Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s tim musim souhlasit nechapu proc to furt nekdo rika....uz jsem to psal :D uvidis velmi skaredou holku a na prvni pohled vidis ze je skareda ale podle jejich logiky by ses musel s ni prvni vyspat a pak az mohl rict ze je skareda :D
  • Dival jsem se na videorecenze konkurencnich webu a musim vam podekovat protoze tohle je konecne kvalitni a divatelna recenze rozhodne palec nahoru
  • Trol.diskuzni
    Proč bych měl hru hrát, abych mohl posoudit grafiku?
  • parádní práce, věřím že vám to muselo trvat vážně dlouho, smekám klobrc...
  • Z hluboka dýchat, z hluboka dýchat, z hluboka dýchat. Strašně nerad zasírám diskuzi ostatním, ale tohle mi opravdu nedá. Ty jsi tu hru nehrál, až si ji zahraješ, pak posuzuj grafiku. Proč někdo musel vymyslet WoWko? Zeptej se těch milionů hráčů, kteří tu hru milovali, já sem k nim patřil. Opravdu bych velice rád napsal něco tak strašně sprostýho, že bych hambou musel vytrhnout internet ze zdi, ale nebudu se k tomu snižovat. Blizzard na tvůj negativní dojem sere a ty přestaň plakat. Buď si opravdu to jak se do toho strká šulin, nebo si malej kluk, což by tě omlouvalo... *16*
  • Jen by mě zajímalo jak je tam zabudovaná ta nutnost využívání aukce? Absenci LANu mají skoro všechny hry tuším už tak 2-3 roky ne-li déle. Mimochodem pokud už jseš teda nadšenec a chceš pořádat LAN párty tak v čem je problém sejít se s kámoši a přes LAN se všichni napojit na net? Diablo se dá hrát i na HotSpotu přes 3G síť a telefon.

    To s tím LANem je vedlejší, hlavně mě zajímá jak je tam zabudovaná ta nutnost používat aukci. OMG
  • vyloženě vyjímečně jsem se díval na videorecenzi na konkurenčním webu, protože byla dřív, a nestačil jsem se divit, co se také dá nazývat "videorecenzí" - tím spíš jsem rád, že mi tu Lukáš spravil chuť - opravdu jeho videorecenze mají hlavu a patu, příjemně se poslouchají a jsou na profesionální úrovni i po technické stránce (střih). Opravdu dobrá práce, jestli vás to potěší, chválím! *3*
  • absolútne súhlasím, jeho recenzie mám hodne rád a dokonca na mna majú ukludnujúci vplyv:)
  • Výborná recenze, Lukáš fakt umí, palec nahoru.
  • Shania
    Dobrá práce
  • S osmickou naprosto souhlasim hra nezklamala obcas neco zamrzi a hodne se tesim na hutny datadisk s runami Lukasi skvela prace - jako fanda predchozich dilu si udelam v lete pre
  • Diablo je velice dobrá, leč v mnoha věcech protivná hra. Grafický design ala WoW, nutnost být pořád online, relativní krátkost, nevybalancovanost aktů, zabudovaná nutnost využívání aukce, minimální možnost ovlivnit vývoj postavy, šablonovitý příběh, absence LANu...víceméně žádný kvalitativní posun od druhého dílu, a přesto dobrá hra, leč v mnoha věcech protivná hra. Dejavu? Přesně, o ničem jiném D3 není, celkem protivné dejavu, které musíte milovat (shut up and take my money). Doufám, že to u příští hry Blizzardu neprojde.
  • Trol.diskuzni
    Videorecenze na Lukášovy poměry spíše průměrná, ale to přikládám především nepříliš rozmanitému tématu... Bohužel se můj negativní dojem na hru ještě více prohloubil.

    Ta grafika, to je děs... Proč musel někdo vymyslet WoWko, proč?! *11*
  • Ani já se na Diablo nechystám ,ale musim uznat že Lukášovo videorecenze je výborná a zároveň je to snad jediný recenzent ,který do videorecenze dokáže vsunout filizofický podtext.výborná práce.
  • Pekna video recenze. Pevne doufam ze chystate jednu jeste na novyho Maxe...
  • Amylee.Anderson
    Ty vaše videorecenze mě prostě baví :)
  • Konecne poriadna videorecenzia. Na nemenovanom konkurencom webe vyslo nieco na styl chaotickeho lets to play D3, ktora ma od kvalit tejto Vrec. na mile daleko ! Vdaka games.cz ...
  • PreidaQ
    Tak to bylo velice nečekané... *15*
  • Spam begins...
  • Thorleif_cz
    Sice se prozatím nechystám Diablo 3 hrát, ale za videorecenzi Lukáši dík. Na videorecenze koukám moc rád...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit