Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hiend stojí pořát to samý co stával před 10ti lety a vejplaty za tu dobu šly taky nahoru, tak mi neříkej, že z nějakého magického důvodu se nikomu nechce kupovat nový HW. Je to hlavně proto, že není důvod ho kupovat, protože všechno rozjedeš na 3-4 roky starym herním kompu.
  • Což ovšem není pravda, jelikož prodej PC her v ČR je mnohem vyšší než her konzolových (stačí mrknout na prodejní žebříček např. Xzone).
  • kostejnesmrtelny
    Tak to mají smůlu. Místo 70% ode mě dostanou prd *5*
  • Kozy
    Zbytečný bych neřekl, ale pravda, bylo to zklamání po jedničce.
  • to sice ano, ale bioshock 2 byl naprosto zbytecny dil.
  • Hmm priznam sa nechapem tohto cloveka. Na jenej strane Yerli tvrdi ze boli pripraveny na nizsie hodnotenia a na druhej strane to dava za vinu hracom a ich unavou zo strielaciek tohto typu. Tak ked maju zakaznikov tak preciatnych preco im zasa a znovu sa pokusaju predat to iste len v inom obale ? Chapem ze je tazke si priznat chybu ale asi nebude chyba len v hracoch, ci skusaju do tretice vsetko dobre ze snad to uz vyde ? A keby naozaj platilo ze hraci su uz taky unaveny tak preco su uspesne rozne Indie projekty alebo ked uz sme pri FPS tak aj poniektore FPSka od konkurencie ? Asi to nakoniec nebude len o grafike. Inak celkom zvlastne je ze firmu vlastnia turci, robia v nemecku a pritom hra je tak nechutne presytena americkym maco prejavom az no (este aj nazov, Unreal uz bol zabraty tak co bude take extra cool max hmm no crysis ne). Z tej hry trci z kazdej strany same klise az no, este aj ten luk z toho robi doslova Rambo styl. By ma zaujimalo kolko ludi by si teraz islo pozriet/zaplatilo za Ramba 2,3 (samozrejm bez nostalgie,pod inym nazvom proste v tom istom style). No asi by to ziadne terno nebolo ale skor take bezne Becko.
  • Radioaktivni_surikata
    Tím holým faktem bych si nebyl až tak jistej. Já absolutní čísla ani procenta neznám. Nevím, kolik hráčů je na konzolích a kolik jich je na PC. Máme tu Xbox Arcade, Playstation má určitě taky nějaký béčka, na PC je facebook a jeho hry, taky flashový kravinky, který hraje dost lidí, hry z Tesca a nezapomínej na starý dobrý solitaire a hledání min. Nevím, kolik z těch hráčů za hry platí (v mým okolí např. na PC hry nekupuje až na jednu výjimku nikdo). Aspektů jsou mraky a informací málo. Kromě toho zas tolik PC exkluzivit není, tzn. že konzolisti hrajou z velký části to samý, jen graficky ořezaný. Tak nějak si myslím, že pravda by se ukázala až ve chvíi, kdyby a) nešlo tak lehce sehnat nelegální kopie her na PC (podobně jako u konzolí by to znamenalo BAN na online služby), b) vydavatelé by zveřejnili přesný čísla prodejů všech svejch titulů na všech platformách. Pak by snad vyšlo najevo, na který platformě je o co zájem (vypočteno v procentech).

    Nějakej hrubej odhad na základě svýho okolí si jde sice udělat, ale v tomhle případě bych si nebyl moc jistej. Podle mejch zkušeností by prakticky všichni PCčkáři museli bejt zloději, což díky bohu nejsou, jinak už nám nevychází vůbec nic...
  • Jsem ted nekde cetl vyjadreni nekoho z Cryteku, pry je Crysis 3 mistrovske dilo, no a pak uz jen salva smichu. :-D
  • Xcomik
    Ještě než vyšel Far Cry 3 četl jsem od něj nesmysl ve stylu že se tahle značka už nemá kam posunout. Nicméně se hra posunula a to výrazně a tak dobře že se z ní stala jedna z nejlepších her roku.

    Paradoxem však je že jeho milovaný Crysis 3 se nepohnul nikam ba co víc spíš se jen omezil na tupý koridor bez špetky inovace. Od té doby co vlezl k EA má takové velkohubé kecy až je mi z toho nablití.

    On už samotný Crysis 2 nebyl bůh ví co a nejspíše mě zdejší milovníci jedničky asi dají po hubě ale já sem si ten Crysis (první díl) šel koupit kuli hype a po dohrání sem byl dost zklamaný. Když sem tehdy chtěl rozjet Multiplayer nemohl jsem se do něj ani pomalu přihlásit tak sem na*raně vytáhl to dvdéčko z mechaniky a švihl s ním o stěnu mého pokoje (hezky se o panel rozletělo není-liž pravda).

    Jedno se mu upřít nedá udělali engine který má takovou hezkou kreslenou struktůru (realita vypadá úplně jinak) ale ano hezky se na to kouká ale to neznamená že ten jejich slavný Crysis je něco super uber ultra hard. To skutečně není!
  • BelaJBB
    Miešaš hrušky s jablkami. Závisí len na miere predajnosti a nie miere warezu. Warezák by si hru aj tak nekúpil.
  • Spades
    Kdyby delali ciste engine, vydelavali by na enginu a mohli by i delat high end pc hry, kde engne predvedou... takhle predvedou engine na konzolich, kde vypada prumerne a sice si lidi koupi hru, ale nikdo si nekoupi engine
  • Urcite, stale je to jedna z tych lepsich strielaciek. Crytek mal so ziskami na konzolach velke plany, ale velmi im nevysli. Myslim, ze zisky z Crysis 2 aj napriek multiplatforme neboli o nic vyssie ako Crysis 1 a ktovie ci si vobec trojka zarobi na tych 66mega. Preto Yerli sniva o f2p uspechu.
  • správne by sa to malo rozdelovat na hardcore (ti co od hier ocakavaju viac, nad hrami aj premyslaju a casto si stazuju v diskusiach) a mainstream (ty co hraju kazdu blbost co ich zaujme)

    a to ze na konzolach je viac mainstream hracov je holy fakt
  • na tom neco je
  • co myslis co moze prezentovat engine viac ako nadupana hra s nadupanou grafikou. hype okolo cryenginu je sice dost velky. ale hypu nie je nikdy dost. im ide o peniaze. preco by robili hru na PC ked sa im to nevyplati? Aby ukazali ake ma PC vyhody? mozno, ale konzolisti aj tak na PC len tak neprejdu.
  • Mluvim z vlastní zkušenosti, kdy jsem zažil války klanů v různých hrách. Vždy byly jasně daná pravidla, co už se nesmí a neuposlechnutí bylo trestáno. Vem si CS, Sejde se ti 9 dobrejch lidí ale ten 10 bude 12-ti letej kluk, kterejje ještě dost nepřizpůsobivej. Pak začne střílet do vlastních, když bude mít bombu, tak si stejně bude běhat kde chce a vlastním lidem bude zásadně házet granát pod nohy.

    jak by vypadal DayZ, kdyby někdo hlídal zony, kde jsou začátečníci a nově respownovaní v bezpečí? Se základním vybavením (po opuštění by se ho vzdali) ... ?

    Já zažil takový situace, kdy Ban dostávali lidi, kteří si vzali takovej sniper kit (byl jen 1/2 na 32 lidí a přitom si hráli podle sebe, ne tak jak to vyžadovala jejich role). Hraní pak mělo neskutečnej charakter. Kdo ví, jestli se něco takovýho ještě vrátí, ale zážitek z hraní byl úplně někde jinde, než co se nabízí dnes.
  • Magister_Peditum
    Nejseš ty alterego CainPulla, který tu onehdá vedle podobnou diskusi (i když se ho musím zastat, on mluvil o technologii, ne grafice..)? *1*
  • Proc banovat hrace za neco co jim hra/gamedesign dovoli (a ted nemyslim umyslne vyuzivani glitchu a bugu)? Neni zabavnejsi udelat z nich psance co musi chodit kanaly, jinak se na ne vsichni sesypou?
  • Po zvazeni vsech pro a proti zajem proste nemaji.
  • Chteji a nechteji 30 % z nich nechat valve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit