Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Pro všechny, kdo nevědomky proč (a nebo na to jen mají kladný názor) brání online-only systém Diabla 3, no offline singl verzi a nadávají/smějí se warezákům a na to, že je to špatné. Zatím jsem si všiml hlavně Cvaldy (reakce na něj) ohledně toho, jak musí být hrozná představa, že si to jen tak každý stáhne a že do toho narval blizzard hodně peněz a nechce, aby jim utíkaly zisky za odvedenou práci, a sem tam nějaký jiný argument.
    Vlastní teorie/názor:
    Napřed trochu přemýšlejte. Nevím jestli to napadlo i ty v blizzu, pokud ne, tak fakt mínus pro ně, pokud jo, tak plus za to, že si věří. A sice proto, že když neumožní hře podniknout na warez, budou mít desetkrát tolik problémů, které by díky tomu neměli, jelikož by se logicky crackeři snažili zpřístupnit hlavně SP a offline verzi. Takhle se budou všichni (+hackeři) snažit prolomit ochrany battlenetu a můžeš mi věřit, že se tam na 100% dostanou, a způsobí blizzardu daleko větší problémy než kdyby si dalších 10M lidí, kteří si hru stejně nechtějí koupit stáhli a zahráli Diablo 3, sic nelegálně. Cpát všechno na servery je chyba, ale nedivím se, že to dělají, protože musel battle.net stát hromady peněz a času, aby se z něj stal server pro každou (novou) blizz MP hru. Ale protože chce každý najít způsob, jak mít všechno zadarmo, pak udělá co bude moci pro to, aby to získal. Tímto způsobem ohrozil Blizz nejen majitele Diabla 3, ale vlastně celej battle.net, včetně Starcraft 2, Wowka... jeho celoživotní ("") práce.

    To je jako dneska s Applem, když každej Mac/Air trouba naivně věří, že je 100% chráněn proti virům, a nemusí se nijak bránit, jelikož na applebůky viry neúčinkují. A ejhle, 300k applebooků napadeno...
    • ucho
      Blizz vždy získá. Pokud přeci jen nějak selžou v zabezpečení, není nic jednoduššího, než chybu opravit a posílit tak díky tomu svou bezpečnost. pro blizny je to win-win tak jako tak. Diablo 3 bude možná první singleplayerová hra na světě, kterou nikdo necrackne (do takové formy, aby se to rovnalo pravému Diablo 3). Každopádně jsem zvědav na statistiky kolem D3 za rok...
      • To ani nahodou, predne je to ohromnej marketingovej pruxer (pripadnej hack), dale riziko ze budou muset hracum platit odskodny (v pripade, ze se proflaknout data o jejich acc je to temer jistota) ...

        WoWko se da taky hrat na free serverech, a narazil sem i na takove, kde to je nastaveno nikoli dle aktualnich vymeklotin, ale dle puvodniho stavu (= elita neda hrac na stejny, lv sam). Je jen otazka casu, kdy bud bude existovat server pro D3 nebo nebo dojde k (opakovanym) hackum battlenetu.

        Navic to je krok, ktery at chces nebo ne naxere spoustu hracu uz jen z principu - proc by meli offline hru hrat online, nemluve o tom, ze si chtej zahrat trebas o vikendu na chate, kde net nemaj. Kdyz budu chtit neco online, mam tu spoustu jinejch games.
      • Ano, tak s tím se dá plně souhlasit. Taky to bude jediná singleplayerová hra, kterou nikdo reálně nevlastní (datově, ne licenčně) a až se Blizzard rozhodne vypnout servery tak už si ji ani nikdo nezahraje.
        Což se může stát klidně zítra...protože v licenci je napsané že za své služby neručí.
        • Asharak
          Máš krabicovou verzi, kde je vytištěný unikátní CD-klíč. TO je uživatelova LICENCE na kopii hry, na tu se může odvolávat. Jen nevím do jaké míry, licenční slohy fakt nečtu. Ale tohle je u každé hry, ne jen u Diabla 3 online. Myslím, že kdyby blizz vypnul servery, můžou je uživatelé zažalovat. A miliony stížností fakt něco zmůžou, i kdyby to nešlo.
          A v posledním případě je to problém kupujícího, že musel vědět, co může očekávat. Ale to moc nahrávám odpůrcům D3 systému. Čekám flame war *16* *13* *6*
          • Máš krabicovou verzi na které máš CD klíč. To je to za co zaplatíš těch cca 1200. A to je vše co máš. Zkus si ty slohy přečíst, je to někdy zajímavé.

            http://us.blizzard.com/en-us/company/legal/d3_eula.html

            Blizzard prakticky neručí za nic. Můžou s tou hrou udělat cokoliv a ty od schválení licence nemáš čím se bránit.

            Flame war nebo ne, já se jí učastnit nebudu. Očividně jsem Ti křivdil, na tom co říkáš je vidět že jsi v tom trochu zběhlí. Jen s Tebou nesdílím názor. :)
            • Asharak
              Jo, tohle jsem nevychytal ... to je fakt, něco ti bude chybět v skoro stáhnuté hře. *9*
    • Ale však logicky, battlenet s tím nemá nic společného. Battlenet je jen ID služba a služba, která umožnuje komunikovat či zahostovat hru.

      Ale po komunikaci s BN se u D3 připojíš na servery Diabla 3, na kterých tu hru hraješ.
      Kdyby tam byla jen ta první část, jako v SC2 neřeknu ani půl slova.

      A ano určitě zvážili ty věci, o kterých se zmiňuješ. Důvod proč je to tak jak to je je jednoduchý. Oni mají dobrou, odladěnou a spolehlivou technologii, která jim vydělala ohromné množství peněz a tou technologii je engine WoW. A tak se ho rozhodli použít i pro D3, aby ušetřili peníze za vývoj. Snadné a efektivní. To že si tam znovu nadělali začátečnické bugy jako kradení session id (pokud to opravdu bylo tak snadné jak zde někdo popsal), už jde kompletně na jejich hlavu a jen to dokazuje, co tam dělá za lidi.
      • xixixao
        Nevím co tady na tom nelajkujete, tohle je absolutní pravda. Jediný pravý důvod, proč je Diablo online-only, je ten, že to je prostě krapet přepsaný WoWko. Je to jenom a čistě o technologii. Každému by mělo být jasné, že Blizzardu se původní vývoj nedařil, tak to scratchovali, vzali WoW a napasovali ho do Diabla. Tečka.
      • Asharak
        Battlenet jakož to služba, která komunikuje se všemi herními (možná i jinými) blizz servery, se stane terčem útoku. Místo aby hackeři zaměřili pozornost na obejití herního mechanismu a uvolnění warez verze, zaměří pozornost na servery blizzardu, ať už jen herní nebo skrz battlenet, a ti jiní (dejme tomu zlí) se budou snažit ukrást lidem účty, protože nemůžou dostat to, co chtějí. Neříkám že jsem napsal detailní rozbor, jen jsem chtěl naznačit hrozbu online-only hry. A pokud neberu battlenet konkrétně, tak jako rozumné vodítko, které se váže k účtům a hrám...

        O enginu zase nic nevíš. Je to vyladěná výdělečná technologie, tak proč ji nepoužít pro další hru. Ale tu jde o jádro, né o utility. Pleteš si dva pojmy. Vývoj je pořád důležitý a nestagnuje, tak jak si to ty myslíš. Poslední souvětí nepochopím, v tom máš třeba pravdu.
        • Ano, já jen poukazuji na to že použít engine MMO hry ve své plné kráse pro cca 50% herního času u většiny hráčů singleplayer hru je zvrácenost. A zbytečnost.

          I kdyby ta hra šla cracknout čísla předprodejů to nijak neovlivní. A ani prodejů. Fanoušků to má hodně. Takže obhajoba že je to DRM je taky blbost. Jen chcou mít vše pod kontrolou, usnadnili si tím práci a hlavně tomu přidali další zdroj financí a to aukci.

          O tom že se BN stane cílem útoků by se dalo diskutovat. Pravděpodobně ano, ale neviděl bych to na nic závažného. Ten kdo bude mít schopnost aby uspěl, to nebude mít IMHO zapotřebí. A Ti ostatní se mohou snažit...alespoň na nich blizzard posílí zabezpečení.
    • Takhle sem o tom nepřemýšlel, něco na tom bude..
  • Trol.diskuzni
    Jak vidno, agrese fanoušků Diabla 3 nabývá nebývalých výšin... Vypadá to, že své argumenty neumí obhájit jinak než nadávkami a výhružkami. *4*
    • Asharak
      Takže chceš vlastně říct, že si Diablo 3 fanouškem, který jde proti ostatním D3 fanouškům? *15*
      • Trol.diskuzni
        Tvá implikace je chybná.
        • Asharak
          Tvé uvědomění vlastních slov je chybné...
          • Trol.diskuzni
            To rozhodně není. *4*
    • V jakém světě vlastně žiješ? Protože v tom našem to rozhodně není.
    • Chlapče, ty běž dělat politiku.
      • Na vstup do politiky musis bejt bezpaterni pokryteckej zm*d co dokaze lhat bez mrknuti oka abys to nekam dotahnul a na to fakt nema kazdej ale jestli cejtis ze zrovna troll jo tak je to zatim ta nejhorsi urazka co tu padla.
        • Trol.diskuzni
          Velice naivní názor... Typické čecháčkovství a malost.
          • Kez by :/ Az vstoupis do vysoke politiky tak si o te naivite neco povime ale pocitam ze budes sam prekvapenej.
            • Trol.diskuzni
              Politickou kariéru neplánuju...
            • Jediny zahranici na ktery bys mohl pomyslet je tak maximalne brusel ale porad jako zastupce CR. Tam to ale neni tak lehky protoze te bud musi nekdo zvolit nebo musis bejt dostatecne zaslouzilej politik a na to uz jsou zase potreba "kvality". Pokud mas prizvuk tak se totiz v zahranicni politice budes chytat jenom s hodne velkyma obtizema teda samozrejme pokud nejsi Arnold...
            • Trol.diskuzni
              To Drasťa: Velkou Británii jsem zmiňoval v obecném měřítku, to ti s trochou snahy mohlo dojít...

              Co se týče politiky v České republice, nebudu to nijak komentovat, protože to přesahuje rámec této diskuze a nemám pocit, že by s tebou bylo v tomhle ohledu o čem diskutovat - svůj názor máš.
            • Ve velke britanii uz se nemuzou dockat politika z vychodni evropy ale samozrejme mas pravdu. Pokud chces bejt starosta nejake vesnice se sto obyvately tak na to nejsou vetsinou mnou vyse popsane kvality potreba...
            • Trol.diskuzni
              Politická scéna v České republice nerovná se politická scéna ve VB apod.

              A mimochodem politika má více vrstev - minimálně se dá vymezit na celostátní/regionální, pokud mám naznačit.
      • Trol.diskuzni
        Kupodivu mi to již pár lidí říkalo... Je to zvláštní. *4*
    • nedej se, na tebe nemají, myluju tě.
      • Tohle je přesně ten druh chování, který bych od zastánce Diabla 3 jakožto odnož WoW očekával. Jen tak dál, lidi nikdy nezklamou. :-)
  • Veskoslav
    Reakce na men:


    Dragona jsem zkoušel, ze začátku to vypadalo slibně. Ale pak katastrofa, proto se bojím, aby Patch of Exile nedopadlo stejně....Byla by to škoda. Těchto her na trhu moc není. Bohužel.
  • Achjo, ono to tady pořád jede a pořád ta samá písnička :) A já sem rád že je hra online, že si třikrát kliknu na instalačku klienta, hra se mi za chvíli stáhne a nemusím nikde lovit dvd. Sem rád že má barevnou grafiku. Sem rád že si můžu měnit skilly a runy v nich kdy se mi zachce. Vůbec mi nevadí že si někdo koupí item za reálný peníze. Vůbec mi žíly netrhá že nemůžu hrát 24/7 a ani mě nesere občasnej disconect. A sem rád za Diablo 3 jaký je.
    Kdo semnou sdílí názor?
    • Asharak
      Sdílím s tebou to, že se tu zpívá pořád to samé dokola. Ale už by jste s tím mohli přestat.

      ad disconnect: to ti závidím. Doufám že nikdy nepoznáš význam AFK. Vzhledem k checkpointům je to jinak dost smutné.
      ad klient: your argument is invalid.
    • ucho
      a zapomněl jsi dodat, že si ho nemůže nikdo upirátit :) (proto asi dost lidí v diskuzích kvičí)
      • Je velice úsměvné že od Tebe jsem jiný argument na neustálé připojení nikdy neslyšel, než že hra nejde ukrást, přitom to není vůbec věc, která se diskutuje. Bude to proto že sis tu hru musel koupit protože nešla ukrást, a teď jakožto hrdý majitel své první originálky si musíš nějako obhajovat utracené peníze, místo aby si hru zařadil do sbírky svého warezu?
        • ucho
          koukám víš všechno. uhodneš i to, co jsem měl dnes k obědu?
          • To víš, jsem jedno velké ucho a všechno slyším. K obědu? Nějakou kachnu a nudle od číňana. Docela to ušlo, děkuji za optání, co sis dal Ty?
        • Dokážeš si představit kdyby si tu hru mohl kdokoliv stáhnout? Víš kolik musel stát vývoj té hry a kolik teď stojí ten provoz? Tady x lidí na tu hru nadává a používá pro mě dost nepochopitelný argumenty. Pak sem může přijít někdo, kdo se o tu hru až tak nezajímá, přečte si pár větví a udělá si na hru negativní názor, a to mě docela DOST sere.
          • Kolik stojí provoz? Koho to zajímá? Čí to je problém kolik stojí provoz? Určitě ne hráče co chtěl hrát single a za hru si plnohodnotně zaplatil.

            A co se týče vývoje. Vzít wow engine, naházet do něj jiné textury, udělat pár statických map, použít existující RPG systém...nejdražší na tom asi byli ty videa. Bohužel nevím kolik stojí taková videa, ale ve hře není víc jak třičtvrtě roku práce malé skupinky lidí.
            • GlaDOS
              Máš pravdu. Nevíš, kolik stojí taková tvorba videí ale jak tě tak čtu, tak ještě víc nevíš, co všechno obnáší vývoj hry. To bys pak z huby nemohl vypustit takovou ultimátní kravinu o malé skupince lidí a třičtvrtě roku práce.
            • Asharak
              Tak nic, za pokus to stálo *4*

              Dej si STUDENOU sprchu, popřípadě na týden pauzu od internetu *10*
            • Ne ne, to nejde vidět že nevím o čem mluvím, jen jde vidět, že nerozumíš tomu co píšu.
            • Asharak
              Hele, propleskni se, až budeš něco takového předělávat, pak to bude mít možná větší šanci na úspěch, ale jde vidět, že sám nevíš o čem píšeš.
        • Veskoslav
          Doma mám hry za cca 25 000, takže nevím, co to meleš a myslím, že předřečník na tom bude +- stejně. Každý není jako ty.
          • Trol.diskuzni
            Pravda, ne každý dokáže projevit dostatek rozumu a nepodpořit hamižné praktiky vydavatelů, kteří herní průmysl nenávratně směřují do ryze spotřebních vod... Ty jsi toho prvotřídním důkazem.
            • Trol.diskuzni
              Pan Poláček to vystihl velmi správně... *4*
            • Btw. Tobě jsem chtěl pogratulovat. Líbí se mi jak tu všichni nadávaj jakej seš hlupák a přesto se s Tebou dál dohadují.....máš na to talent. :-D
          • Tebe se na názor nikdo neptal. Tvé útočné a urážlivé názory mě nezajímají od doby co jsi mě přesvědčil o tom že to jen nehraješ, ale že vážně takový jsi.
      • Je to přesně jak to říkáš. Zapomněl sem dodat, že sem šťastnej za to, že Diablo 3 není F2P! Protože F2P není nic jinýho, než vysávání peněz.
        • To je pravda, D3 není F2P ale Pay 2 Play a Pay 2 Win dohromady :-D
          • Ha konečně už vím kdo se vydává za anonymního já, díky za prozrazení. *15*
            Troleee? Už někdo někdy napodoboval tvůj nick a vydával se za Tebe nebo jsem lepší že někoho tak štvu? :-D
            • Trol.diskuzni
              To klidně můžeme, ale pokud tou osobou nejsi ty sám (jelikož já sám sebe určitě neimituju), tak to nemáme jak rozsoudit, že... *3*
            • Vsadíme se že to bude jedna a ta samá osoba? :)
            • Trol.diskuzni
              Za poslední půlrok se za mě vydávali nejméně 4 anonymové (možná to byl jen jeden jediný vícekrát) a jeden registrovaný uživatel "TroI.diskuzni". *4*
          • Trol.diskuzni
            Diablo 3 je cash'n'slash hříčka...
            • myluju tě, trole, jsi nejlepší.
            • Trol.diskuzni
              Když ta hra nabídne adekvátní zábavu, ať stojí klidně 5000 Kč. Ale pokud si někdo za hru vybírá na poměry dnešní doby velmi vysokou částku (což těch tvých zmiňovaných 1499 tehdá v porovnání s cenami ostatních her nebyla) a navíc tě nutí k tomu platit měsíčně další peníze za internetové (a navíc ještě mobilní) připojení a nutí tě k tomu proto, abys musel mít pořád na očích komerční aukce za další reálné peníze, pak je něco velmi špatně. Nehledě na to, že herně už to nepřipomíná Diablo ani za mák... Připadá mi to tak, že si tvůrci potřebují nějak zaplatit těch promarněných 10-12 let vývoje - to mě ale vůbec nezajímá.
            • Veskoslav
              ano trole, jsi ještě větší hlupák než jsem si myslel. Víš jaká byla cena Diablo II v době zahájení prodeje? 1499 Kč. Diablo III stojí v ověřených a slušných obchodech od 1199 do 1399. V té době 1499 bylo tak v dnešní počítejme 2000-2500, tak nevím , co tu zvracíš o nekřesťanských penězích.

              P.S: Do aukcí Tě nikdo, opakuji nikdo nenutí. Všechny předměty z aukce, můžeš získat ve hře. Opakuji všechny přdměty!!!
            • Trol.diskuzni
              Diablo 3, které v porovnání s Diablo 2 působí jako nepěkný vtip, si pořídíš za nekřesťanské peníze a k tomu si musíš rovnou pořídit stabilní a rychlý internet, aby sis hru mohl vůbec zahrát, a mobilní navrch, abys hru mohl jakožto singleplayer zahrát kdekoliv chceš. S příchodem aukcí za reálné peníze pak autoři hry velmi pravděpodobně vyvinou veškeré možné úsilí k tomu, abys do hry investoval co nejvíce ze své peněženky. A tohle není přístup, který jsem si od série Diablo představoval...
            • Diablo 3 si člověk koupí za určitý obnos peněz. To je jediná investice k tomu, aby si vlastnil plnohodnotnou hru. Hru, o kterou se Blizzard bude starat příštích x let (xx let?). Takže opravdu nevím co tím cash'n'slash myslíš?
          • Víš co ty zkratky znamenají?
            • Já ano a víš to ty?
            • Veskoslav
              Nepochybuj, že neví:)
      • Veskoslav
        Tak "upirátit" jde, ale hrát nejde:) (do doby než se vytvoří servry obdobné WoW, ale ty nikdy nedosáhnou kvality originální hry)
        • Ty ji casto presahnou, to mas pravdu. Protoze po posledich patchich se wowko uz neda jinde nez na free serverech hrat, jako zabijet elita sam na 2-3 rany ... lol
  • Je to vynikajicí!
  • Ať žije Path of exile :))
    • ...a Grim Dawn
    • Trol.diskuzni
      Oproti Diablo 3 jednoznačně.
      • A to jsem hrál diablo už od první dílu a dobře si pamatuju jaká to byla pecka, takže si myslím, že srovnání mám celkem dobrý. Nicméně je to jenom můj osobní názor.
      • S tím rozhodně souhlasím :) Obě hry jsem zkoušel a ačkoliv nehraju ani jednu, protože na hraní moc času nemám, tak rozhodně vyhrál Path of exile. Diablo 3 mě velice zklamalo...
      • Veskoslav
        A že ti ty šašku nevadí penamentní připojení? Fakt debill.
        • Trol.diskuzni
          Samozřejmě, že vadí... Ale to je taky nejspíš jediná vada, kterou tato hra bude mít oproti Diablo 2, zatímco Diablo 3 je naprostá fraška pro fandy WoWka.
          • Pety má jenom jako dekoraci (neovlivňují hru), nikdy se nebude dát koupit něco za real peníze co bude dávat bonusy při hraní...
            • Tak je fakt, že LOTR to má vymyšlený dobře dá se bez nich hrát, ale je to celkem opruz a nuda :), aby člověk dosáhl toho, co si jiní zaplatí. Taky s F2P nemám nejlepší zkušenosti, viz Drakensang online, to je strašná ždímačka... :) Nicméně já stále věřím, že PoE by mohli dodržet co píšou...
            • Veskoslav
              Jako rád bych tomu věřil. Ale po zkušenostech s F2P hrama jsem více než skeptický. Jediná hra, kde člověk může +- obstojně zvládnou bez placení a je F2P je LOTR online.
            • Máte pravdu s tím nikdy jsem to přehnal... Ale uvidíme :)
            • Veskoslav
              Nikdy? To slovo používájí vyvojáři více než často.
            • ucho
              se slovem "nikdy" opatrně :) ano, zatím plánují jen etické mikrotransakce, ale těžko říct, jaký obsah za to budou schopni nabídnout a jakou bude mít hra celkově životnost. u D3 se to samo ještě neví, tam můžeme soudit až tak po roce, jak moc se to ještě bude hrát...
          • Veskoslav
            Jediná vada? Třeba to, že i pitomá Beta je placená a to minimálně 10 Dollarů? Trole, trotle, raději už fakt drž hubu.

            https://www.pathofexile.com/purchase/ a v téhle hře budou i horší mitrotransakce než v Diablo III, protože v Diablo III není nutnost kupovat předměty.
            • Trol.diskuzni
              Já si důstojného protivníka hledat nepotřeboval - pouze se mi líbí, jak PoE vypadá a co nabídne... Navíc je to f2p, takže si hru můžu v plné verzi kdykoliv vyzkoušet a v případě spokojenosti i něco dokoupit.

              Jelikož to je úplně jiná hra, hodnotím ji jen samu o sobě. Pokud však někdo vydává Diablo 3, tak logicky musí počítat s tím, že tu hru lidé budou porovnávat s předchozími díly. A já tento nový díl shledávám jako rejžařskou platformu pro fanoušky WoWka.
            • To uvidíme... :) Já si myslím, že pokud dodrží opravdu to co všude píšou, tak nebude potřeba platit, uvidíme...
            • Tak pro upresneni vyvojari PoE rikaji ze nenavidi Pay2Win a mikrotransakce budou jen pro kosmeticke veci. Co me ale zarazi je ze uz vim ze to je PoE co jsem hral a vubec nechapu co vas na tom bavilo. Betu jsem zkousel a prislo mi to jako opravdu tezka nuda ale proti gustu...
            • Veskoslav
              Všechny hry F2P jsou v důsledku nejdražší....Ale to ty jako bezmozek v životě nepochopíš. Patch of Exile bude obyčejná pračka na prachy jako polovina F2P. Tudíž tvé největší argumenty jdou naprosto do hajzlu: Neustále připojení a placení mikrotransakcemi (které v tomto případě 100krát více ovlivní hru než u Diabla III, protože tam aby jsi byl skutečně dobrý, budeš muset solit prachy, v Diablo III si ty předměty můžeš najít) Prostě přiznej to, že jsi závistivá "socka" (v životě jsem nevěřil, že to slovo použiju), co akorát debilně kecá.


              P.S: Pokud sis chtěl najít důstojného protivníka měl si spíše sáhnout po Grim Dawn. To bude hra, Patch of Exile může být dobrá, ale platbami to zabije.
            • To není tak úplně pravda, přidělují klíče do uzavřené bety myslím že teď každou minutu registrovaným lidem, takže stačí si počkat. To že je možnost si koupit nějaký herní prachy za který se budou moct potom nakoupit nějaký dekorativní věci, který neovlivní hru a k tomu dostaneš klíč - možnost zahrát si uzavřenou betu je snad bonus ne? Já bych to teda rozhodně neviděl jako vadu...
            • Path of excile ma pety? OMG lol

              F2P SAJE! To je kecu o Pay to Win a pak mi zkusi namluvit ze jedina spasa bude F2P hra... Kdyz je to F2P nebude to pozadovat permanentni pripojeni?
            • Trol.diskuzni
              Je to free to play hra. *4*
  • Alex81
    Jdu si o5 zahrát to D3, a budu se u toho bavit. Ó jak jsem zkažený *1*
    • Vrook
      Ne asi. Fanoušci D3 hrajou a náramně se u toho bavěj a hejtři solej 24/7 nenávistný komenty v diskuzích. Kdo je na tom líp? *3*
      • Trol.diskuzni
        Zatím jsem zde spatřil sebe jako zástupce nespokojených a k tomu cca 10 naprostých nekritických fanboyů... Takže opravdu těžko říct, kdo je na tom lépe. *3*
        • Vrook
          Tak to špatně koukáš nebo počítáš. Každopádně ani tvoje problémy s počtama nic neměněj na tom, že těch "10 nekritických fanboyů" sem píše zrovna když si odskočej od D3, při kterym se skvěle bavěj a hejtrs tu na druhou stranu vysedávaj rudý vzteky a marně přemejšlej nad ultimátním komentářem, kterej by zasadil smrtelnou ránu Blizzardu (kromě tebe, ty si to možná jenom užíváš, nejsem si jistej).
        • fakt se mi z tebe začíná chtít brečet :-( asi mě počítáš mezi ty nekritický fanboye, vid?
          • Trol.diskuzni
            Rozhodně jsem nijak nenaznačil, že by ses měl za sebe stydět - maximálně jsem ti poděkoval za to, že i díky tobě se herní průmysl bude stále radikálněji stáčet směrem, který se mi nelíbí. Očividně jsem však v menšině, sám jsi mohl číst v podstatě oslavné reakce...

            Obvykle nemám ve zvyku urážet a jistě sis velmi dobře všiml, že tady tak akorát ostatní uráží mě, že jsem si dovolil vyslovit odlišný názor. Jejich naivní argumentace, že spamuju diskuze, je pouze chabou zástěrkou jejich nadostatečného nadhledu... Jednoduše jsem pod neustálou palbou jejich "inteligence" a přirozeně se tedy ohrazuji. Pokud by se přestali chovat jako stádo nevychovanců, mých příspěvků by zde byl velmi malý zlomek stávající situace.

            Co se týče onoho urážení, "americké děti ráje" pro mne symbolizuje univerzální pojem pro lidi bez vlastního úsudku, kteří se jako stádo ženou za vším, co je moderní a své hry kupují bez reálného opodstatnění. Ruku na srdce - podle mne je na první pohled viditelné, že právě na tyto lidi Diablo 3 oproti předchozím dílům směřuje přímo drastickým způsobem.
          • Nenapadlo tě někdy třeba, že existuje i něco jinýho než ultra hate a stupidní fanboyismus? Nenapadlo tě, že si chci jen v klidu zahrát hru která mě baví bez toho, aby mi lidi jako ty a avp8 řikali, že bych se měl za sebe stydět?
            Já tady nevřískám jako dement, že je všechno na té hře geniální a že ty sis dovolil po*hcat mojí modlu. Když si projdeš moje příspěvky tak uvidíš, že tu nic neobhajuju bez argumentů.
            Ale když tady budeš vřískat ty, že je to stupidní wowkoidní sragor pro americky deti raje a absolutni totalni fail roku, tak mi přijde že už to maličko přeháníš, zkus se nad tim zamyslet. Tvůj názor ti nikdo nebere ale nemusíš při něm urážet ostatní.
          • Trol.diskuzni
            Ano.
  • 4 troll -> Ze nemam moc naroku na hru ? :) A jake jsou to u tebe naroky ? Miliony statistik, epicky pribeh, grafika na enginu frotbite 2, herni doba 100 hodin po prvnim dohrani ?
    A tak to by chtel asi kazdy, avsak realita je trosku jinde.Ten cas a prostredky na to udelat takovou hru by staly mnohem mnohem vice a podle toho by taky ve finale ta hra tolik stala :)

    Jak sem rekl.Diablo 3 proste nicim nemohlo zklamat ani prekvapit.vedelo se jak bude vypadat..Ty hystericke komentare o tom jak je hra hrozna a tak jsou opravdu legracni :)
    • Trol.diskuzni
      Nároky na Diablo 3 = aby to šlo ve stopách Diabla 2 (nejlépe 1:1) a mělo to odpovídající grafické zpracování... Místo toho jsme se dočkali MSORPG klonu WoWka, okleštěného a zjednodušeného, které bude fungovat jako mašina na proprání našich peněženek.

      Mně zase připadají legrační ty fanboyovské komentáře od lidí, kteří jsou zcela zaslepeni nostalgií. *4*

      Mimochodem nevím, co na tom těch deset let vymýšleli... Za ty peníze to navíc nestojí ani náhodou.
      • Prvni odstavec = subjektivni pohled :) Dalsich 100 lidi to muze videt jinak :)
        Zjednodusene D3 v cem ? Ze si clovek muze libovolne vybirat skilly a runy ktere mu vyhovuji ? V D2 co si vybral tak si uz nemohl zmenit a musel jsi hrat s tim co jsi mel.Respecc tam zadny nebyl.A kdyz uz jsi to chtel jinak tak si musel zacit hrat znovu od lvl1.V tom bylo lepsi ? Nemyslim si.

        Druhy odstavec = To prece neni zaslepenost nostalgii.Proste ti co to hraji dostali to co chteli.Je to spatne ? Asi ne.Zbytecne utracene penize ? Mozna pro nekoho kdo hraje 24/7 ale to je taky sporne protoze porad opakuji.Kazdy vedel co kupuje.Pokud ne je to...no s prominutim idiot.Vedelo se jak se to bude hrat jak to bude vypadat.Jednoduse se vedelo vse.

        treti odstavec...Za ty penize na vic to nestoji ? Pouzity pomer byl v tomto pripade jaky ? Napis mi hru kde by utracene penize za to staly.
        • Trol.diskuzni
          Já přece nevyvracím, že je to můj subjektivní pohled na věc... Celou dobu prezentuju jen svůj názor a nic víc tomu nepřikládám.
          • Trol.diskuzni
            To Zzz: Vysoké nároky jsou ryze subjektivní, pro každého zastupují něco jiného... Pro mě je Diablo 2 splňuje, Diablo 3 zároveň nikoliv. *4*
            • Trol.diskuzni
              Samozřejmě, jak už jsem řekl - evidentně jsou všichni spokojeni, já nikoliv. Toť vše.
            • Ti co si D3 koupili a vim ze se neustale opakuji vedeli co kupuji a drtiva vetsina rekne ze to je kopie D2 ne-li vylepsena kopie.Nic vic nic min.hodnoceni 9 ani 10 hra nedostala.Nevim o tom ze by autori mluvili o hre roku.Je to proste hra s prumernou znamkou 8.Fanousci tomu daji 10 a nefanousci tak 6.Hateri daji 0 nebo 1 to je jasne.
              Pochybuji o tom ze by ryzovali penize z lidi.D3 vyslo 12let po D2..SC2 taky vyslo snad 12let nebo min nevim po SC1.Nevydavaji tolik her aby se tohle mohlo o nich rikat.takze tak.
            • smejki
              nemíváš náhodou závratě, když stoupneš na první schod?
          • Už zavři hubu a buď mluv o hře, nebo se běž hádat o kravinách jinam. D3 je parádní, rozhodně doporučuji :)
            • Trol.diskuzni
              Nemám s tím problém, pokud to tak někomu připadá. *4*
            • ucho
              ono i ty příspěvky od tebe je shluk písmen bez významu :)
            • Trol.diskuzni
              V nicku mám "Trol", což je shluk písmen bez významu...
            • Asharak
              @trol: zato ty jsi hvězda trollingu. Máš nick "trol" a přitom umíš jen vyvolávat stupidní flame war *7*
            • Trol.diskuzni
              Pouze reaguji na příspěvky ostatních přispěvatelů, takže bys své reklamace měl směřovat na ně.

              Diablo 3 je mimochodem propadák roku.
          • S odkazem na tvuj predchozi post doporucuji prezentovat svuj nazor v jednotnem cisle.

            A nemeni to ani nic na tom ze nakupujici vedeli co kupuji.To je to hlavni.Ty mezi nakupujici nepatris takze ?

            A ta hra ktera splnuje ty tve vysoke naroky existuje ?
            • Troll -> To je vtip ? Diablo2 ze splnuje tve vysoke naroky ? :))))))))))))))))) Nebo vubec ze by diablo2 melo vysoke naroky....No ok :)
              Osobne bych cekal treba BG nebo F2 ale D2.......... :)))))))))))))))
            • Trol.diskuzni
              To qwer:

              1) Rozhodně si nemyslím, že hovořím za všechny - pouze jsi nešťastným způsobem pochopil mnou zvolenou formu sdělení.

              2) Tohle vyjádřilo můj osobní pohled na mnoho lidí, kteří si Diablo 3 koupili a myslím si, že ani ty nevěříš tomu, že by všichni kupci této hry bez rozdílu měli opodstatněno, že si tuto hru kupují na základě faktické kvality, kterou nabídne.

              Dodatek: Ani jeden z tvých argumentů nenaznačuje, že bych musel mít argument, který by ostatní diskutující nějakým způsobem zasáhl...
            • Měl by jsi ho mít, protože za

              1. Myslíš si že mluvíš za všechny.

              "Místo toho jsme se dočkali MSORPG klonu WoWka, okleštěného a zjednodušeného, které bude fungovat jako mašina na proprání našich peněženek."

              a za 2. Utočíš na ostatní

              "Mně zase připadají legrační ty fanboyovské komentáře od lidí, kteří jsou zcela zaslepeni nostalgií.L
            • Trol.diskuzni
              Diablo 2.

              To qver - Proč bych měl někoho chtít svým názorem odzbrojit? Myslím si o téhle hře své a slušným způsobem jsem to vyjádřil, tím to hasne.
            • Ne, ne Veskoslave on je jen tak hloupý. Kdyby aspoň vymyslel pořádný argument, kterým by všechny odzbrojil, ale ani to chudák nemá.
            • Veskoslav
              Napíše ti Diablo II. To nemá cenu se s ním bavit. Trol, co se snaží hrát na normálního diskutéra.
      • je to trol, nereagujte na nej, ve skutečnosti se mu hra jiste libi a hra ji
      • Veskoslav
        Ty vůbec nejsi legrační, když hru posuzuješ pouze z videí a zkušeností jiných lidí.....
        • Trol.diskuzni
          Posuzovat hru z gameplay videí, oficiálních prohlášení Blizzardu a z recenzí profi herních webů považuju za zcela legitimní záležitost...
      • Děláš si srandu? Kdyť Diablo 3 je přesně 1:1 k Diablo 2. Obě jsou jednoduché, tak že ti stačí ná ovládání 2 tlačítka, obě v době kdy vycházeli měli zastaralou grafiku, obě ty hry jsou zaměřené na široké publikum a obě mají vcelku jednoduchý příběh.

        Píšeš "našich" peněz, do hry jsi neinvestoval ani korunu a přitom víš že ta hra za nic nestojí.
        • Trol.diskuzni
          Právě proto, že ta hra pro mě není nástupcem Diabla 2, do ní nedám ani korunu. To, co jsem měl v té hře rád, tak změnili k horšímu... WoW grafika a transakce - to je jasný krok k rýžování peněz z lidí, kteří nedokáží odolat nostalgii či mají pocit, že by o něco přišli, když by si hru nekoupili.
          • WoW grafika vypada trosku jinak.A transakce ? V cem to ostatni hrace znevyhodni ze ti to vadi ?
            • Trol.diskuzni
              Znevýhodní mě to v tom, že musím být neustále připojený k internetu a tedy si singleplayer nezahraju všude bez toho, abych připlácel několik set měsíčně za mobilní internet... Nehledě na odstávky serverů, lagování, vyhazování ze hry při nečinnosti apod.
          • Počkej a oni tě nutí nakupovat za reálné peníze? Já pořád nechápu co ti vadí na tom "rýžování peněz". Máš k tomu nějáký opravdový argument, nebo z tebe mluví jen závist?
            • Trol.diskuzni
              Já také ne, jelikož jsem si ji nepořídil... *4*
            • Tebe hra kope pri necinnosti? Ja s tim zadny problem nemam.
            • Trol.diskuzni
              Znevýhodní mě to v tom, že musím být neustále připojený k internetu a tedy si singleplayer nezahraju všude bez toho, abych připlácel několik set měsíčně za mobilní internet... Nehledě na odstávky serverů, lagování, vyhazování ze hry při nečinnosti apod...
            • Já stejně pořád nevidím jak to ovlivní tebe samého, že si někdo v Americe nabuší postavu. Je to prostě pěkně chabý argument.
            • Trol.diskuzni
              Vadí mi, že pro to, aby si nějaký náctiletý amík mohl nabušit postavu za svoje dolárky, musím být neustále připojený k internetu - a úspěch, jaký tahle hra má, zajistí, že tomu za chvíli nebude jinak u žádné další hry... Vše bude MMO, vše bude o mikrotransakcích a všichni budou skákat radostí, jak vidno.
  • Nejsem žádný troll a rozhodně ne malé dítě ale tahle hra je stejná sra*ka jako celé průjmama prolezlé World of Stupid shits . Proč nemohlo teď vyjít GTA V ? ?? proč jen proč se na tak dobrou hru čeká několik let a mezitím vychází samé stupidnosti s grafikou starou 6 let (a to mi o grafiku nijak nejde - podotýkám ). *16*
    • smejki
      I don't see what you did there -_-
    • proc jenom necitim tu lasku? :,o/
    • Veskoslav
      Přečetl jsem si tvůj příspěvěk 3krát a stále jsem nepochopil. Co si tím chtěl říct? Že vydání GTA ovlivnilo vydání Diablo III? Ty vážně nejsi ani trol, ale trotl.
    • Ano troll nejsi, ty jsi trotl.
      • Napadají mě i horší slova *7*
    • krásný, střízlivý příspěvek s nadhledem a na úrovni *1* jen tak dál
      • "Nejsem žádný troll a rozhodně ne malé dítě" - BIT*H PLEASE ! *1* *1*
      • Taky si myslim, ze kdyby se v D3 daly krast auta a strilet chodci, mohla to byt mnohem lepsi hra *1*
  • copak, nerozumis tomu snad ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit