Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapem co sa riesi. Kto si kedy kupoval cod kvoli styrom hodinam singleplayeru nech mi napise.
    Za 50€ na den si mozes prenajat sportove auto, snowboard, stvorkolku hocico ovela zabavnejsie a mozes sa blaznit cely den.Niekto tu uz pisal ze nechape ten hate, ja takisto.
    Kazdy ako ovca ospevuje battlefield1, hatuje cod lebo je to in, pritom co priniesli obe hry ?
    Stary koncept v novom prostredi. Ten bf1 vyzera smiesne, rychla arkadova akcia typu run n gun, boha aspon minimalne herne zmeny by si to zasluzilo ked uz skacem od scifi po 1 svetovu vojnu.
    Cod som naposledy kupoval aw, a toto mozno kupim tiez. Na aw sa mi nepacili divne mapy typu aquapark, holiday resort. Vsetko hrozne prefarbene umele.
    Myslim ze zasadenie do vesmiru na planety bude vyzerat ovela lepsie.
    Podla mna to bude top multiplayerove cod za posledne roky.
    Vysperkovany advanced warfare plus klasicky mw multiplayer.
    Netusim co viac by ste od cod chceli, luky a sipy ?
    • Začo ty vyhadzuješ peniaze, je tvoja vec dpc, ale ja sa pametam časi, ked sa robili dobre strielačky, ale dnes si proste s*urveny kravaťaci myslia, že robiť dobre kampaňove FPS, nie je dobry bussiness, a ty šefuju všetkemu !!
      A toto... ani luky šipi nezachrania...
  • TheGGG
    na hru se těším, už mám předobědnáno a myslím, že články by se měli psát neutrálně...
    od CoD AW nevyšla kvalitní FPS, takže toto a titanfall2 vypadá perfektně a vzbuzuje to můj zájem...
  • mě advanced warefare velice prekvapil, nova grafika byla super, konecne!! hra byla vyborna, pribeh sice citelny, ale přestřelky naprosto uzasne, prislo mi, ze je tam i méně skriptu nez obvykle, pro me to byla vyhra, po dlouhe době, všechny black ops bych hodil do kose, musim rict ze Ghosts me prekvapilo zajimavym pribehem a bavila me i role psa, skvele byly COD 1,2 pak MW 1, 2 a 3, tam ja proste chybu nevidim, priserne proste byly jen hry mimo hlavni studio, tedy od Treyarchu je to bida
  • Morraw
    To je katastrofa. Minulý díl jsem dohrál už s velkým sebezapřením. Jak dort od pejska a kočičky. Jen doufám, že další díl nebude Ghosts 2 nebo něco podobně nudného. Ale první/druhou světou bych si zahrál. Nebo nějaký jiný reálný konflikt.
    Na Remaster MW se dost těším, ptže první dva díly byly, se zpětným ohlédnutím, opravdu skvělé. Tohle nemá prostě tvář ty poslední díly. Taková všehochuť "dejmetamtřebasoubojevevesmíru".
    • Absolutne s tebou nesuhlasim.
      Mne vesmir ovela viac sedi na cod herny styl ako 2sv vojna.
      Menia sa len kulisy, ci to je vesmir, pravek alebo stredovek hras tu istu hru.

      Toto je podla mna hlavny problem ze sa neinovuje. Ci je to battlefield, cod, assasin creed apod.
      Su to hry ktore sa len faceliftuju.
      Takze mne je jedno ci to bude zo stredoveku alebo roku 2300.
      Rad by som prijal razantne zmeny v hre
    • Po tom pro CoD nevydařeném souboji s Battlefieldem a reakcí hráčské komunity nebude překvapením, pokud Activision se bude chtít ještě pokusit uchytit s díly, které se vrátí tématicky zase zpět. Ovšem, jestli jim ten vlak už tak trochu v tomto neujel. Ten cit pro to udělat opravdu zajímavou střílečku, byť arkádovou, třeba z druhé světové války měl přece jen příliš dlouhou pauzu, aby to bylo jen tak.
    • Jack1947
      Beztak to zase koupíš stejně jako jsi koupil Far cry hraješ snad hry se sebezapřením protože sis je koupil ?? Jo jasně ovce slyšej na remástr smhdomfg *12*
  • CoD> Doom. I když je to Pyrrhovo vítězství.
  • Předobjednal jsem!
    • A není přece jenom škoda dávat 80 (?!) dolarů za remaster MW1? :-)
      • A co ti brani zahrat si iw?? Vsak to ani nikto nevidel.
        Podla mna stacia len dobre dizajnovane dobre vyzerajuce mapy plus nejake nove herne prvky a o zabavu bude postarane

        Nonsense hate, oslavne ody fanusikov bf1 ktori videli len trailer a hned mali jasno ze to bude uzasna revolucna hra (pritom je to len facelift)
        Ja tipujem ze iw bude hrat viac ludi, mw nema cim prekvapit.
  • Nmá čím překvapit, zhruba jako celý tento článek *1* chápu, že je toto web o hrách ale zrovna po E3 je TOLIK TOLIK zajímavostí a zrovna tohle mi působí jako ta nejhorší možnost, kterou každý předvídal. *4*
  • Jsem tu jediný, koho Advanced warfighter bavil? Byl to můj první CoD od MW2.
    • Mě bavilo jak AW tak i BO3, které považuju za ty nejlepší z celé série, protože starší díly celkem nic moc.
    • ...no vicemene se neni ani moc co divit protože dneska to neni ani s čim srovnavat dela se tak malo strileček že aj CoDko zabavi cobyne *1* hlavne dobrych strilček naposled to bylo Metro 2034...co ja si pamatuju jako dobrou strilečku...
      • Lukass
        Metro 2034 fakt neznam, co to bylo za hru?
        • Last Light, teď čtu knihu OMG boli te to hodne ??!!
  • Voni se už dlouho vezou na HIPE vlne, zatim jim to prochazi, ale muže mi nekto rict, proč se mi tehda MW moc libila ?? To bude asi tim že sem posledni 3 CoDka nehral, nejvic dvě mise...
    • Ten upadek je videt aj na počtu komentu, už se za to nikto ani nepere :-D
      Predtim delali CoDko 2 studia jedno lepši druhy slabši, pak každy druhy CoDko bylo dobry...ale co dela todleto za lidi... *13*
  • to je traparna ve vesmiru... ohh Kdyz uz se nechtej vracet k jednou zpracovanejm bojum proc nemuzu likvidovat socasne vypatlance z IS to by byla rezba, ale na to nemaj koule co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit