrze DLC budou tahat další peníze z lidí. Možná Warhammer 40k: dawn of war byl nejlepší jejich výtvor a pak už to jde jen z kopce. Dvojka - odpad, Trojka - odpad, battlefleet gothic armada - odpad. Nemám rád jakým stylem dělají hry.
  • nice dalsi co si mysli, ze k nazoru je potreba 200+ hodin :D
  • Většina lidí jim říká dinosauři... Dokonce hráči stolního Warhemmeru jim říkají dinosauři. Co by jsme si nalhávali. Oni jako dinosaři vypadají a i jejich fyziologie je podobná. Zlobit se na lidi, kteřím jim ze srandy tak říkají je na úrovni babynerdrage a více méně to samé jako hájit eldary před označením "Elfs in space" *7*
  • PreidaQ
    No já na jednom obrázku v galerii jasně poznávám allosaura.
  • Jednicku jsem nedohral (nebavilo), takze tohle si necham s klidnym svedomim ujit.
  • Bílá díra?
  • Já jsem ji neviděl, nikdo ji neviděl, ale myslím že je to bílá díra.
  • TheGGG
    nice b8 m8... po 20 minutách hodnotit hru...
  • Mám koupenou jedničku,ale nějak mě to nebaví.Hrál jsem to asi 20 min. a asi jak už to člověk zná z těch TW , tak ukrutná nuda.
  • taky se moc nevyznam ale asi nejaky "lizard" ne?
  • jamar28
    A co to je?
  • TheGGG
    tak článek psal pecháček a ten se ve waru nevyzná, z redakce je tam na war a w40k expert jen smutný
  • Proboha....Dinousauři to fakt nejsou....Kdy se to v redakci konečně naučíte....Proč prostě nekoupíte pravidla pro stolní Warhammer a tam si něco o tom nepřečtete....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit