Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro pamětníky :) http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1404-Darksiders

    Zajímalo by mě, jestli udělají i na dvojku.
  • zdravim, mám takovej problém. Když vjedu do menu tak je postava Smrtě rozkostičkovaná. Grafiku mm nVidia 560GTX a ovladače nejnovějsší bety.. díky za rady.
    • Lol je mu vadí že má rozkostičkovanou postavu v menu hry *1*
      Prostě nechápu že to řešíš jen aby si tu postavu viděl nerozkostičkovanou vždyt je to přeci uplně jedno ne? *7*
    • Nehraj piratsku verziu. Steam by ti to uz opatchoval vcera a fungovalo by to ao ma.
      • hmm dík tak si musim sehnat patch
        • Darksiders.II.Update.2-SKIDROW *3*
        • strabo
          Patch má asi 3,1GB měl by obsahovat nové textury, dlc a podle ohlasů na forech dokáže některým rozbít dosavadní save.
          • On vyšel nějaký patch s texturami? Jsem v práci, takže nemám ponětí co se na steamu odehrává.
  • Jak může dostat nějaká hra na podělanou konzoli hodnocení 9 z 10? Jste se zbláznili nebo co? Který pitomec si takovou konzoli může koupit, konzole je už od svého základu omezená platforma na rozdíl od PC, to je jako by vám někdo vnucoval tablet, smartphone nebo podobnou nepotřebnou hovadinu.

    K věci, tato hra zastává technologicky potenciálem dnešního HW minimálně deset let, engine je koncipován jako akční řezačka s důrazem na efekty a minimální náročnost ovládání, komplexní prostředí neexistuje, příběh lineární, spíše žádný, prostor uzavřený, koridorový, textury - k zblití, fyzika - nereálná, optimalizace na desktopu - minimální, hra byla vytvořena pro konzole, port na desktop je špatný vtip.

    Hodnocení za mě 1/10, neb má některé prvky hry, které nelze opomenout. Dnes už ani nejde pořídit na CD/DVD, abych si ji aspoň mohl pověsit na balkon a strašit s ní holuby, je to úplně na hov*o! Pane Poláček, piště konečně slušně! Tohle je odpad na odpad! Co se to s váma stalo? Vždyť něco pamatujete!? Jak můžete podporovat konzole? FUJ!
    • smejki
      "engine je koncipován jako akční řezačka"
      ježiš, dík *15*
    • Tvůj popis Darksiders mi připomněl hru Hunted: Demons forge :)
    • *8* Proc by nemohla konzolova hra dostat 9/10? Kdyby kalkulacka mela nejakou hru ktera by me bavila tak ji taky dam 9/10 kdyby si to zaslouzila... To je zase omezenec toto
      Ani neumí správně přečíst jméno recenzenta
      • Krtecek-GT
        Taky nechápu jak někdo může hodnotit hru jen kvůli platformě. Když vezmu hru na PC a na konzoli tak se liší pouze grafikou, a dnes přece je hlavní hratelnost jak se tvrdí, takže dobrá hra by to byla na obou platformách.
    • Já ji na DVD mám.
    • Jasně mladící, ročníky, které nepamatují doby kvalitních her, dávejte mi mínusy, odstraňte si kvalitu, komplexnost, technologický vývoj, inteligenci, příjměte konzumní styl života, spotřební postavení ve společnosti, herní simplifikaci, business modely a dejte si plechovku Coca Coly.
      • CRYPT
        souhlasim s nazorem, hru jsem hral je to naprosta katastrofa a ono to jeste dostane takove hodnoceni. Grafika je skareda, linearnost, konverze z konzole silena....
        • Jazz
          Jo, to už jsem od tebe slyšel někde jinde.
      • PS3Hrac
        Jak se může takový Idi*t s úrovní inteligence kamene dostat na tuhle stránku.Jste se zbláznili nebo co? Jinak jsem se zasmál jaký si deb*l díky za prodloužení života o pár let budu si toho vážit *1* *1* *1*
      • 13_11
        losa, nejste vy z osla?
      • Neveděl jsem, že v Jedličkově ústavu mají internet. Inu každý den se člověk přiučí něčemu novému.
      • Mazej zpátky na Novinky.cz.
  • PS3Hrac
    Blbá grafika blablabla dříve jsme hráli Doom Half life a další staré hry s pár pixeli a nikoho nezajímala grafika chápu že dnes je to fakt špatná grafika ale zas tak hrozná v Darksider není a jestli chcete hrát hry se super grafikou tak si táhněte hrát ko*otini od EA.Ještě že jsou takoví vývojáři že se soustředí na zábavu a né na grafiku.Příšte se vůbec mohou vys*at na PC když bude přibývat takových lidí. *15*
    • Mother_of_god
      Porovnávať hru z roku 1998 a roku 2012 môže fakt len troll :D
  • Kdo to paříte na PC jak vám to šlape. Mam ted jen notase s 512mb kartou a dvoujádrem. má to cenu zkoušet?
    • 13_11
      Někde jsem slyšel, že to prej utáhnou až sedm let starý stroje. (?)
      • Mato1987
        jj PS3 a XBOX360 to zvládajú hravo
        • tak tak zvladaj to nonzole tak na PC to pojede na to nejnizim lowendu *1*
    • Grafika je dost podprůměrná, takže myslim že by to mělo jít v pohodě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit