Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • problem je, ze zjistili, ze diky marketingu prodaji i mene kvalitni vyrobek
  • s konzolema ma vice mene pravdu.. ale co to ma co delat s nedotazenosti hry a hloupou AI tohohle "datadisku" ke Crysis 2 to nechapu. nizke hodnoceni tehle hry nema nic spolecneho s unavenosti trhu, ale kvalitou produktu.
  • Lidi si Crysis 3 kupují na konzole protože jejich PC to nerozjedou, takže kdyby to bylo PC only tak by se prodalo o ty XBOX/PS verze min. Protoze ne kazdy si koupi novy PC kvuli jedne hre.
  • Cypri
    Souhlas.
  • Aha, a proto se jednička prodávala jak se prodávala. A v reakci nato řekl že už nikdy nebudou dělat AAA PC only hru. A proto poměr prodaných vs warez byl 1:20.
    Protože konzole limitovaly první díl... *7*
  • x_ander
    Cevat zase perlí. Jako moc nevím, jak nedostatečný výkon zastaralých konzolí může ovlivnit délku kampaně. Těch 5 hodin je zkrátka výsměch. A pokud si myslí, že budoucnost je ve free-to-play multiplayerových titulech, tak proč Crysis 3 nevydali jako čistě jako free-to-play multiplayerovku? Takovýma řečma ze sebe akorát dělá blbce.

    Ach jo, kde je ten Crytek, který nám přinesl skvělý první Far Cry a neméne dobrý první Crysis.
  • Samozřejmě, kdyby bylo současné Crysis 3 financováno jen z prodejů PC verze, nezaplatilo by se.
    Ale kdyby - jak sám přiznává - nebylo limitováno konzolemi a následně nezískávalo slabé hodnocení, možná by ty prodeje na PC byly taky výrazně vetší.
    Nejen v důsledku kvalitnější a lepší hry, ale také proto, že lidi používající více platforem by nekupovali xbox/ps3 verzi, ale PC.
    Je to o exkluzivititě.

    Herní byznys je ale hlavně byznys - jde prostě o prachy.
    Proč se více snažit a mít menší zisky, když je jistota, že konzolisté sežerou mnohem horší produkt za více pěněž.
  • USER47
    Ty to píšeš, jak kdyby tohle byly nějaký nedůležitý výdaje. Kdyby se nic nevrátilo vydavateli, tak ta hra nikdy ani nevznikne, kdyby nic nešlo na marketing a distribuci, tak možná vznikne, ale neprodá se.

    Oni tam ti lidé obvykle nejsou úplně dementní a kdyby mohli vydělat na tom, že zrušej marketing, tak by asi nepotřebovali diskutéry z games.cz, aby jim to pověděli. Ono by to ale asi tak úplně komerčně nefungovalo...
  • JJ, jedinú mám PoE, ale nejak to nehrám, skúsil som Bf2p, to zabavilo, teraz dohrávam AC:B a potom Drakensang, 17.03 vychádza plná čeština, TR vyzerá, že mi bude stačiť z youtube ...
  • Bodejt by ji zaplatilo zadny rozumny PC hrač nedá 1000kč za 5h "zábavy"
  • misho8723
    A prečo taký Far Cry 3 je skoro tak isto vysoko hodnotený ako jednotka? Keď si myslí, že ľudia sú unavení z tejto generácie konzol... a ten väčší rozpočet sa mi zdá, že šiel na tzv. "hollywoodske" veci - dabing, marketing, o niečo lepší scenár, engine ale to mu nič nepomohlo čo sa týka hrateľnosti, kde je jednotka stále omnoho lepšia
  • Škoda že sa nedozvieme, koľko reálne stálo vytvorenie hry a koľko peňazí išlo na marketing, distribúciu a vydavateľovi.
  • Já jsem na tom podobně. Sem tam si zahraju nějakou MMO, ale to mi vydrží opravdu jen chvíli, než mě ta repetetivnost hraní začne nudit. Já chci prostě hry se silným emočním zážitkem, což mi multiplayer nenabízí.
  • Možno som Dodo, ale hrám iba singleplayer hry ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit