Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    To je katastrofa. Minulý díl jsem dohrál už s velkým sebezapřením. Jak dort od pejska a kočičky. Jen doufám, že další díl nebude Ghosts 2 nebo něco podobně nudného. Ale první/druhou světou bych si zahrál. Nebo nějaký jiný reálný konflikt.
    Na Remaster MW se dost těším, ptže první dva díly byly, se zpětným ohlédnutím, opravdu skvělé. Tohle nemá prostě tvář ty poslední díly. Taková všehochuť "dejmetamtřebasoubojevevesmíru".
    • Absolutne s tebou nesuhlasim.
      Mne vesmir ovela viac sedi na cod herny styl ako 2sv vojna.
      Menia sa len kulisy, ci to je vesmir, pravek alebo stredovek hras tu istu hru.

      Toto je podla mna hlavny problem ze sa neinovuje. Ci je to battlefield, cod, assasin creed apod.
      Su to hry ktore sa len faceliftuju.
      Takze mne je jedno ci to bude zo stredoveku alebo roku 2300.
      Rad by som prijal razantne zmeny v hre
    • Po tom pro CoD nevydařeném souboji s Battlefieldem a reakcí hráčské komunity nebude překvapením, pokud Activision se bude chtít ještě pokusit uchytit s díly, které se vrátí tématicky zase zpět. Ovšem, jestli jim ten vlak už tak trochu v tomto neujel. Ten cit pro to udělat opravdu zajímavou střílečku, byť arkádovou, třeba z druhé světové války měl přece jen příliš dlouhou pauzu, aby to bylo jen tak.
    • Jack1947
      Beztak to zase koupíš stejně jako jsi koupil Far cry hraješ snad hry se sebezapřením protože sis je koupil ?? Jo jasně ovce slyšej na remástr smhdomfg *12*
  • Jack1947
    Mp to samé takže nekupovat *3*
    • OPenetrator
      Jako by sis snad někdy neco koupil :D
      • Jack1947
        Drž plec dítě nevycválané jistě že koupil ale tuhle sračku byt bych dostal MW už nechci ani vidět.
  • Voni se už dlouho vezou na HIPE vlne, zatim jim to prochazi, ale muže mi nekto rict, proč se mi tehda MW moc libila ?? To bude asi tim že sem posledni 3 CoDka nehral, nejvic dvě mise...
    • Ten upadek je videt aj na počtu komentu, už se za to nikto ani nepere :-D
      Predtim delali CoDko 2 studia jedno lepši druhy slabši, pak každy druhy CoDko bylo dobry...ale co dela todleto za lidi... *13*
  • to je traparna ve vesmiru... ohh Kdyz uz se nechtej vracet k jednou zpracovanejm bojum proc nemuzu likvidovat socasne vypatlance z IS to by byla rezba, ale na to nemaj koule co?
  • Nechapem co sa riesi. Kto si kedy kupoval cod kvoli styrom hodinam singleplayeru nech mi napise.
    Za 50€ na den si mozes prenajat sportove auto, snowboard, stvorkolku hocico ovela zabavnejsie a mozes sa blaznit cely den.Niekto tu uz pisal ze nechape ten hate, ja takisto.
    Kazdy ako ovca ospevuje battlefield1, hatuje cod lebo je to in, pritom co priniesli obe hry ?
    Stary koncept v novom prostredi. Ten bf1 vyzera smiesne, rychla arkadova akcia typu run n gun, boha aspon minimalne herne zmeny by si to zasluzilo ked uz skacem od scifi po 1 svetovu vojnu.
    Cod som naposledy kupoval aw, a toto mozno kupim tiez. Na aw sa mi nepacili divne mapy typu aquapark, holiday resort. Vsetko hrozne prefarbene umele.
    Myslim ze zasadenie do vesmiru na planety bude vyzerat ovela lepsie.
    Podla mna to bude top multiplayerove cod za posledne roky.
    Vysperkovany advanced warfare plus klasicky mw multiplayer.
    Netusim co viac by ste od cod chceli, luky a sipy ?
    • Začo ty vyhadzuješ peniaze, je tvoja vec dpc, ale ja sa pametam časi, ked sa robili dobre strielačky, ale dnes si proste s*urveny kravaťaci myslia, že robiť dobre kampaňove FPS, nie je dobry bussiness, a ty šefuju všetkemu !!
      A toto... ani luky šipi nezachrania...
  • BangMeInBangladesh
    Tahle hra bude komerční úspěch i kdyby byl hlavním hrdinou kačer Donald a byla to adventura odehrávající se v zemi za zrcadlem, protože se to jmenuje Call of Duty.
    • jindra.veliky
      To zní náhodou zjimaveji než všechno od MW2
  • Pojistili si zadní vrátka stou remasterovou verzí MW, rád bych kdyby se CoDko vrátilo do bojiště 2.světové války nebo zkusilo jako BF 1.světovou válku nebo třeba Občanskou válku v USA Jih vs. Sever. nebo to zasadili do Koreje 1950 až 1953. Prostě to chce něco co tu ještě nebylo nebo něco co není ještě tak moc zmapovany,protože podle mě každá druhá střílečka je zasazena do budoucnosti. Podle mě bude tohle nové CoDko nuda,ale nechám se překvapit *4*
  • Lukass
    *1* *1* *1*
  • Veskoslav
    Jediný důvod pro koupi je remaster MW, který považuji za nejlepší díl z moderní doby. Kdyby to vydali samostatně, tak bych možná i ten litr dal, protože MP se hraje doteď a SP, jak jsem psal, byl jeden z nejlepších, nejen v rámci CoD série, ale i FPS za posledních 10 let. Ale kupovat si kvůli tomu tento díl? Osobně z trojice CoD, Titanfall a Bf1 dám přednost Titanfall:)
    • Na prvním MW mě hrozně štvaly ty do očí bijící nekonečný vlny nepřátel. Lokace (snad až na závěrečný bunkr a misi předtím) nešly vystřílet. Muselo se jít pořád dopředu, jinak se nepřátelé spawnovali donekonečna. MW2 to dost znatelně omezilo a proto jsem ho měl vždycky radši. Doufám že u remasteru to taky upraví.
  • Nechci se CoD zastávat ale vyloženě mě sere ten cílený hate na něj. Všichni si myslí jak oproti tomu bude Battlefield 1 božská hra a při tom je to přeskinovaná BF4.

    P.S. Nezapomeňte jít dál dislike CoD traileru
    • R.I.P. CoD
    • walltar
      Jo... jeden za 18 a druhý bez dvou za dvacet.

      Bohužel se z těch her stal odpad herní scény.
      • Lukass
        Presto me Battlefield bavi, ta hratelnost je tam proste v poradku, a o kvalite technickyho zpracovani a zvucich se ani nebudem bavit ze *1*
    • neboj už se stalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit