Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rek jsem snad neco o Blizzardu?! Mluvim o online singlu proboha!
  • Dneska může být PC hráčem každý připojený k internetu .... A kdejaký klikfest jako diablo je na masy směřovaný od počátku . Proč chtít inovace , když na kameru si stěžuje v 3DRPG každý ňouma , proč si hrát s novým enginem , když ten starý už několik let prohání každá platící ovce s warcraftem .Proč chtít nové lokace , když stačí zkopírovat ty z minula . Pozoruji že z Blizzardu se stala nová církev se svými zasvědcenými a těm se jak známo nevyplatí otevírat oči - svoje odpustky na účet Blizzardu pošlou i kdyby to co vydali byly jen barevné omalovánky . Ostatně stejně jako scientologové , facebookfans a Activision .... všichni jsou až moc v médiích přeceňovaní .
  • Prepac na teba nie
  • nevim na koho reagujes, ja jen psal, ze to, ceho se prodava nejvic muze byt taky pekna s.cka viz ty priklady... a kvalitni veci, pokud vyzaduji zapojeni mozku zavratne prodejni uspechy nemivaji, protoze dnes (aspon jak se tady porad v diskuzich pise) chteji hlavne vsichni mozek vypnout ( *7*). To mi chces tvrdit, ze to co se dobre prodava musi byt kvalitni? idealisto
  • Jenže on taky může být problém u tvého providera, jak jsem se přesvědčil u kamaráda. Já mám na vesnici vdsl a mám to naprosto bez problémů, kamarád ve městě jede s UPC a vykopává ho to ze hry v intervalu po deseti minutách, druhý kamarád v naprosto jiné lokalitě má UPC v jiném městě a naprosto bez problémů. Takže né úplně všechny problémy lze svádět na Blizzard. No a lagy, s těmi nemám téměř žádný problém, tak jednou denně vylétne ping hodně vysoko, ale nic zvláštního. Je ale pravda, že hrát to na HC, to bych se asi tvářil jinak při sebemenším kolísání odezvy.
  • Divil bych se, kdyby někdo ty tvoje přispěvky trotle někdo ještě četl.
  • Diamant je len pekny pokial sa preda. To ti povie kazdy kto s nimi pracuje. Zvykaj si na to, ze svet neni o tom, ze kazdy novy napad sa presadi. Pretoze tak svet nefunguje. Svet funguje troska inak, cim skor si na to zvyknes tym lepsie pre teba. A vermi. Svet ako si ty predstavujes takto ani nikdy nefungoval. Osobne podkladam Diablo 3 za dobru hru, pretoze sa pri nej fakt bavim. Ak niekoho nieco nebavi tak sa podla toho zariadi.
  • Technicky to z domu píše....
  • To dokážeš posoudit z příspěvků v diskuzi? Tak to seš borec. Klaním se Ti.
  • a zas, prodava se = je to dobra hra..kde na ten nesmysl porad chodite? Mezi nejprodavanejsi zradlo patri McDonalds..a je to dobry zradlo? Nejsledovanejsi je Ordinace.. je to kvalitni bijak? Nejprodavanejsi hrou je COD, videl nekdo nekdy vetsi s.acku? Kolik se prodalo Planescapu? Vic nez Diabla? A jen proto, ze se neco dobre prodava, a simpanzi dostavaji svuj chleb a hry mame nad nespravedlnosti sveta mlcet? Jdi domu...
  • A tebe to zřejmě sere, protože ty nedokážeš nic prodat. Ani své tělo, že?
  • Ja to presne tak.
  • Zial mame v dnesnej dobre vazny problem. Stavame sa intelektualnymi blbcami. Myslime si ze vieme viac, ale nevieme nic. Vsetko dianie okolo hier zhrniem takto. Kazdy novy napad ktory je pouzitelny, je dobry. Ostatne su nic len kopa snivania o nicom. Kazda hra je len taka dobra ako sa dokaze predat. Ak hru hraci neprimu, jednoducho nema cenu do nej davat prachy. Zivot je o tom ako sa veci pouziju v praxi. Ludia mozu nadavat na hru, ale kym sa hra predava vo velkom mnozstve, tak mozno povedat, ze je to dobra hra. Dalsia vec. Kto pomohol Diablu 3 najviac? Haterovia a trolovia. Mam to potvrdene. Vacsiu reklamu uz hra ani nemoze mat....

    Viete vy vobec kolko ludi ste nadchli kvoli vasim komentarom?
  • Nádherný pocit, hrát hru a vědět, že ji mohou hrát jen poctivě platící uživatelé. Užívám si každou minutu.
  • Ringwraith
    Jsem si plně vědom toho, že v singlu je plno lepších her.

    Pokud bych měl jistotu, že se Blizzardího nápadu s always-online nikdo nechytne, tak by mi to bylo srdečně fuk a nechal bych Diablo 3 hráče, ať se s tím poperou jak umí.

    Nechci, aby se always-online rozšířilo.
  • jo, lagy pri hrani, neustaly odpojovani atd. To me ma jako presvedcit?!
  • Hanzales
    Já když jsem pročítal ty fóra jsem si taky spíše myslel, že chyba bude na straně Blizzu, ale dává to smysl no.
    A co se týče té ochrany, je to přesně o tom. Člověk může být i bez antiviru a s troškou rozumu nic nechytí, teda pokud třeba neudělá v url překlep a v setvačnosti nekřápne po enter. Ale pokud jě někdo naopak nováček, nebo třeba antitalent, tak nepomůže ani sebelépe nakonfigurovaný HW Firewall a super antivir k tomu. Interakce uživatele to většinou pokazí. Samozřejmě rozumné zabezpečení (ne dva antiviry atp.) je vždy jen další pojistka a u vysokorychlostního netu je nějaký HW Firewall potřeba, ale v tomhle případě taky věřím, že ty hacknuté účty získali ti zmetci přes nějaký keylogger a v pravou chvíli už pak jen "zaúřadovali" Otázka pro mne zůstává, jak obešli ty autentifikátory ve formě klíčenek. *9*
  • K internetu uz pripojen stejne jsi, akorat ti ho singl nevyuziva. Nevidim proc by nemoh zacit.
  • Tak nejak, lamiczky proste nevedia pockat tyzden-mesiac po vydani hry, proste si idu urvať nohy a bezia do obchodu kde stoja sory na nakup hry od spolocnosti ktora s nimi vyje****ava. Keby to nikto nekupil po dobu dvoch tyzdnov a ked blizard bude zistovat preco su predaje 0, tak promtne behom jedneho dna akekolvek poziadavky na pripojenie zmiznu. Potom nech zarobia aj miliardy.
    Proste ludia su tupe ovce, nechapu aku moc maju, co vsetko so svojimi peniazmi a rozhodnutim nakupovat/nenakupovat mozu dokazat.
    Ale naco, treba si chytro polamat nohy aby mohol nad tym fapovat od prveho dna, pritom je upne jasne ze prve dva dni to ani nemohlo spravne fungovat.
  • Trol.diskuzni
    Stačí si mé příspěvky pročíst ještě jednou... Možná ti pak dojde, jak to bylo myšleno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit