Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2 Worlds,Skyrim....to se nedá s tímto "odpadem" srovnávat nechápu jak to mohlo dostat 9.Možná pro konzole ANO.Ale pro PC dávám tak 4 až 5 bodíků.jestli si představuješ otevřený prostor.Tak to hledej jinde.Jestli chceš pěknou grafiku tak tak jinde.Ale jestli chceš mlátit nesmyslně do klávesnice a jít koridorem od jedné arény ke druhé, tak to by tě mohlo bavit.Jsem hodně zvědaví kolik to dostane v recenzi na PC.Já to hraji no spíše už nehraji a zatím nejtupější hra oblečená malinko do hábitu RPG.
  • podrobně*....nechápu proč sem napsal podrobností... *1* ..sorry...
  • Nó..vypadá to dost zajímavě.... Rád bych se zeptal, dá se podobností přiřadit k nějaký známý poslední hře, abych si tak nějak dokázal představit jestli je to spíš nakloněný k rubačce ve stylu Diablo, Sacred 2, nebo jestli je to spíš volnější RPG....například 2 Worlds, nebo jeden z posledních dílů série Elder Scroll....

    Né že bych nějak zpochybňoval originalitu hry, třeba má svůj jedinečnej směr *1* ...
  • A to jsi hrál na PC a nebo na konzoli ? Jinak mě ukápla slza ze strachu, aby tyto typické konzolové hry neudávali směr vývoje her.
  • Asi pár lidí tady naštvu.Přečetl jsem si hodnocení a říkám si to chci.Po instalaci mě čekal šok.Grafika hrůza tady jde vidět, typická konzolová hra.Koridor s arénami co tady bylo stokrát.Asi pro konzolisty super počin, ale jako hráč na PC říkám totálně o ničem.Jestli by vývoj her šel směrem konzolí tak se vrátíme o 20 let zpět ke hrám co byli na automatech na poutích.Tam stačilo taky jen bušit do pár tlačítek.A toto je přesný příklad.
  • Pete.palis
    pokud se chci zasmát, pročtu "hate" komenty *1*
  • Pro pamětníky :) http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1404-Darksiders

    Zajímalo by mě, jestli udělají i na dvojku.
  • VonHayek
    Zkus prográmek Xpadder - namapuješ si na tlačítka gamepadu příslušné klávesy z klávesnice a jedeš.
    Přímá podpora padu hrou je sice nej, ale pokud ti to nejde...
  • jabbo126
    tak jestli místo žrádla pro kočku koupíš hru, tak se teda nemáš vůbec čím chlubit - očividně by ses měl zamyslet nad svým hodnotovým žebříčkem.
  • Jestli ti to na klávesnici nejde, tak jsi akorát levej, ovládá se to v pohodě. Jediné, co je na prd, je občas ta kamera.
  • Kecy
  • V složce se hrou chybí tuším soubor en.pck. Stačí ho někde mimo stáhnout a hra jede plně v angličtině.
  • Jak jednička, tak dvojka jsou s myší a klávesnicí absolutně bezproblémové a řekl bych, že i lepší.
  • A ti co to hrajou na gamepadu jsou krakatice *1*
  • Lol je mu vadí že má rozkostičkovanou postavu v menu hry *1*
    Prostě nechápu že to řešíš jen aby si tu postavu viděl nerozkostičkovanou vždyt je to přeci uplně jedno ne? *7*
  • Cože? trochu tě nechápu ale až získáš postupně všechny ty schopnosti ten stisk smrt tu pistol i rozdvojení duší a portál tak tam kam jsi nemohl ze začátku hry protože jsi na to neměl tu schopost tak se mužeš kamkoliv vrátit a jít si pro to.Všude se mužeš vratit na již navštívená místa.
  • Souhlas ;) jsem si rikal to hrali asi vypli.Hlavne jak rikali xD slaba grafika pribeh od kteryho se moc neceka bugy hratelnost .. :D Musel jsem se vysmat
    Darksiders 2 je hra u ktery mi ukapli slzy .. Vyrazilo mi to dech po dlouhy dobe vynikajici hra
  • Tak to je škoda. Nicméně existují chobotnice, které tvrdí, že tento typ her je na klávesnici v pohodě. Je to na tobě.
  • Aha tak to jsem mohl z toho hodnocení ještě ubrat , já hold 6/10 beru jako hru tak špatnou že ji hrát nebudu ... *2* Jinak hry samozřejmě kupuju ....
  • Kočku prodej číňanům do bistra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit