Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    díky za hodnotnou odpověď
  • U mě je pořadí : Richard Burns Rally ,Dirt Rally ,Dirt 2 (vým že je to arkáda ,ale hodně zábavná) ,Rally Championship 2000.
  • Přesně tak, kdyby DFGT byl tak supr volant, jak někteří říkají, tak logitech nikdy nemusel vyrábět G25/27... Člověk musí být hlupák, aby si koupil nový DFGT, když za stejnou cenu může mít bazarový volant, který je xkrát lepší... Ale jsme holt v Česku, tady jsou lidi schopní koupit si novou Ochcávku RS, když za stejnou cenu můžou mít Porsche z druhé ruky *7*
  • Svetla se rozbit daji a pokud se ti to povede po uvodnich par desitkach vterin na jedne z delsich RZ, tak to jsou pak prava muka
  • Odulin
    *1* *1* slušný
  • C-BEAM
    jasně, jízdní model měl rch2k otřesný ale v mnohém nemá přemožitele dodnes.
  • To, že tam nemáš ruce na volantu znamená to, že jsi natrefil na speciální warez s GPS detekcí a každou chvílí můžeš u dveří očekávat komando, které tě zlikviduje. Odpočívej v pokoji
  • ringmancz
    já se teda přiznám, že jsem si to stáhl, ale potřeboval jsem vyzkoušet, jestli mi to pojede. v dohledné době koupím.

    dva dotazy: ruce na volantu tam nemám kvůli nastavení grafiky nebo v té první verzi nebyly?
    a jak je to s HW náročností early access her? zůstává stejná jak přidávají další věci?
  • ta noc moze byt zabavna, daju sa tam rozbit svetlomety aby nastala uplna tma? toto som zazil asi iba v staro v-rally 2 a bolo to peklo, najma, ked si mal do konca etapy len kusok, este by sa tam zisiel editor trtati, bo jediny minus rallye hier, ze trate rychlo okukas a uz ta to nebude tahat
  • Jý myslim, že kdybys v autobuse cestou do školy/práce tasil volant místo mobilu jako ostatní, že budeš za krále taky! ;)
  • Trochu OT - přesně tak, zase ale třeba Dave Watson se snažil o propojení MTB FR/DH s Tour de France už v r.2003 přeci :).

    http://ep1.pinkbike.org/p4pb4394671/p4pb4394671.jpg

    video
    http://extreme.com/insane/1036208/tour-de-france-road-gap

    Škoda, že mu tenkrát někdo neřek, ať si nastaví ůtlum odskoku na tlumiči na max, takže ho to trochu na dopadu pokopalo ;), ale odešel po svejch. A ještě jeden relativně nedávno (2013) a trochu lidštějších rozměrů https://www.youtube.com/watch?v=SxU_i-EL0OE .
  • Hraješ tu stejnou, jen jsi prostě lama
  • Ale prd. Nejvice driftovaly Acka a prvni wrca, ty uz aspon mely vykon, ktery sel na rally plne vyuzit a nemuseli jen lechtat plyn...
  • Ty jsi strasny jelito, co si nevidi do ust. Jdi radeji trhat asfalt v nejakym zavodaku a prosim, nikoho nezabij.
  • Jo, zrusenim B skupiny zemrelo skutecne rally, bohuzel. Dnesni auta jsou sice technicky daleko vpredu, ale neni to moc ke koukani. To ty stare supervykonne masiny krasne driftovaly, dnes je to pouze o tom ze s velkym revem kolem projede auto polepeny reklamama na ktere navic musis koukat z velike vzdalenosti.
    Taky pridavam jedno video v cestine, zadohraby byli rovnez ke koukani:
    https://www.youtube.com/watch?v=vUyOBQ_BUzI
  • V ničem nezaostává? A co kožený věnec a tisíckrát lepší pádla na G27? Nemluvě o Hčku... Ale jinak pobavils
  • Ristoro
    Něco takového jsem chtěl slyšet, díky moc :).
  • no uvazuju ze bych ten 8jadrovy proces trosku vyskousel a propojyl ho z plazmou a zahral si na velke televizy nez na malem monitoru *15* *15* *15*
  • drasta
    Ja koupil kombo s porsche volantem a kdyz to vyprodavali a nebylo to tak drahy (bez postovnyho to vyslo i s pedalama jako G25 v te dobe). Ten volant sice neni nejkrasnejsi na svete (ta oranzova je strasna) a za ty mekky tlacitka na padla bych nekomu dal facku ale ten venec je fakt super pohodlnej a nejlepsi na tom je ze fakt nidky necejtis prevod toho volantu a ma uplne libovej FF. Jinak ale pokud ma ten volant dost velkej rozsah otaceni tak je to asi fakt jedno... vsichni kladou hroznej duraz na volant ale dobry pedaly jsou podle me nejdulezitejsi.
  • Tiez pouzivam DFGT s Elite pedalmi a je to super kombo. DFGT volant oproti G27 v nicom nezaostava. Originalne pedale boli vazna zle, ale tuning brzdoveho pedalu pomocou squashovej lopticky tomu dost pomohol. Da sa pomocou peny "vytunit" aj plynovy pedal, ale proste CSR z toho nespravite.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit