Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.doomsteaddiner.org/blog/wp-content/uploads/2012/05/Double-facepalm.jpg
  • 9 perfektní ne jak ty idi*ti na eurogameru co dali 7
  • no ale me to nedava na vyber...musim na klavesnici :-/
  • Pokud si hru chceš užít, tak jedině gamepad.
  • Píšeš to tak, že jsi to měl tu čest zkusit, což prostě ze tvého příspěvku vyznívá a ani se nepokoušej tvrdit, že ne. A ve finále tomu dáš tvé "profi" hodnocení 6/10 což znamená nadprůměr a tímto hodnocením podkládáš to, že to hrát nebudeš. Pokud jsi legální uživatel her, tak máš tak, hloupě pokřivené hodnoty, že se mi tomu pomalu nechce věřit.
  • Da se PC verze hrat na gamepadu?? Diky za odpoved
  • Napsal jsem co si o hře myslím co je na tom špatného ? O žádné nálepce to nesvědčí :) já jsem chtěl aby jsi mi napsal proč bych měl být považován za piráta jen proto že se mi hra nelíbí ?
  • Tady nejde o nějaké názory. Máš plné právo aby se ti hra nelíbila, ale to jak jsi to napsal bylo jednoduše na facku. Chápu, že ty to nevidíš a budeš si stále stát za svým, nicméně tím prvním příspěvkem jsi si na čelo nalepil nálepku, které se v tomto vlákně nezbavíš.
  • Ohánět se urážkama dovedeš pěkně co takhle konverzace na inteligentní urovni ? *3* Když máš jiný názor napiš ho ale urážky svědčí akorát o tvé demenci.
  • Pokud ti to nedochází, tak souhlasím s Dexem.
  • Ne, standartní komentář debila
  • Co má můj komentář co dočinění s pirátsvím ?
  • děkuji za vysvětlení
  • MrSanta
    Quick Time Event - takové to jak ti začne na obrazovce blikat určitý čudlík a ty ho musíš rychle mačkat na ovladači.
  • co je to zkratka QTE?
  • Standartní komentář piráta.
  • No teda nevím ale za mě 6/10, grafika hnus , ovládání tež nějaké divné , kamera to je katastrofa, + je určitě hudba, ale svět je je velmi nudný a nezajímavý , za mě 6/10 hrát to nebudu
  • Amylee.Anderson
    To by bylo stylový, založit si krám s hrama, prodávat je normálně legálně a pojmenovat ho Skidrow :D
  • Tohle je v knize docela slušně okecaný.
  • Jazz
    Aha, takže hádanky se Soul Splitterem ti přišli jednoduché ? No, nevím, ale bylo o hodně těžší než Portal 2, kterej jsem projel s prstem v nose až skoro dokonce, tam jsem pak strávil půlhodiny na řešení, jak se zbavit turretů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit