Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zzzzzzzzzzzzz.....
  • MARTASLJ19
    Veľmi sa teším na tento diel *14*
  • Magister_Peditum
    Škoda, přitom ukázka se mi docela líbila. Už by to chtělo, aby se vývojáři chytli za nos a zamysleli se nad tím, co rok co rok, vydávají za hru. Ale protože to zase koupí miliarda lidí, tak nebudou mít důvod cokoliv měnit.
  • TheGGG
    na hru se těším, už mám předobědnáno a myslím, že články by se měli psát neutrálně...
    od CoD AW nevyšla kvalitní FPS, takže toto a titanfall2 vypadá perfektně a vzbuzuje to můj zájem...
  • Jsem tu jediný, koho Advanced warfighter bavil? Byl to můj první CoD od MW2.
    • Mě bavilo jak AW tak i BO3, které považuju za ty nejlepší z celé série, protože starší díly celkem nic moc.
    • ...no vicemene se neni ani moc co divit protože dneska to neni ani s čim srovnavat dela se tak malo strileček že aj CoDko zabavi cobyne *1* hlavne dobrych strilček naposled to bylo Metro 2034...co ja si pamatuju jako dobrou strilečku...
      • Lukass
        Metro 2034 fakt neznam, co to bylo za hru?
        • Last Light, teď čtu knihu OMG boli te to hodne ??!!
  • calwin
    táto séria eskalovala nejakým špatným smerom... dogfight vo vesmíre? vážne? :D
  • CoD> Doom. I když je to Pyrrhovo vítězství.
  • Vypada to paradne. Remaster MW mne nelaka protoze tehdy se jeste delaly CoD podle mustru ze se nepratele spawnovali dokud jste neprekrocili jistou caru. Od tohoto konceptu uz v novsich dilech nastesti upustili
    • hahahaha...ne
  • mě advanced warefare velice prekvapil, nova grafika byla super, konecne!! hra byla vyborna, pribeh sice citelny, ale přestřelky naprosto uzasne, prislo mi, ze je tam i méně skriptu nez obvykle, pro me to byla vyhra, po dlouhe době, všechny black ops bych hodil do kose, musim rict ze Ghosts me prekvapilo zajimavym pribehem a bavila me i role psa, skvele byly COD 1,2 pak MW 1, 2 a 3, tam ja proste chybu nevidim, priserne proste byly jen hry mimo hlavni studio, tedy od Treyarchu je to bida
  • Předobjednal jsem!
    • A není přece jenom škoda dávat 80 (?!) dolarů za remaster MW1? :-)
      • A co ti brani zahrat si iw?? Vsak to ani nikto nevidel.
        Podla mna stacia len dobre dizajnovane dobre vyzerajuce mapy plus nejake nove herne prvky a o zabavu bude postarane

        Nonsense hate, oslavne ody fanusikov bf1 ktori videli len trailer a hned mali jasno ze to bude uzasna revolucna hra (pritom je to len facelift)
        Ja tipujem ze iw bude hrat viac ludi, mw nema cim prekvapit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit