Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se musim přiznat, že tohle mě chytlo fakt dost. Grafika sice objektivně nic extra, ale ta komixová stylizace mně celkem sedí, příběh zatim nemá smysl hodnotit, tak daleko jsem se ještě nedostal. Ale bitky si užívam, možná proto, že mě baví zkoušet nový a ještě vražednější komba, a ne pořád dokola drtit základní útok. Taky ovládání na myši a klávesnici mi nepřipadá nijak hrozný, i když se samozřejmě sem tam umáčknu (i když na konzoli by to pro mne, celej život ovladačem nepolíbenýho hráče by to bylo asi ještě horší), ale dá se to. Krom toho si to může každej nakonfigurovat podle svýho gusta, takže nevidim nejmenší problém. Ale hlavně, po dlouhý době mi neskutečně sednul hrdina. Už mě unavovali všichni ty elitní komanda, nabušený svalovci, čestný rytíři a co já vim jaký ještě archetypální herojové. Jak často si člověk zahraje za Smrt? Pro mě osobně jedna z těch divnějších (v dobrym slova smyslu) postav v dějinách videoher (vlastně mě teď napadaj jenom hoši a děvčata z Planescape: Torment, který na druhou stranu, co se úchylnosti týče, strčí Smrťáka do kapsy hravě všichni). Plus spousta dalších věcí - částečně otevřenej svět, rpg prvky taky potěší, člověk má spoustu možností co se taktiky i strategie bojů týče, loot neslouží jenom na parádu, ale právě naopak, má celkem podstatnej vliv na herní styl, velký bossy nezabije člověk tim, že jim bude vytrvale osekávat kotník a spousta dalších věcí. Takže u mě dobrý. Nevim jestli to znamená 7, 8, nebo 9/10, a uprímně řečeno, je mi to celkem fuk. Protože mě to prostě strašně baví. Ještě kdyby občas nehaprovala kamera, a pokaždý, když sejmu Guardiana mi to nespadlo...
    • Pred Darksiders som s Xbox ovládačom hral iba jednu hru. Za 2 hodinky už som bol jak doma. Treba len skúsiť. PC + ovládač je úplne iný zážitok a človek má pocit úplnej kontroly.
  • Mam otazku: Kde sa prosim daju v hre [pripadne vo windowse] najst nejake graficke nastavenia? jedine co som nasiel bolo rozlisenie..... dakujem za odpoved!
    • lol, to co sem chodi za ludi ked za takyto neutralny koment dostanem minus? sa spamatajte
  • Po milionu let jsem si koupil krabicovou originálku.

    Hra to za to stojí. Pokud máte rádi žánr akčích adventur, tak si ji určitě kupte.

    Pokud máte rádi God of War, tak hrajte radši jen God of War.
    • Tak tak, GoW ... netvrdím že je lepší (podle mě jo *1* ) Ale pokud nekdo hral GoW a pak pustí toto, bude tím pohrdat a posmívat se jak je to klon a jeste o neco horsi... A prosím pane šefredaktor, netvrdte mi zase jak jsem uplně mimo...asi jste GoW 2/3 nehrál...
      Tim netvrdim ze Darksiders 2 je spatna hra, verim ze je to opravdu devítková hra, ale prostě v porovnani s GoW 3 je to prostě jen flek na zdi
      • sleepless
        Vysvetlime si v dalsim podcastu, co je to klon, ano :) Dantes Inferno byl stoprocentni klon GoW, tohle ma ze sveho castecneho vzoru maximalne zaklad soubojoveho systemu...jinak to jde asi o ctyri dalsi zanry dal, kam se GoW serie nikdy nedostala. A to same plati o prvni hre :)
        • Tak to jsem zvědav jaky je rozdil mezi klonem a GoW vs Darksiders, snad si vzpomenete pánové :)
          • A jen dítě může nazývat ostatní dětmi. Tak, myslím, že jsme na spodku označování ostatních dětmi.

            Když to jedno máme z krku, tak mi vrtá hlavou ještě jedna věc.

            Darksiders 2 je devítková hra, alev porovnání s GoW 3 jen flek na zdi? GoW tě ani moc nebavil.

            Na kolik bodů je sakra teda hra, co tě baví? 354/10?

            A v postatě ano, do jisté míry trolluju. Vůbec, ale vůbec se mi nelíbí tvůj názor na Darksiders a God of War tak do tebe reju. I tomu se dnes říká trolling. Jako snad každé reakci, která není naopak circlejerking.
            • Opet, ja jsem psal ze verim, ze darksiders 2!! je devitkova hra, protoze jsem ji nehral a rikam tak, ze verim recenzentovi ze to za to stoji. Darksiders 1 bych dal 6 bodu, GoW 3 8 bodu, comprende?
          • Hráls Darksiders za prvních pár mlácení po kterých jsi mylně usoudil,m že jde o GoW klon? Silně o tom pochybuju.

            GoW je až tupá lineární mlátička s trapně jednoduchými puzzly a prvoplánovými wow-momenty. Já GoW hry hrál a bavily mě. Obě tyto věty jsou pravda, ale tobě asi připadají neslučitelné. Prostě beru GoW s takříkajíc "face value". A z toho ohledu je fakt super. Ale Darksiders 2 jde dál v mechanikách, obsahu, ve všem, možná kromě grafiky, která u GoW 3 asi bude lepší.

            Ty jsi prostě jen GoW fanboy. V 12-15 letech jsi hrál první GoW hru, připadal sis jako ultra drsňák Kratos a teď to musíš bránit jako něco, čím to není.
            • Jen dítě muze takle hodnotit lidi jako ty.
              Nerekl jsem ani jednou o Darksiders 2 ze je spatna hra, nikdy jsem ji nehral, tvrdim to o Darksiders 1! A taky jsem napsal, ze je to jen muj nazor... Cimz jsem vyvratil naprosto vsechny body tvojeho postu, takze nevim jestli umis cist nebo tu jen trollujes
            • Fanboy se populární slovo. Teď si skoč dát noční playthrough Uncharted. *4*

              A jak vtipné, že jsi vytáhl klišovitou kartu označování ostatních za děti.

              Prostě jen vydáváš svoje názory za fakta... to nic nezmění na tom, že Darksiders 2 je dobrá hra.
            • Dohrál jsem to, protože jsem to v rámci PS+ dostal zdarma a zrovna jsem neměl jinou hru *3* Jakmile vyjde jina "kopie" GoW, budu zase nadavat ze je to hyenismus, nevim proc bych mel pod Darksiders 2 recenzi nadavat na Dante Inferno. GoW branim, protoze je proste lepsi... A prosimvás, děti, přestaňte kazdeho kdo se neceho zastava oznacovat za fanboye... Myslim si, že mam lepší Octavii než kamarád Felicii, ale nejsem Octavia fanboy s plakatama tehle pleček nad postelí
            • Soudil jsem podle předchozích zkušeností s GoW fanboyi. A jako jeden jsi velmi zněl.

              Sorry, ale nechápu, proč jsi dohrál Darksiders 1, když je to shi*. Proč tak bráníš GoW, když tě nebavil?

              Proč takhle nenadáváš na většinu her? Taky si berou prvky z jiných...

              Z nějakého důvodu jseš prostě butthurtlej o Darksiders... whatever. Soudím znova... jsi křižák naslepo.
            • Nevím kde jsi nabral svoje super schopnosti podle kterych soudis lidi dle par prispevku pod recenzi hry, ale dnes je ma kazdy druhy takze je budu ignorovat. Darksiders 1 jsem dohral a je to proste sh*t. GoW fanboy teda nejsem, celkvoe me ta hra nijak vyrazne nebavila, to ze rikam ze je lepsi nez Darksiders je zaprve muj osobni nazor a za druhe to neznamena ze GoW je vyborna hra
      • GoW nenabízí ani zdaleka tolik herních mechanik a obsahu jako toto.

        Pokud se na to díváš jednostraně z pohledu mlácení, tak je to tvoje věc.
  • Po přečtení recenze to mám chuť nainstalovat znovu, ale odolám. Přestal sem hrát po setkání s obrem, kterého jste probudili - omlouvám se, že si nepamatuju jméno. K plusům, malebná grafika, velkolepá hudba, velcí bossové, hromada lootu. Vzhledem k tomu, že sem to přestal hrát asi po 7 hodinách, tak hlavní mínus je že hra se začne opakovat. Repetetivnost. Úkoly - dojdi, zabij, seber. Furt jen někomu pomáháte, nic moc za to nedostanete. Další mínusy: hádanky nejsou výzvou, to samé souboje, příliš jednoduché. Obchodníci nabízejí zbraně a různá vylepšení, ale vy je vůbec nepotřebujete, můžete si zakoupit i další komba, ale ty také nepotřebuje, ptž sotva používáte, ty co už umíte. Hru jsem opravdu hrál, prolezl sem každý kouket, plnil vedlejší úkoly. Jelikož sem PC hráč, asi mě takové konzolovky nechytají, ale Assassina nebo Batmana jsem si užil.
    • Jazz
      Hádanky nejsou výzvou, jo, jasný :D
      Až budeš tak v 12 hodinách, tak se z toho posereš. Nad jednou kravinou jsem přemýšlel půl hodiny a pak to bylo tak jednoduchý...
      • Mě to přišlo jednoduché zasekl jsem se jen na místech na které jsem ještě neměl potřebné schopnosti.
        • Jazz
          Aha, takže hádanky se Soul Splitterem ti přišli jednoduché ? No, nevím, ale bylo o hodně těžší než Portal 2, kterej jsem projel s prstem v nose až skoro dokonce, tam jsem pak strávil půlhodiny na řešení, jak se zbavit turretů.
    • btw hrál sem na gamepadu - to je snad pro PC hráče povinnost. K těm RPG prvkům, co každý oslavuje. Prostě nabíráte XP zabíjením, plněním úkolů a pak se rozhodnete pro nový skill nebo vylepšení toho starého. Skilly nejsou žádná sláva, je to vlastně 4-5 skillů v jednom stromu a k tomu jen různé variace vylepšení, vlastně není moc z čeho vybírat. Ale určitě to není špatná hra, výborná žánrovka, zabaví Vás na pár hodin (mě na 7), ale není to nic o čem bych psal domů *3*
  • No zase takova extaze to neni. Nejvic mi vadi pomer mezi logicko-skakaci casti a bojovou, ktery je tak 60/40...proste tam vic mackam tlacitka, skacu, prelezam nez abych se ohanel kosou.
    Nemluve o tom, ze tech par nepratel co tam hra obcas nahodi, je velice snadne zlikvidovat. Komba jsou fajn, ale malo se lisi jejich spousteci kombinace (aspon pri ovladani mysi), takze velice casto se stane, ze se aktivuje jine nez jste chteli. Dalsi problem je, ze se nabeh komba prerusi, pokud dostanete zasah od nepritele, takze pouzivat slozitejsi komba ve vyhrocenych situacich nejde, nebo je proste jednodussi rozsekat nepratele klasickymi utoky.
    Dust je uplne k nicemu, kdyz chcete aby vam ukazal cestu, tak si tradicne sedne nad zamcene dvere...rada k nezaplaceni. Nepratele jsou oproti jednicce graficky preplacani, takze kdyz pouzijete ukoncovaci uder, tak misto pekne animace uvidite graficky maglajz.

    no hodnoceni tak 7/10
    • No jestli chceš víc bojové části, tak od toho tam přeci je Crucible. Já to zkoušel do 45. kola, pak už jsem ale potřeboval oddych, tak jsem šel zase raději prolézat dungy . Execution údery jsou podle mě ok a rozhodně jsem vlastnost % na execution chance na equipu vyhledával, protože to dost často pomáhalo a zkracovalo to tužší souboje.
      • tak me to vadi v souvislosti s pribehem, kde jako ztelesneni smrti, sice dokazu znicit bosse o velikosti 10patroveho baraku, ale pak musim preskakat pul dungu, abych vyvalil kouli, co spusti dvoumetrovou drevenou mriz a ja muzu slavnostne projit. Nehlede na to, ze kdyz uz se pak dostanu na nejake nedostupne misto, tak ze zeme vyskacou potvory...omg a jak se tam dostaly, kdyz ja tam provadel psi kusy abych toho mista dosahl. Proste mi to prijde jako strasne samoucelna prekazkova draha.
        • Tohle je v knize docela slušně okecaný.
    • Mne ten pomer vyhovuje, viac ma bavia hadanky ako hack & slash. Co musim ale specialne vyzdvinnut, autori sa takmer uplne vyhli pouzitiu otravnych a nudnych QTE, ktore su tak casto vyuzivane v tomto zanri (specialne GOW) a osobne som na ne naozaj alergicky.
      • co je to zkratka QTE?
        • MrSanta
          Quick Time Event - takové to jak ti začne na obrazovce blikat určitý čudlík a ty ho musíš rychle mačkat na ovladači.
          • děkuji za vysvětlení
  • Parádní recenze na parádní hru. Mám za sebou asi dvacet hodin a nedá se od toho odtrhnout. Je to neskutečně návykové! Famózní temná architektura, mozkové závity lámající level design, vynikající hudba, RPG prvky ala Diablo(Borderlands), prostě bomba. Nebýt té zmatené kamery při soubojích, tak bych tomu dal klidně i 10/10.
    • To hovoríš o Dark Soul?
  • Raziel!
  • Doufám že se dožiju cca do roku 2015 bo 2016 kdy bude k mání speciální edice všech 4 jezdců. Hlavně ať se na Darksiders nevyserou nebo nezbankrotují to by byla velká škoda ale je vidět že vývojáři si tu hru hýčkájí a jinak recenze je skvělá docela jsem nečekal že dáte 9/10 takže jste mě mile překvapili *3* hra si takové hodnocení určitě zaslouží
  • BoB.2
    Jednička je mojí TOP hrou, dvojka je taky super jedu to tet po druhé na HARD a pořád mě to baví vysbírat všechny bonusy je celkem makačka *3*
  • Acindards
    Mě to nudit nepřestává mám tam nahraných už nějakých 16 hodin a hra je hlavně na začátku hodně zabugovaná to jsem jenom nadával na vývojáře a vzpomínal na Válku ;) Po pár hodinách hraní jsem se skamarádil i se Smrťákem hru si opravdu musíte osahat pořádně se naučit bindy která si nastavíte a pak to bude opravdu černý balet v podání smrťáka (nutno připomenout že hraju na PC s gamepadem). To samé logické hádanky na 1. pohled nevyřešitelné, ale stačí se chvíli dívat po okolí a hned vás to ťukne do hlavy co jste to za blbce a hádanka která předtím byla šifra mistra Leonarda se změní v naprosto banální věc. Za 3. hra je na dnešní poměry hodně dlouhá tak se opravdu nemusíte bát za tu tisícovku a hru si pořiďte zabaví opravdu na dlouho. Co mě příliš neoslnilo je soundtrack (prostě mi nesedl neptejte se proč :D) a příběh přijde mi moc kyčovitý, špatně vyprávěný a hodně tuctový jakoby byl až na druhé koleji. Když porovnám s předchozím dílem tak darksiders něco ztratili a něco získali každopádně dvojka neurazila ba právě naopak takhle si představuji pokračování. Každopádně za mě 8/10.
    • hram to na klavesnici a s mysku a jede to pohode ako toto je jedina konverzia ktora funguje na pc atka ako ma

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit