Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a nevadí ti že to má grafiku jako wow? na tomhle screenu to neí tak patrný, ale na jiných mi to příde dost podobné, ale ja hlupák zapomněl, že si to ještě neviděl na žádném videu na jútúbu. =)
  • Kdyz je rec o datadisku (DLC) tak ocekavam,ze jako prvniho pridaji zpet paladina,nebo nejakeho jineho "plecha". Cekal jsem ho uz od zacatku,ale bohuzel..
  • Ne, zaver je zrejmne ten ze Blizzard prodava znova to co uz jednou prodal. :-)
  • Promiň, ale pokud tě to skutečně tak trápí, tak snad musíš bydlet někde v jeskyni nebo nemáš peníze na koupi jedné hry. Nebo jsi singleplayer-only hráč.

    Pokud je to to poslední, tak se předem omlouvám, že ti bořím tvůj hrad z písku naivity (nebo dezinformovanosti?), ale Diablo 3 opravdu není hra vyvýjená primárně pro singleplayer. Pokud jsi zklamán, tak zkus nějakou jinou. V singlu je tu asi mnoho lepší her. Fakt nevím, co jiného ti na to mám říct. Thx&Bye.
  • Wow. You've just won the internet. Congratz.
  • A jaký je tvůj závěr? Že WoW to všechno vymyslel, a Blizzard vykrádá sám sebe?
  • Spades
    Offline to bohužel nikdy nebude,. Ta hra na to prostě není stavěná.
  • Spades
    Mě třeba online režim vůbec neomezuje. Koupil jsem to až teď, takže jsem se vyhnul prvotnímu náporu, a zatím žádné výrazné lagy, nebo výpadky.
    Samozřejmě by to bylo lepší offline, protože bych mohl hrát s kámošema po LANu, ale holt neřeším to, a radši hraju.
    RMAH mě už vůbec nevadí. Ať si vydělává kdo chce co chce, ať má někdo Pay2Win, dokud si člověk nemůže koupit nic, co by někdo jiný nenafarmil, tak je mi to jedno.
  • Spades
    to je jak rict, ze Doom je srovnatelny s jazz jackrabitem, protoze tam mas hodne zbrani, ze kterych strilis...
  • Ringwraith
    Z logiky mého názoru vyplívá, že nechci, aby takhle skončily všechny hry.
  • Prince of Persia a Half Life nejedou na stejnem enginu.
  • Fanboy rage *15*
  • Jj, treba runy do abilit vubec nejsou glyphy. D3 skill system je daleko bliz k D2 nez k WoW, kde dostavas ability na urcitym levelu, oh wait... atd.
  • Pokud si myslíš, že tě něco/někdo omezuje, tak si hru nekupuj. Jednoduché jako facka. Tím pádem na tobě Blizzard vydělá nula nula prd a tvoje lehce demagogický názor je irelevantní. Nakonec je to jen Tvůj názor. Já si to třeba nemyslím. Podle mě je to dobrá ochrana proti pirátění. Internet má dnes většina lidí, tento typ rantů je imho jen výkřikem do tmy. Buďto to skousni a přizpůsob se (pokud ti to vadí) nebo si tu hru nekupuj, ale psát tohle snad u každého článku o D3 mi tak trochu zavání trolem.

    Ještě dodám pro tvojí informaci, pokud to nevíš. Diablo 3 JE ONLINE HRA (a to je nevyvratitelný fakt), a to i přesto, že jí můžeš hrát sám (stejně jako můžeš hrát solo spoustu MMO her). Tvrdit, že to, že jí můžeš hrát sám znamená, že má singleplayer a tím pádem je špatné, zlé a nečestné, že požaduje internet, je ubohá demagogie. A nezkoušej mi tady tvrdit, že toto z logiky tvého názoru nevyplývá.
  • Diablo 3 ma s WoW asi tolko spolocne co Half-life s Prince of Persia. Dokonca ani graficky sa nepodoba naco najviac ludi naraza :) Hernymi mechanizmami uz vobec.
  • Sorry toto bola reakcia na hacking Diabla 3 hodilo to zial sem ;)
  • Platiaci zakaznik nema skoro nikdy pravdu :D To je zial kruta realita, robim v tomto biznise a nase hry hraju miliony ludi a keby si videl co vsetko povymyslaju. Za vsetkym vidia spiknutie, klamstvo, hackerov a neviem co :D Ono by bolo lepsie keby sa dalo spolahnut na feedback od ludi ten je vsak natolko saturovany blbcami ze je povacsinou nepouzitelny. :(
  • xixixao
    Co je na tom k nelajkování, to jsou všechno fakta :D
  • Vrook
    Kdyby hulil často, tak takovýhle ho*na nevybleje. Vono v Maďarsku všeobecně lidi málo hulej.
  • Veskoslav
    Nikdy neříkej nikdy:) Nikdy nevíš, co se může stát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit