Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už i fašistické opice přišli na to jak zapnout PC, mrknout na net a komentovat ?:) Evolution!
  • -oni uz si trolove asi zacali strilet asfalt s herakem a zacinaji plodit fakt masakry-

    Tohle už je extrém lidi *1* De na mě až hrůza co některým individuím lítá v těch dutinách na krku za fekálie. To je tak na kazajku, popruhy a výhled do zahrady.

    Směšný je že je úplně jedno jestli jde o diablo nebo cokoliv, dnes už stačí troška hypu k počítačové hře aby človek narazil na nefalšovfaný blázny a psychopaty. Games, neuvažujete o registracích na zákl. reálných identifikačních údajů lidí aby se mohli rovnou posílat do oplocených ústavů ? Nepřidává mi na klidu že tahle stvoření můžu potkat na ulici. *1*
    Fakt síla.
  • gert
    I kdyby si měl zlomené prsty, tak nemůžeš vyplodit takovou sr*čku, jakou si vyplodil. A to né jen z hlediska gramtiky.
  • Ty voe co hulis za vzorce ? Ze bych si k tobe dosel pro pytel.
  • ja som mu dal za teba *2*
  • Hej, urcite za to moze Diablo 3. Isac, jedina zver ktora ohrozuje europu a cely svet ste vy zidia.
  • překlik sem se a dal sem plus, ale chtěl sem mínus
  • DIII=slaba chujovinka. A nepomuze tomu ani dobra recenze.. To ze se prodava je jina vec (a ne moc lichotiva smerem k hracske obci)..
  • ale vsichni jsme to akceptovali, protoze to bylo zabavne a pro vetsinu i zdarma.
    v pripade D3 je to uz vaznejsi problem.
  • zrovna vcera, kdyz mi nekdy v devet vecer vypadlo ADSL (naskocilo az v noci), jsem si vzpomnel na diskuze k D3 a diskuze o tom, ze permanentni pripojeni k internetu nemuze byt problem a kecy o hrani na chalupe u lesa jsou piratsky bullshit.

    nejsou. mam porizeno pres 120 her, kdyz pocitam steam a standalone, a nemohl jsem spustit ani jednu. Steam spousteny v offline rezimu mne pouze upozornil, ze nemuze navazat spojeni, coz by me asi nenapadlo.

    DRM, ktere nas nuti byt online pro hrani SP, je naprosty shit; nehlede na fanboje Blizzardu. pamatuji leta Securomu apod., kdy clovek ochranu u legalni hry prosel s koupenym CD a nikoho nenapadlo, ze by musel byt online.
    Vydavatele nas obelhali, kdyz nam mazali med kolem huby v dobe, kdy potrebovali prosadit digitalni distribuci. uz v tom nevidim zadne klady, prineslo nam to tyhle omezeni a stara dobra offline securom placka byla rozhodne lepsi.
  • diablo byla a je picov***a *5*
  • x_ander
    Chytil jsem se spíš toho, že jsi mimojiné i mě nazval "psychicky slabším jedincem". Dikuse je od toho aby se diskutovalo, a když tu někdo troluje a jiní se na to "chytají" (ačkoliv já jsem si z dotyčného prostě jen dělal srandu) a výsledek je hromada zbytečných řečí (což je vlastně i teď tato naše diskuse jako následek), tak je tu administrátor, který má podobné věci smazat (což jsem ostatně i sám někde níž navrhnul). Prostě se mě jen trošku dotklo, že mě a další nazveš psychicky slabším jedincem jen proto, že jsem na někoho reagoval (byť to byl blázen s mimózním vyjadřováním).
  • Trol.diskuzni
    Rozhodně nejsem spokojený s tím, že si oproti předchozím dílům nemůžu zahrát Diablo 3 kdekoliv, kdykoliv a se stoprocentní jistotou, že mi hra poběží tak, jak si představuju, že by měla moderní hra běžet (což by nemělo být tak těžké, když tohle splňují hry z roku 199x).
  • Trole.diskuzni, je zajímavé, že jako jeden z tvých hlavních argumentu proti Diablu 3 je permanentní připojení k internetu, které ti vadí. Ale jde vidět, že s tímto byjsi nemohl mít nejmenší problém, protože podle počtu tvých výžblebtů v diskuzích si online pořád a vypadá to, že i když vykonáváš potřebu.. Teda jestli ji vůbec vykonáváš, protože mám pocit, že se ti exkrementy přesunují ze střev směrem do hlavy.
  • Taky prosím Isacu, trocha konspiračních teorií o pokusu USA o světovou dominanci maskovanou vývojem D3 od nešikovného soustružníka vždy potěší :)
  • Presne tak... pamatuju si to dobre...
  • Nee, ve dvojce zůstávala mapa objevená do doby, než jste změnili obtížnost - to se i nově generovaly, aby byly vždy jiné. A bylo jedno, jestli šlo o postup na vyšší, nebo návrat na nižší. Jinak ale mapy zůstávaly objevené.
  • prosím, NEPROVOKOVAT toto individuum, mohlo by to dopadnout jako v Norsku, nemá k tomu očividně daleko. *3*
  • Takže sis zlomil u soustruhu zlomil prsty ale dokonece sis nechal i popálit očičko.
    A něco jako ochranné brýle ti říká co ? :)
    Asi ne.Mladý frajírek nebo spiš blbec ? co si řekl, že to nepotřebuje..True story
  • Trol.diskuzni
    Tvůj názor respektuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit