Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediny čim tenhle díl překvapil je počet disliků u traileru
  • Shenkster
    On snad někdo čekal něco jiného ? *7*
  • Ono někoho překvapuje, že to ničím nepřekvapuje? :D

    Tahle série měla skončit po prvním Infinity Warfare. Stále nechápu kdo to pořád tak houfně kupuje, navíc za nemalé peníze (i cena DLCček je nechutná).

    Dodnes s úsměvem vzpomínám, jak hromada hráčů nadávala svého času na Infinity Warfare 2, že v multiplayeru nebudou dedikované servery a spouštěla se hromadná petice a hate na Steamu jak to nebudou kupovat a pak ti samí hráči hned po vydání "playing Infinite Warfare 2" :D
    • PreidaQ
      Máš na mysli Modern Warfare nebo jsi k nám přicestoval z budoucnosti?
  • Nemá čím překvapit? Je tu vážně nějaký moula, který by se tomuto ještě divil? A že to jistí multiplayer? Dobrá tedy, ať pak ale titul stojí polovinu. A co se týče kvality technické a grafické, tam už je to dnes vážně jen k zasmání. Je ale velmi fascinující, kolik lidí na tyto zjevné nekvality nadává a kolik - zřejmě tedy mimořádně tupých - lidí si to stále dokola kupuje, jednou ročně prohodí tolik peněz za stále to samé...
  • Call of Duty má nejnenáviděnější trailer v historii Youtube, Battlefield 1 se vrací k historickým bojištím a DOOM je old-schoolové překvapení roku. Ano, pořád je tu naděje pro dobré FPS.
  • walltar
    On to nevypadá na traileru až tak špatně... ale bohužel je to COD. Takže hra co si člověk dá po obědě a do večeře už nemá co hrát... Z týden už si ani nevzpomene že nějaký COD hrál, protože to je tak přehnaný, že ho nic nepřekvapí.

    Možná nějaká hodnota je v Multiplayeru... ale MP lobby hry nehraju.
  • Nmá čím překvapit, zhruba jako celý tento článek *1* chápu, že je toto web o hrách ale zrovna po E3 je TOLIK TOLIK zajímavostí a zrovna tohle mi působí jako ta nejhorší možnost, kterou každý předvídal. *4*
  • Autor by neměl zapomínat že klíčový lidé z IW utekli, na MW3 to ještě tolik vidět nebylo protože základní koncept už byl zřejmě hotov ale Ghost už byl přinejlepším nemastný, neslaný.
  • další bezduché vraždění bez logiky.
    "vy jste ty dobrý protože to hrajete.. a všechny ostatní co zabijete jsou ti špatní"
    nemusíte se cítit špatně že jste povraždili desítky lidí.... oni byli ti špatní...
    asi jako logika usa armády... my můžeme zabít a bombardovat kohokoliv, protože my jsme ti "dobří"
    • Válčit za mír je jako š_kat za cudnost.
  • Tuto sérii jsem měl rád. Dlouho. A dlouho jí odpouštěl zjevné chyby, přestože ostatní na to nadávali. Ale nevěřím, co jsem právě viděl (trailer). Tak oni teda nejenže udělali jen ingame footage bez ladu a skladu a ani to pořádně neprostříhali, neudělali k tomu pořádnou hudbu, ale ono to nemá ani žádnou atmosféru. Takhle prázdný "trailer" jsem už dlouho neviděl. Pomyslný oponent by mi nejspíše řekl: "tak to nekupuj!" No taky že nekoupím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit