Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drasta
    Od Fanatecu muzes koupit jenom pedaly a volant si nechat starej. Ja pouzivam tyhle a nemuzu si stezovat: http://www.fanatec.com/eu-en/pedals/csr-elite-pedals-eu.html

    Load cela na brzde, nastavitelna tuhost a jeste si muzes koupit invert kit a mit ty pedaly vedeny shora.
  • Mart9
    Fantastický video.
  • Odulin
    Dušane tvl neblbni. :)
  • Srovnávat okruhy a rally je hloupost. To je jako srovnávat downhill MTB s Tour de France. Každá disciplína má něco do sebe
  • Celé je to o lidech. Kdyby fanoušci rallye nebyli idioti, vůbec by se tyhle věci nemuseli řešit. Promiň prostě, ale jestli rozmnému člověku někdo musí říkat, kde má stát, aby se mu nic nestalo, pak ten člověk asi moc rozumný není. Navíc čemu říkáte bezpečná vzdálenost, když auto v těchto rychlostech je schopné doletět několik desítek metrů.
  • Mně prošly rukama všechny volanty na trhu, od těch nejlevnějších až po Fanatec clubsport. Za mě je nejlepší volba G25 popř G27. Je tam feedback, pedály nejsou špatné, ale hlavně je to držák, není poruchový. Dá se i dobře tunit, vyměníš věnec za nějaký Momo a hned jsi jinde. Prostě co se poměru cena / výkon, tak bazarový G25 / 27 je top. Fanatecy jsou moc drahé a nejsou zas o tolik lepší, navíc jsou dost poruchové
  • No právě, chodilo tam moc lidí. A pořadatelé to absolutně nezvládli, co se bezpečnosti týče. A přitom by to šlo, kdyby se snažili. Podívej se na záběry z Finské rally, tam byli diváci v bezpečné vzdálenosti, nebyl problém. Srovnej to s ostatními zeměmi, tragédie. Kdoví, jak by rally vypadalo dnes, kdyby se dodržela bezpečnost a Toivonen nehavaroval.
  • Koupis i levnejc. G25 se prodava zachovalej i do 3k. Casto staci jenom vycistit a prostrikat potenciometry. A pro rally mi prijde i sekvencni razeni mnohem lepsi na paku, nez na padla.
  • Ja mam G25 a v pohode mi vystaci. Jde taky o to si ten volant nastavit, udelat si realny posez i umisteni monitoru. Kdyz vidim na videich nektere recenzenty jak maji volant provizorne uchyceny na stole, sedi u toho jak ve vejtrasce a mozna jeste na koleckove kancelarske zidli, pak si rikam ze pro takove je kazdeho lepsiho volantu skoda.
  • Řešil jsem to minulý týden, za tak málo peněz opravdu DFGT (3300 třeba na Mallu s dopravou není co řešit). Nejvíc mi na něm vadí asi tyto tři věci:

    plynový pedál je hrozné blato, není v něm prakticky žádná odezva, blbě se s tím dávkuje plyn
    občas hlučnější FF (v zápalu jízdy to nevnímáš, ale ...)
    tlačítka místo pádel pod volantem (zvykneš si, ale ...)


    Původně jsem chtěl kupovat i G27, abych porovnal rozdíly atd., ale po pár dnech ježdění s DFGT (a sbírání informací) na to kašlu, protože bych musel koupit nějaký Fanatec za 15tku (aby tam byl opravdu pořádný rozdíl, G27 je jen takové lepší šmrdlátko co jsem zjistil) + si nechat udělat nový stůl, sedačku, držák .. a byl bych někde na 25+. Proč ? Aby to aspoň trošku za něco stálo, protože takhle mi to přijde takové o ničem, vzhledem k tomu, že jsem se něco rychleji najezdil v realu i v silnějších / závodních autech a prostě to není ono, pCARS mě zklamal jízdní model, AC je lepší, ale pořád ten pocit od řízení skutečného auta je daleko, tak jsem se rozhodl na to kašlat, nechám si DFGT na občasné brm brm (oproti klávesnici nebo páčkovaču pořád 1000 procent rozdíl) a pokud někdy v budoucnu vyjde pořádná, ale opravdu pořádná závodní hra ...

    Tím tě nechci odradit, spousta lidí je i z DFGT nadšená, ať u máš volant jakýkoliv nejvíc je to stejně o tom jak ty auta potažmo ježdění vnímáš a jaký jsi, jak si to dokážeš užít. Podívej se na Olejníka, ten má roky G27, pCARS recenzoval a neumí projet pár zatáček trochu rychleji :)
  • Zjednodušený???Tak to asi hraju jinou hru.Vypni si příště všechny asistenty a hra to jako chlap,pak ti ty koleje zmiznou *5*
  • G27 do 4k? No nevim...
  • Bazarový Logitech G27 jednoznačně, DFGT je šit
  • V týhle cenový relaci nemá "Logitech Driving Force GT" konkurenci
  • Urcite je lepsi v zakladnim chovani vozu. Drzi tahly smyk a zaroven je citlivy na volant. Ceska fyzika je tezkopadna. Mne je u zadele jestli jsou tam Krestovy setupy, zkratka mi tam chybi ta radost z plynule jizdy dverma napred.
  • *1* *1* *1* nejsi ty trosku Krank? :-) Tak si stahni rally na tu s6 a preju hodne zabavy :*
  • V RBR byly tratě svoji délkou dost podobné.Máš pravdu ,že v Rally Championship 2000 byly i 20 min. RZ ,ale ta fyzika byla dost podivná.(auta se otáčely kolem středu a ne kolem zadní nápravy)A při té náročnosti Dirt Rally jsou i ty 4min. dostačující.
  • Ghost47
    Zatím bude nejdelší Pikes Peak (budou obě verze, před tím, než to celé vyasfaltovali, i ta nová). Ale zájem o delší RZ má víc lidí a ještě jsou plánované alespoň 3 další rallye (Německo, Finsko a nějaká blíže neurčená na sněhu).
  • Ristoro
    Trošku offtopic, nicméně ne zas tak velký. Chci se zeptat, jaký volant by mi doporučil někdo, kdo má velké zkušenosti se simulátory, do cenové relace 4000,-? Starý jsem prodal a kvůli Dirtu a PCars si chci pořídit nový, díky za případné odpovědi :).
  • Keyz
    To jsem nedávno pod recenzí Assetto Corsa zoufal, jak není simulátor Rally hry. A ejhle.... Je zde Dirt Rally který se tomu blíží. Sice někdo nadává jak tam není tohle atd. Ale stále to není hotové.

    I kdyby to nakonec nebyl simulátor skupiny "B" *4* , tak to snad bude více realistická hra (po vypnutí pomocníků) a to prostě potěší. (nemyslím si, že z toho bude nové RBR) U Rally velice. A možná to ukáže, že simulace (které ale jsou i pro nováčky díky možnosti nastavení), mají smysl a prodávají se. A dočkáme se někdy ještě více propracované simulace královského motosportu a to Rally.

    Na závěr moje oblíbené video : https://www.youtube.com/watch?v=INwqyPct8qY

    Jinak btw. Rally zdaleka nejvíce prověří schopnosti. Kam se na to hrabe nějaká Formule a další okruhové srandy. Tam je jasná trať, je možné ji zkusit, je to jeden povrch a tak dále. U Rally? Trať se mění (zvěř, lidi, počasí, auta to rozhrabou atd.), povrch se mění a je to hodně o improvizaci. A v minulosti to bylo také hodně o tom "zkrotit" nějaké šílené auto ze skupiny "B"... Než to nějaký de/il zrušil. Tam chodilo lidí, to bylo něco! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit