Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Kdyby to vydali jako novou hru nazvanou "Ultra Cash'n'Slash 1", vše by bylo ok... Jenže nazývat to nástupcem předchozích dílu série Diablo? VTIP.
  • Veskoslav
    Tak osobně jsem pochopil, že myslíš always-online-DRM jako jednu ochranu, což v podstatě není pravda. Jelikož Diablo III žádnou DRM ochranu nemá. Tu používá nejčastěji Ubisoft.
  • O_o
  • Trol.diskuzni
    Pro mě není měřítkem kvality to, jak těžké staty mají soupeři... Herní mechanika této hry byla naprosto zprzněna - to je to směrodatné, nýbrž to vyhovuje americkým dětem a Activisionu.
  • Ringwraith
    Prosím vysvětli.
  • Veskoslav
    Ale ty si poněkud pleteš ochrany her.
  • Ringwraith
    To je ta Drasťova demagogická pravda.

    Aneb nejlepší vězení je to, jehož existenci si vězni ani neuvědomují.
  • Ringwraith
    A jak to souvisí s tím, co jsem napsal? Odpovím sám. Nijak.

    Zklamání z Diabla 2 pramenilo ze změn gameplaye.

    Mé zklamání z Diabla 3 pramení z použitých systémů okolo.
  • Veskoslav
    Doporučuji si přečíst recenze na Diablo II z roku, kdy vyšlo. Jaké je to zklamání oproti jedničce atd. atd.
  • A hral si to vobec? Diablo 2 je proti tomu prechadzka ruzovym sadom co sa tyka obtiaznosti :)
  • Always online a DRM su dve odlisne veci a nespojovat. Diablo nema ziadne DRM uz len preto ze je always online.
  • bohužel
  • Ringwraith
    To mě silně mrzí vzhledem k tomu, že to znamená možnou budoucnost plnou always-online-DRM a RMAH ve spoustě PC her.

    A když si ani tak silná společnost jako Blizzard neumí zajistit nezproblémový chod serverů a 100% bezpečnost, tak co teprve ti ostatní.

    Takže dneska tady nadáváme na děcka, co kupují CoD a kazí tím FPS.
    Možná budeme v budoucnu nadávat na dospělé, co si koupili Diablo 3 a zkazili tím všechno.

    Rád bych doufal, že jen přeháním. Opravdu rád bych v to doufal.
  • Veskoslav
    A proto povětšinou tvořili zisky Blizzardu z prodeje her nejprve Evropa, v MMO je to Asie....
  • Trol.diskuzni
    Aby nebylo... Míra přizpůsobení americkým dětem ráje dosáhla naprostého vrcholu! *5*
  • Veskoslav
    Tomu i věřím:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit