Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc toho nemaji. Jen sketch s naskriptovanym questem a zapojenym menu. O hratelnosti, zabavnosti, ruznorodosti designu a podobnych vecech to nic nevypovida. S tempem, jakym delaji, maji zadelano na prusvih (i kdyz jim to preji). Rozvadet to asi nema cenu.
    • conflig
      Tohle je asi jeden z důvodů, že Dan nechtěl nic oznamovat dopředu, aby předešel podobným "chytrákům"
    • GlaDOS
      Jsi snad jeden z oslovených distributorů, kterým byla ukázána herní ukázka? Nebo jen předpokládáš, že toho moc nemají? Protože já taky můžu předpokládat, že Half Life 3 existuje jen jako herní prototyp, i když možná bude brzy hotov.
      • tjn taky bych rád věděl dokud to máš tuhle informaci s tim naskriptovanym questem a tak dále... sem si říkal že sem asi změškal nějaký video...
      • Vychazim z clanku samotneho autora a zkusenosti z herni branze a cryenginu. Z ceho vychazis ty?
        • GlaDOS
          Já z blogu chápu, že v podstatě mají položeny všechny herní mechanismy a hotové nástroje. Tudíž zbývá vytvořit jen obsah a poladit detaily. To se mi zdá docela solidní.
          • Není to úplně pravda. Z toho co píší, se jen zatím seznamovali s enginem.
  • calwin
    túto hru netrpezlivo očakávam... tak dúfam že sa dočkám :)
  • No panu Vávrovi přeju stejnej úspěch, jako s Mafií
  • Mne by úplne stačilo , keby to bol grafický vylepšený Mount and Blade z husitských dôb odohrávajúci sa na území Českého kráľovstva a priľahlých zemí. Takých zopár úprav v dobíjaní hradov a zopár pridaných strategických možností a bol by som spokojný. Krížové vypravy mód pre Warband hrám doteraz a nikde som sa nestretol ešte s lepšie urobenými
    bitkami. Okamihy ,keď sa zrazia šíky rytierov a moslimskej jazdy sú nezabudnuteľné. A čo tak keby bola možnosť vlákať rytierov do bahna, ale možnosť potaviť hradbu z vozov prakticky kdekoľvek na kopci. A k tomu prvé palné zbrane...
    • až na to že tohle ma byt pribehove rpg kde delas questy, levelujes atd. ne nejaka multiplayer mlaticka
      • mno to si asi pleteš s chivalry ne? Mount and Blade měl hodně RPG prvky teda... Příběh tolik ne ale rozhodně RPG vývoj postavy a tak... a osoběn sem ho nikdy nehrál multiplayer...
    • Jinak kromě sarkasmu.. jo souhlasim... Taková modifikovaná verze Mount and Blade.. s nějakýma vychytávkama a modernějším hávem... bylo by to fajn...
    • to je ti ale všechno k ničemu, když tam jsou monokulturní lesy, vegetace, která neodpovídá historickým reáliím a tak dále... To je pak všechno uplně na nic a celá hra je ztracená. *5*
      • Ta kritika není zaměřená na celou hru, ale je to prostě úder z5 za kritiku na Skyrim pro Vávru. Jestli psychicky zdraví člověk bere jako relevantní, že ve fantasy hře nejsou záchody, tak já beru jako relevantní, že v historické hře jsou špatně znázorněny ekosystémy.

        Jinak mimochodem ano - 100% monokultura to není, ale to není nikdy. Faktem ale je, že jehličnanů bylo v té době minorita v běžných nadmořských výškách.

        A ještě dodám jeden fenomén, kterého jsem si všiml: Tady to vždy vypadá strašně závažně. Ale v reálu by by to asi znělo: Hele Dane,... Sorry, že tě přerušuji, ale ehm uvažovali jste, že prostě ve středověku les vypadal jinak? (s úsměvem)
        • No.. Já neberu moc ani jedno relevantní.. jo byli doby kdy sem si říkal že hra by měla bejt uplně realistická a člověk by tam měl mít hlad a muset jít spát a jít na záchod a bla bla bla.. samý hlouposti.. teď už mam nadhled a povědomí o tom že tvořit hru neni lehké... Já záchody ani monokultůry řešim.. možná se to pak odrazí jen v takovém tom pocitu "tady něco nehraje" když budu procházet monokulturním lesem.. ale to je asi tak vše... A v celku je mi jedno co je relevantní pro Vávru a nijak to nechci promítat do hry.. to co si někd z vývojářského týmu myslí o jiné hře nijak neovlivňuje můj pohled na tu hru jako celek.. pač tu hru dělá mnoho dalších lidí než je Vávra... A jestli říká že je skyrim špatná hra pač tam nejsou kadiboudy (jak sem asi pochopil že řekl) tak si o tom výroku myslim své, rozumně usoudim že se asi minul žánrem, pač Skyrim je fantasy RPG a ne simulace života ve Skyrimu, ale nebudu to nijak promítat do hry na které se podílí. Nevim no.. a navíc by mě moc nenapadlo takhle rozebírat nějakej snímek nějaký krajiny v bůh ví jakym stádiu tvorby. Až bude konečná hra tak třeba potom je fajn si rejpnout komu to dělá dobře.. ale zatim o tý hře vlastně nevíme skoro nic...
          • myslim ze kazdy si odvodzuje ze hra ma byt realisticka z toho ze vavrovy vadi ked fantasy stredoveka hra nie je realisticka
        • Nejen jehličnany, ale hlavně vymizeli téměř všechny lesy... Dřevo byl všudepřítomný materiál a zdroj energie. Člověk neuměl hnojit, takže používal pole jen jednou za ?4? roky, tudíž lesy vypaloval a vypaloval pro další místo... Dnešní móda zalesnění se vrátila až někdy, tuším, v 18. st.
      • Magister_Peditum
        Nějak nechápu, proč tě mínusujou. Už ani smajlíci jako indikátory sarkasmu nezabírají? *1*
  • Vzhledem k tomu jak dbají na dobové reálie, doufám že například v lese kousek od vesnice bude k vidění aspoň jeden milíř či u řeky vrše a čeřeny, a podobně.
    • Ja doufam, ze tam nekde bude zapracovany tento husitsky vtip.
      Potkaj se dva husiti, jeden hubu celou vod krve a tak se ho ten druhy zepta:
      "Bratre, to je od mece?"
      "Ne...od pochvy..."
      • missing point
        • vlastik.plaminek
          To zjistíš, až budete mít od šesté nebo sedmé třídy sexuální výchovu.
        • *brain
  • Myslím že u šestého jehličnanu z prava uprostřed se jedna větvička pohybuje nerealistivckým způsobem vůči místním povětrnostním podmínkám, a brouk, který leze po 23 květince z leva se v husistké době ještě nevyskytoval v centrální evropě a přšel až s postupným otelovváním pebí z jihu někdy v 19 století. Myslim že by se Warhorse mělo hluboce stydět a napravit tyto nedostatky *5*
    • Tohle není podstatné. Hlavní nedostatek je ten, že když už vytvoří golfové hřiště pod Karlštejnem a samotný hrad tam nedají, tak je to veliká chyba. Hošani v 15. století už stál..
      • Ale tohle neni golfové hřiště... To je zimní stadión.. a zimní stadión nemůže stát pod hradem... To je přece každýmu jasný..
        • V 15. století mohl být hokejový stadion pouze v zimě. Tudíž by ta tvoje beruška určitě po 23 květince nelezla.
          • no.. vždyť to říkam že tam nemá bejt...
            • Žižko ty to vidíš.. nebo nevidíš ten Karlštejn či co.
  • aby to nebyl pak druhej romero s daikatanou *4*
  • sipecka
    Myliím, že už je teď jasné všem, že horší sra*ka než Skyrim to být nemůže, jelikož to překonat prostě nejde. Ta laťka je tak vysoko, že to snad může překonal jedině TES VI, ale to je hudba budoucnosti. Do té doby je Skyrim stále nejhorším RPG historie.
    • vtipne to neni, na trolla je to slabe, zkus to lip
      • sipecka
        Od kdy je negativní názor trolování. Člověk, aby se bál napsat pravdu *16*
        • to ze je skyrim nejhorsi rpg historie muze rict jenom naprosto zdegenerovanej krysozmrdi ultrakreten nebo troll ale ono to nakonec vyjde nastejno.
        • GlaDOS
          Tvoji "pravdu".
          • další trolovo ženský alterego, tak co sporťáku, už máš chlapa?
  • Erien
    Koukám že Dan může polovinu lidí z diskuse najmout jako účetní, a tu druhou jako zahradní poradce. Jinak dík za blog :).
    • A tu třetí jako dizajnéry záchodů :)
      • tjn.. třetí polovina je vždycky nejlepšáí
    • tjn.. tady je takových kvalifikovaných odbroníků *5*
  • docela se na to těšim.. ale je škoda že okolo toho moc nevidíme.. v podstatě největším představením této hry bylo asi GDC, kde se tak nějak, jakoby náhodou brousilo okolo obsahu hry... Rád bych sem tam viděl aspoň něco víc... Ještě jsem teda něco viděl z nějakého videa co se tu někde válelo, na tom videu bylo mnoho různých her, které mají někdy vyjít a mezi nima byla krásná ukázka z tohoto RPG.. tak to bylo fajn.. ale rád bych zase něco viděl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit