Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klasickej debílní názor,jen nadávky na hru ale žádnej argument proč.A první 3D mapa byla už v rome 1.Já začínal na medieval total war 1 a málem mi pukli trenky jaká to byla bomba.No a když vyšel rome 1,tak mi pukla i židle,byl jsem na základce a kámoši to pařili taky,bavilo mě si o tom povídat kdo co dobyl,taktiky atd.Teď už to pařím sám xD
  • Trošku plácáš nesmysli nemyslíš?Druhý díl vycházi po roce a půl což mi nepřijde,jako by to vyšlo zrovna teď někdy nedávno.Pokud šetříš na hru za litr rok a půl tak to ti bude tak 12 let a dáváš si 50kč měsíčně do kasičky ne?Warhammer jsem si koupil hned po vydání a peněz dodneška nelituji.O proti jinejm total warům je každá frakce opravdu unikát,cose týče hratelnosti,každá frakce je originál a jinak se hraje ale nechci to srovnávat s historickými total wary,protože ty mě baví taktéž a je to úplně jiná kapitola.Ano Warhammer 2 po grafické a funkční stránce může být nebo spíš bude stejný ale taky možná proto,že pokud budeš vlastnit oba díly Warhammer 1 a Warhammer 2 tak můžes obě kampaně spojit a budeš mít brutalní velkou kampaň nabušenou se vším co de a co se warhammeru světa týče.Pokud to dobře chápu Warhammer 1 se odehrává ve starém světě warhammru a dvojka v novém světě,takže nove jednotky,národy kouzla atd.Svět warhammru mi nic neříkal a chtěl jsem spíš další historický díl,například medieval 3 nebo empire total war 2 a warhammer jsem spočátku nechtěl.A ještě nechápu tvůj argument,že ti přijde tak brzké vydání dalšího dílu.A jako co?I kdyby vydali 10 total warů za rok,tak si aspoň můžes vybírat a pokud to koupíš nebo budeš šetřit 5 let tak co se stane?Ta hra někam uteče?Nebo to chtít nebudeš protože to je pro tebe už starý?Nechápu ňák.
  • Nechápu co to má znamenat...děsně lidí teď teprve šetří na první Warmammer, a už má vyjít dvojka?..vsadím se že stejně předražená, nebo víc...Nechápu jak ti vývojáři přemýšlí, první díl byl přeci vydán před nedávnem a tohle bude naprosto stejné, jak po stránce grafiky, tak funkčnosti a možností...opravdu jsem z toho zklamán, v podstatě by vyšlo stejně kdyby tohle celé udělali spíše jako DLC k prvnímu dílu, a soustředili se spíše na vývoj Medievalu III. protože to by lidé uvítali v novém kabátku mnohem radši, než tohle :)
  • Ty máš v občance GGG?,že každýmu píšeš "anonymku" ? Jo ty nemáš ještě občanku?!
  • Včera bylo oznámeno další FLC pro TW:Warhammer I ve fromě race packu. Zajímavý je, že to bude mít benefit i pro majitele DLC a ne jen pro majitele základní hry. Jaký jsou vaše tipy?
  • Neví někdo, jak se překládá název týhle rasy do češtiny?
  • Ja myslím, že s 3d mapou přišel už Empire.
  • Asi myslí právě hry vydané do NTW, každopádně Shogun2 pokud se nepletu, byla první TW hra, která měla změněný interface a 3d mapu, pokud se nepletu.
  • jamar28
    "kouzlo hry a především to co TW série odlišovalo od jiných her a dělalo hru jedinečnou je dávno v pr..li"

    Co tím konkrétně myslíš?
  • Celá značka TW je od vydání NapoleonTW, naprosto hnusná, interface hry na globální mapě otřesný, celkově mi přijde, že jsou všechny nové TW dělány pro idioty, kouzlo hry a především to co TW série odlišovalo od jiných her a dělalo hru jedinečnou je dávno v pr..li, dnes je to jen sprostá žumpa na peníze viz tady tohle ... a je to škoda jelikož TW hry jsem měl opravdu rád.
  • To opravdu existuje ocas co si udělá názor na tento typ her za 20minut a pak otom jde ještě hrdě psát do diskuzí?
  • TheGGG
    a zase tu vystupuješ pod dalším nickem anonymku... to z tebe dělá mnohem větší děcko než mé používání zcela běžného moderního internetového slangu.... sice si změníš nick, ale z komentářů pořád číší ta samá omezená d*ili*a, takže nemusíš ani nic předstírat.... a zrovna paradox a jeho průměrné hry, to bych nezmiňoval. *3*
    btw: bitvy v total waru jsou geniální
  • a čo za hra prekonala total war sériu? nejak mi unikla a rád by som si ju zahral. ale poprosím k veci, t.j. hra, ktorá ponúka to isté čo TW (strategická mapa + boj v reálnom čase, kde ovládam svoje sily) séria v lepšom.
  • Nice b8 m8? Nj, je vidět, že si děcko.Nauč se raději pořádně česky. Jinak tě zklamu chlapečku..nemám 5 nicků., mám jeden a hra je blbost a nuda. Je to klasickej a 100x překonanej TW.Největší průtrus jsou bitvy, kdyby tam nebyly, bylo by to možná lepší.Ale to bych už radši pařil nějakou grandstrategy od Paradoxu, ne tuhle hovadinu.
  • Mydlím teď 1ku na médium :) . S upírama sem se zakempil v Sylvánii . Chaos víceméně poražen , na kontě 450k temné energie, tak to snad konečně domydlím : D
  • A co to teda je ?
  • TheGGG
    už tě všichni prokoukly trolle, tak se nesnaž...
  • Fraizer_cz
    kromě obláhání měst, bránění je strašně easy oproti minulým dílům
  • Ale "Elfs in space" to by mohli být i normalmí Eldaři, takže to by moc nešlo?
  • Je jedno kdo to dělá, když se všichni řídí podle stejného pravidla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit