Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá video-recenze. Je vidět, že diskuze přináší důležité postřehy, které byly do obsahu recenze zapojeny a mají opodstatnění (např. s tím připojením, ano není to hate, jak se to někteří snaží našroubovat). Bylo řečeno přesně to, co podle mě být mělo (krásně na konci s tou RPG definicí). GJ!
  • to: Isac Cohenu - napis tady do diskuze jeste neco u tech tvych "prispevku" se tady dobre bavime, udelej to pro me, at mi to pri patku v praci rychleji utika, dekuji predem :-)))
  • Taky se tam ale generujou nahodne ruzne vedlejsi questy a lokace se generuji ze znatelne vetsich bloku a orientace v nich je mnohem jednodussi nez tomu bylo ve dvojce. Kazdopadne nahodna generace lokaci a predmetu k diablu uz proste patri a mozna proto to neni zmineno.
  • vsak na vyssi obtiznost tak nejak nikdo neocekava ze se ta mapa nevygeneruje znovu, bavime se tu o tom ze clovek hraje nekam postupuje, ale v pulce toho necha druhy den se prihlasi a to co objevil je pryc musi od zacatku
  • co to meles Diablo 3 stoji 1 499,- a za internetovou cenu 1299,- ho ted nikde ani nekoupis! A za takovou cenu budes hodne tezko hledat jakoukoliv jinou PC hru aby to nebyla sberatelska edice!!! A byvinme se tu o bezduche click fest hre!!! kolik stoji (bude stat) srovnatelna hra Torchlight 2? JEN 499,- *1* coz je umerna cena podobnych her
  • v tehle recenzi to zmíněné je: http://www.diablo-3.name/recenze.htm
  • NENÍ PRAVDA nemusím procházet oblasti kde mám zrovna úkol a právě o to jde projdu nějakou oblast ěkně ji vyčistím a když tam pak dostanu úkol musím vše čistit znovu... *11*
  • Z sestiset prispevkove diskuze je ctyrista prispevku jednoho cloveka a reakci na nej... A moje jedno povzdechnuti nad tim ti pripada jako trolling? Vzpamatuj se prosim...
  • Ne, je naopak těžké se s ním trochu nepobavit. *3*
  • x_ander
    No a proč na to teda reaguješ i ty? Máš konkrétní příspěvěk jen nahlásit a hotovo. Krom toho tento tvůj příspěvěk taky nemá k trollování daleko (podle definic, které píšeš níž), takže... ?
  • Já ještě nereagoval. Ale jak to čtu, tak to pokušení je velké ... :/
  • Ublížil ti někdo snad z populační minority ? Na mne to tak působí.
    Taky je velice vtipné co člověk jako ty, - Vysokoškolák u soustruhu, ten který píše o 12ti leté stagnaci a strkání prstů do koláče.. :D čili jsi nám nadřazený, protože ty jediný chápeš že hry jsou propaganda národní korporací a zastiňují nástup/ příchod doby temna a terroru v rukou Blizzardu. Počítám, že USA chce udělat expanzi, proto si najal Blizz aby odlákal pozornost "Nás" nerdů a v klidu mohl zpustošit zbytek světa. Tak proto se ptám, když nepatříš mezi nás.. co tu vlastně děláš ? Dit na světe je přeci mnoho důležitějších věcí , než nám vysvětlovat jak nás hry ovlivňují. Prosím.. jdi si pro svůj jablečný koláč a udělej si tam dírky..
  • To je taky to, co zabíjí tlollování *10* Takový troll pro mě proto neexistuje, když jsou tu daleko lepší slova na popis.
  • Ano furt si pojede to svoje pro vas je kazdy nazor troll fake atd .. tento typ co popira i ze zeme je kulata velmi dobre znam -(
  • Diskuze tady na games, by bylo mnohel prehlednejsi a prinosnejsi, kdyby se tolik psychicky slabsich jedincu nenechavalo neustale a porad dokola vtahnout do okruzni debaty s Trollem diskuznim... To je to vazne tak tezke ho ignorovat?
  • Svět je velké nebezpečí... některé lidi bych vyměnil klidně za zombíky *7*
  • Je to troll typu "delam ze sebe idiota". Trollove maji vicero forem... Diskuzni troll zase jede "Nazor proti vetsine a porad dokola"...
  • Ano umlcte nazor cekal jsem toto. Ukazka svobody na internetu. Dekuju.
    Skoda ze nejsem minorita.
  • x_ander
    Fajn, teď už zábavný nejsi, takže tuhle diskusi končím a zároveň prosím admina, aby tyhle vlákna smazal.
  • Vazne vas nechapu jen se bavime o hre Diablo 3 a jeji dopadovosti na takzvane nerd peopl.
    Tato hra je velke nebezpeci staci si precist co jsem napsal ,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit