Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S osmickou naprosto souhlasim hra nezklamala obcas neco zamrzi a hodne se tesim na hutny datadisk s runami Lukasi skvela prace - jako fanda predchozich dilu si udelam v lete pre
  • Diablo je velice dobrá, leč v mnoha věcech protivná hra. Grafický design ala WoW, nutnost být pořád online, relativní krátkost, nevybalancovanost aktů, zabudovaná nutnost využívání aukce, minimální možnost ovlivnit vývoj postavy, šablonovitý příběh, absence LANu...víceméně žádný kvalitativní posun od druhého dílu, a přesto dobrá hra, leč v mnoha věcech protivná hra. Dejavu? Přesně, o ničem jiném D3 není, celkem protivné dejavu, které musíte milovat (shut up and take my money). Doufám, že to u příští hry Blizzardu neprojde.
    • Jaka zabudovana nutnost? Muzes 10 hodin hledat predmet ktery se ti hodi nebo 4 hodiny vydelavat a koupit ho na aukci.
      • mno a v čem je teda ta "NUTNOST" ?
    • Jen by mě zajímalo jak je tam zabudovaná ta nutnost využívání aukce? Absenci LANu mají skoro všechny hry tuším už tak 2-3 roky ne-li déle. Mimochodem pokud už jseš teda nadšenec a chceš pořádat LAN párty tak v čem je problém sejít se s kámoši a přes LAN se všichni napojit na net? Diablo se dá hrát i na HotSpotu přes 3G síť a telefon.

      To s tím LANem je vedlejší, hlavně mě zajímá jak je tam zabudovaná ta nutnost používat aukci. OMG
  • Trol.diskuzni
    Videorecenze na Lukášovy poměry spíše průměrná, ale to přikládám především nepříliš rozmanitému tématu... Bohužel se můj negativní dojem na hru ještě více prohloubil.

    Ta grafika, to je děs... Proč musel někdo vymyslet WoWko, proč?! *11*
    • Z hluboka dýchat, z hluboka dýchat, z hluboka dýchat. Strašně nerad zasírám diskuzi ostatním, ale tohle mi opravdu nedá. Ty jsi tu hru nehrál, až si ji zahraješ, pak posuzuj grafiku. Proč někdo musel vymyslet WoWko? Zeptej se těch milionů hráčů, kteří tu hru milovali, já sem k nim patřil. Opravdu bych velice rád napsal něco tak strašně sprostýho, že bych hambou musel vytrhnout internet ze zdi, ale nebudu se k tomu snižovat. Blizzard na tvůj negativní dojem sere a ty přestaň plakat. Buď si opravdu to jak se do toho strká šulin, nebo si malej kluk, což by tě omlouvalo... *16*
      • Trol.diskuzni
        Proč bych měl hru hrát, abych mohl posoudit grafiku?
        • Rozumnej člověk, kterej něco posuzuje, by měl mít vlastní zkušenost. Diablo má grafiku pěkně stylizovanou a do hry skvěle pasuje, ale to člověk pozná až když tam řádí s kurzorem.
          • MrSanta
            Tak se mu nelíbí grafika, no. Rozumnej člověk pochopí, že je to věc osobního vkusu a co se líbí jednomu se nemusí líbit druhému *7*
          • Trol.diskuzni
            Já mám problém s tím, že se ta hra jmenuje Diablo... Neříkám, že je ta grafika hnusná, ale na poměry série Diablo je to prostě fail.
            • :::::WALL OF TEXT:::::
              Tys mě rozplakal. Konečně někdo kdo to chápe, kdo to vidí. Tvrdá gotika, okultnosti, satanismus, náboženské symboly, postupy dovedené k dokonalosti které po tisíce let působyly na lidskou mysl neskutečně silně. A najednou si designéři z Blizzardu řeknou že vymyslí něco lepšího. Už tam není ta vize autora bez které se dobré 'dílo' neobejde.
              Proč se stanou některé hry tak úspěšné a nepřekonatelné? no kvuli hratelnosti to nebude, souboru čísel jak se co hýbe který, když se někde povede, se prostě obšlehne. Je to design. WoWko je udělané nádherně, tam už opravdu chybí jen to noncombat povolání o kterých Lukáš pořád básní.
              Čekal sem že to Lukáš trochu seřeže, přecejen je to docela klasik. Nadruhou stranu nemá takové konekse na předchozí Diabla a nikde jinde stejnou zkušenost nezažije (proto je toho tak škoda). Navíc je možná moc volnomyšlenkář aby se otevřel něčemu takovému.
              Diablo3 sem si na všudybřítomný nátlak koupil. Užil sem si sním (a pořád užívám) 30 hodin parádní zábavy. Pokud by se to ale nejmenovalo Diablo, neprožil bych s tím (a pořád prožívám) 30 hodin pláče. ಠ_ಠ
            • Ty to pořád nechápeš? Až si tu hru zahraješ, projdeš si alespoň normální obtížnost (což je fakt málo), potom si můžeš něco myslet a mít s něčím problém. Ty máš problém s něčím s čím nemáš zkušenost a to je FAIL. Já sem na Diablo silně háklivej, má svoje mouchy, o tom žádná, ono ani Diablo 2 nebylo bez chyb, ale ty hry jsou MOC DOBRÝ.
        • s tim musim souhlasit nechapu proc to furt nekdo rika....uz jsem to psal :D uvidis velmi skaredou holku a na prvni pohled vidis ze je skareda ale podle jejich logiky by ses musel s ni prvni vyspat a pak az mohl rict ze je skareda :D
          • tady je to spis vidis holku pres zamlzene bryle, ale kdyz najdes opravdu kvalitni hd stream, to je pak jina
  • Ani já se na Diablo nechystám ,ale musim uznat že Lukášovo videorecenze je výborná a zároveň je to snad jediný recenzent ,který do videorecenze dokáže vsunout filizofický podtext.výborná práce.
    • He? A co je to ta filizofie smím li se zeptat?
    • absolútne súhlasím, jeho recenzie mám hodne rád a dokonca na mna majú ukludnujúci vplyv:)
  • Pekna video recenze. Pevne doufam ze chystate jednu jeste na novyho Maxe...
    • janchor
      Chystáme, z PC verze.
  • Amylee.Anderson
    Ty vaše videorecenze mě prostě baví :)
  • Konecne poriadna videorecenzia. Na nemenovanom konkurencom webe vyslo nieco na styl chaotickeho lets to play D3, ktora ma od kvalit tejto Vrec. na mile daleko ! Vdaka games.cz ...
  • PreidaQ
    Tak to bylo velice nečekané... *15*
  • Spam begins...
  • Thorleif_cz
    Sice se prozatím nechystám Diablo 3 hrát, ale za videorecenzi Lukáši dík. Na videorecenze koukám moc rád...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit