Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu co to má znamenat...děsně lidí teď teprve šetří na první Warmammer, a už má vyjít dvojka?..vsadím se že stejně předražená, nebo víc...Nechápu jak ti vývojáři přemýšlí, první díl byl přeci vydán před nedávnem a tohle bude naprosto stejné, jak po stránce grafiky, tak funkčnosti a možností...opravdu jsem z toho zklamán, v podstatě by vyšlo stejně kdyby tohle celé udělali spíše jako DLC k prvnímu dílu, a soustředili se spíše na vývoj Medievalu III. protože to by lidé uvítali v novém kabátku mnohem radši, než tohle :)
    • Trošku plácáš nesmysli nemyslíš?Druhý díl vycházi po roce a půl což mi nepřijde,jako by to vyšlo zrovna teď někdy nedávno.Pokud šetříš na hru za litr rok a půl tak to ti bude tak 12 let a dáváš si 50kč měsíčně do kasičky ne?Warhammer jsem si koupil hned po vydání a peněz dodneška nelituji.O proti jinejm total warům je každá frakce opravdu unikát,cose týče hratelnosti,každá frakce je originál a jinak se hraje ale nechci to srovnávat s historickými total wary,protože ty mě baví taktéž a je to úplně jiná kapitola.Ano Warhammer 2 po grafické a funkční stránce může být nebo spíš bude stejný ale taky možná proto,že pokud budeš vlastnit oba díly Warhammer 1 a Warhammer 2 tak můžes obě kampaně spojit a budeš mít brutalní velkou kampaň nabušenou se vším co de a co se warhammeru světa týče.Pokud to dobře chápu Warhammer 1 se odehrává ve starém světě warhammru a dvojka v novém světě,takže nove jednotky,národy kouzla atd.Svět warhammru mi nic neříkal a chtěl jsem spíš další historický díl,například medieval 3 nebo empire total war 2 a warhammer jsem spočátku nechtěl.A ještě nechápu tvůj argument,že ti přijde tak brzké vydání dalšího dílu.A jako co?I kdyby vydali 10 total warů za rok,tak si aspoň můžes vybírat a pokud to koupíš nebo budeš šetřit 5 let tak co se stane?Ta hra někam uteče?Nebo to chtít nebudeš protože to je pro tebe už starý?Nechápu ňák.
  • Včera bylo oznámeno další FLC pro TW:Warhammer I ve fromě race packu. Zajímavý je, že to bude mít benefit i pro majitele DLC a ne jen pro majitele základní hry. Jaký jsou vaše tipy?
  • Neví někdo, jak se překládá název týhle rasy do češtiny?
  • Celá značka TW je od vydání NapoleonTW, naprosto hnusná, interface hry na globální mapě otřesný, celkově mi přijde, že jsou všechny nové TW dělány pro idioty, kouzlo hry a především to co TW série odlišovalo od jiných her a dělalo hru jedinečnou je dávno v pr..li, dnes je to jen sprostá žumpa na peníze viz tady tohle ... a je to škoda jelikož TW hry jsem měl opravdu rád.
    • jamar28
      "kouzlo hry a především to co TW série odlišovalo od jiných her a dělalo hru jedinečnou je dávno v pr..li"

      Co tím konkrétně myslíš?
      • Asi myslí právě hry vydané do NTW, každopádně Shogun2 pokud se nepletu, byla první TW hra, která měla změněný interface a 3d mapu, pokud se nepletu.
        • Ja myslím, že s 3d mapou přišel už Empire.
          • Klasickej debílní názor,jen nadávky na hru ale žádnej argument proč.A první 3D mapa byla už v rome 1.Já začínal na medieval total war 1 a málem mi pukli trenky jaká to byla bomba.No a když vyšel rome 1,tak mi pukla i židle,byl jsem na základce a kámoši to pařili taky,bavilo mě si o tom povídat kdo co dobyl,taktiky atd.Teď už to pařím sám xD
  • Mydlím teď 1ku na médium :) . S upírama sem se zakempil v Sylvánii . Chaos víceméně poražen , na kontě 450k temné energie, tak to snad konečně domydlím : D
  • Nemaji jezdit na jesterech, pravda spise prvohorniho vzezreni, spise Druchii? Cetli jsme prece Maluse!
    • TheGGG
      úplně jinej druh...
  • Já doufám, že se dočkáme i postavy "vampire-piráta" Luthora Harkona, alespoň formou DLC. *14*
  • Jen tak dál. Strategií z pohádkového světa není nikdy dost. Koho zajímá hratelnost nebo cena hry, hlavně že to má imersi.
    • jamar28
      Má to nejlepší hratelnost ze všech Total Warů, které jsem kdy hrál. A to říkám i přesto, že Warhammer mě nezajímá a moc se mi jeho vizuál a styl ani nelíbí.
      • Fraizer_cz
        kromě obláhání měst, bránění je strašně easy oproti minulým dílům
    • TheGGG
      a další anonymec co je chytrý až za roh... co má hratelnost nebo cena společného s tím, že to je fantasy...? Tady fakt píše jeden nemocný jedinec a jen si rychle mění random přezdívky...
      • Hratelnost to má mizernou, protože je to moderní total war (mizerná AI, všechny bitvy mají úplně stejný průběh, mizerná optimalizace a bugy). Pohádková tématika potěší děcka a zvedne prodejnost. Kdyby ve stejné hře bojovali lidi a ne roztomilé ještěrky se skřítky, tak to koupí půlka děcek, na které tou mizernou AI cílí.
        • jamar28
          Hezky ukazuješ, jak nemáš šajna, o čem vlastně mluvíš. *1*

          Mizerná AI - AI využívá lsti, schovává jednotky, snaží se s pohyblivými jednotkami napadat boky a týl, útočí na citlivá a slabá místa. Co bys chtěl víc? Ve velkých bitvách na legendary obtížnost (nemůžeš během pauzy rozdávat rozkazy) se velmi slušně zapotíš.
          všechny bitvy mají úplně stejný průběh - a co ta spousta unikátních příběhových bitev? Ty mají taky každá stejný průběh? Jak může mít každá bitva stejný průběh, když je ve hře několik unikátních frakcí s odlišnou taktikou? Nemluvě o tom, že AI staví různé armády - setkal jsem se s armádami vyváženými, téměř jen jezdeckými, z půlky střeleckými atd. atd. Tak jakýpak stejný průběh?
          Optimalizace a bugy - Jede mi to pěkně na celkem starém a levném stroji. Bugy jsem vůbec nezaznamenal.

          Hrál jsi to vůbec?
        • TheGGG
          ach ty trolíčků, bugy tam žádné nejsou a optimalizace je skvělá, pokud nemáš doma bramboru. S AI jsem problémy neměl a umí i občas překvapit, prostě pro singleplayer dostačující a stejně se hlavně hraje mulťák a tam nejsou dva zápasy stejné. Na fantasy tématice není nic dětinského, né víc než na předchozích dílech, které taky měli jen tu pohodovou a sluníčkovou historii... a s blood and gore DLC je to teprvý pořádný maso... *14* *14* *14*
  • Co ta krysa na konci? ;-)
  • Tato hra je odpad. Jak znám tvůrce tak hra bude zas nekompletní a skrze DLC budou tahat další peníze z lidí. Možná Warhammer 40k: dawn of war byl nejlepší jejich výtvor a pak už to jde jen z kopce. Dvojka - odpad, Trojka - odpad, battlefleet gothic armada - odpad. Nemám rád jakým stylem dělají hry.
    • TheGGG
      ty jsi fakt badass... tomuto žánru trollingu se v diskuzních kruzích říká heavy mental.... *1* *1*
      • Heavy mental je opravdu vtipný *3*
    • Ani BF Gothic ani DoW 2 a 3 nedělali lidi z Assembly pro Segu. DoW dělal Relic a BF Gothic Cyanide. Což stačí prohnat googlem a jeden to ví tak za 5 vteřin...Ale když je někdo chytrej a ví houby..
      • Je jedno kdo to dělá, když se všichni řídí podle stejného pravidla.
        • TheGGG
          už tě všichni prokoukly trolle, tak se nesnaž...
      • Tak presnejsie Battlefleet Gothic Armada ani nevysla po segou ale pod Focusom a robil ju Tindalos Interactive.
    • jamar28
      Hezky ses ztrapnil. *7*
    • No vzhladom na to, ze ani jednu z hier co pises, ti tvorcovia nerobili, tak mozem konstatovat , ze tvoj nazor je uplne nekompletny odpad ;-)
    • Krescz
      za ty DLC může SEGA, a taky se mi to hnusí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit