Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já zkusim trochu zapolemizovat, jak jsem si představoval před deseti lety, jak by mohli vypadat hry dneska a převedu to příklad Crysis 3

    Otevřené město (mapa), kde by ale z důvodu nenáročnosti na paměť bylo nějkolik úrovní omezeno přechody (alias G-Police / jen z pohledu té filozofie otevřenosti světa vs. náročnost na HW). Otevřený server jako u Planetside2 ale omezen řekněme 50-200 hráčů. Mimozemštani by mohli být generování serverem dle určitých lokací (Stalker) a řízení AI / živý online hráči. Živý hráči by pak tvořili frakce a plnili úkoly, které by designoval administrátor serveru (sbírání artefaktů, zabírání území...) Nanooblek jen pro ty nejúspěšnější. Takovej Crysis bych si dovedl představit (i když hráči by se jistě chovali jako hyeny - viz DayZ, musely by být stanovena pravidla a za jejich porušení BAN).
  • God-of-War
    Grafika dělá hru? děláš si p*del?
  • God-of-War
    Ne, nevydělala a konzole za to opravdu nemůžou, že neumí udělat kvalitní hru:)...Jde jenom o to, jakou tu hru uděláš.
  • Trochu mi k té ziskovosti na PC nesedí ta taktika "Origin Only". Zrovna minulý týden jsem dohrál Crysis 2 a říkám si, že bych si mohl pořídit i 3ku. Koukám na Steam... nic... že by ještě nevyšla? No a pak zjistim, že na Steamu ani nebude..
    Takže chtějí vlastně oni ty peníze, nebo ne?
    *1*
  • 5 hodin je výsměch... máš recht, ale za to těchto 5 hodin se skutečně nudit nebudeš.
  • S rozsirenim na konzole Crysis zdegenoroval, to je bez debat. Ale bez konzoli by nebyl zadny dalsi Crysis. Prvni dil ve sve dobe doplatil na vysoke HW naroky a piraty. Pak se do toho se svymi penezmi vlozilo EA a chtelo rejzovat napric platformami. Ve vysledku z toho byl Crysis 2 z nulovou destrukci, mizernou fyzikou a brutalnim lec hezkym tunelem.
    Na druhou stranu tomu dam vzdy prednost napr. pred CoD.
    Co se tyce znacky Crysis ma uz Crytek sve zavazky vuci EA vyrizene, takze ted uz bude zalezet jen na nich s cim vyrukuji priste a to uz Cevat neokeca.
  • Jak to tady procitam tak nemaji love na nic, protoze ani ty hry nekupuji.
  • v CD projektu se hlavne chovaji k hracum jako lidi, tenhle aspekt bych uplne neopomijel
  • A az budes mit lepsi HW tak to zpiratis znova? Ta hra nemuze za to ze mas misto PC obri kalkulacku. *6*
  • Kronoss1
    Zaklínač 2 si asi na sebe vydělal, když plánují 3.
  • Kronoss1
    Hráči zájem o nebušené PC mají, ale nemají na to love, proto hardware nekupují.
  • Kdyz te Crysis nebavi tak si ho prece nebudes kupovat. Myslim ze uz vyslo dost dilu aby i nejvetsi reta.d poznal zda je to hra pro nej nebo se ji ma vyhnout.
    A ten kdo si to koupi si to take chce uzit a ne proletet s klavesou W prirazenou ke stolu.
    A nazory tech co hry nakupuji na torrentu me ani zbla nezajimaji.
  • netrep tu hovadiny, ty budes urcite nejaky teenager !
  • v tom pripade chapu, proc jsou sachy tak mizerna hra.. maji hnusnou grafiku :D
  • Haha. Takze hry s ascii grafákou podle tebe nemaji hratelnost?
  • Jenze prave grafika dela hru. At si o tom naivne myslis co chces, prave ta urcuje hratelnost...
  • Ja taky, ale holt nepatrime mezi vetsinu. Zavirat oci pred piratstvim na pc je strkani hlavy do pisku, je to ignorace vazneho problemu, ktery pískozuje pc platformu. A tohle jsou proste dusledky.
  • Já si třeba milerád hru koupím, pokud za to stojí *3*
  • Vetsina pc hracu totiz nezaplati nikdy :-).
  • GlaDOS
    Já jsem třeba unaven herními značkami, které se pořád plácají na stejném místě, nebo postupem času s dalšími díly ztrácejí svoji osobnost. Buď je tu pátý díl toho samého (CoD), nová IP, která ze začátku vypadá skvěle, ale časem výrazně slábne (Dead Space) nebo skvělou IP po prvním dílu ihned zaříznou (Mirrors Edge). Jen občas se stane, že pokračování se dokáže posunout dál a zachovat si pořád svoji tvář (Bioshock).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit