Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Chudáci "Newyorčani", schytávají to ze všech měst asi nejvíc. Ale jsou to fakt tvrďáci, za posledních cca 20 let jim někdo/něco zničil město nejmíň tucet krát, ale oni si ho vždycky zase znovu postavili! *1*
    • Ale jenom ve hrach v realu jim znicily tri budovy a vic jak deset let je tam jen dira....
    • ty by sis nekoupil hru, kde bys bojoval o záchranu Prahy?
      • Hairy_Ass
        Jednou možná, ale podesátý?
        • Tak američani jsou 10x větší vlastenci než ty :-D
          • Nechtěl jsi napsat 10x větší blázni?
            • Hairy_Ass
              To se u Amíků nevylučuje. *1*
          • Aby taky ne, když si ten pořádnej flák země náležitě ukořistili, jeho původní obyvatele poctivě vymlátili a z potu a krve afrických otroků jej patřičně zvelebili *1*
          • Hairy_Ass
            Spíš jsou 10x větší masochisti. *3*
    • Ideální čas pro Sim City 5.
  • Tak jungle New York by mi vůbec nevadila, naopak, sem s ní. Co by mi ale vadilo je určitě situace ohledně PC verze, která se odehrávala u druhýho Crysis. Že je defaultně zapnutej mouse acceleration a nedá se nijak rozumně (chápej v menu) vypnout, to už prosím znovu ne. Co už ale vůbec ne je nizoučkej FOV bez možnosti navýšení oficiální cestou (neoficiální to dělalo u některejch efektů bordel v krajích obrazovky). Perličky jako ne zrovna promyšlený nastavování detailů byly třešničky na dortu, viz. postproces extrém a ultra, co kromě několika dalších efektů navrch přidával neskutečný množství bluru. Připočítejme pofidérní AA, ne zrovna nejhladší chod (třeba Metro extériéry při 40 fps pohoda, v Crysis 2 se míření při stejným frameratu chovalo divně), a malér je na světě. Takovou PC verzi ať si Crytek strčí někam.
    • Musím říct že mě teďka nedávno potkal šok a s tím i další argument proti konzolistům. Bydlím v paneláku ("králikárně"). Byl večer. Venku byla tma a pokud si nezatáhnete tak k vám každej vidí krásně. No a tak čumím z okna a tam naproti borec paří CODko na Xboxu připojen na CRT televizi. *1* *1* *1* Sem si potom udělal malej průzkum a zjistil jsem že takhle hraje docela dost lidí. Záhada vyřešena aspoň z části. To je podobné jako mě několik "kámošů" přesvědčovalo že mezi DVD a HD filmem není moc rozdíl a pak z nich vypadlo že na to čumí na CRTčku. To je hmm nevím jak to exaktně vyjádřit no prostě to je totálně absurdní. Potom takovou lamičku po těch hádkách a úmorného dlouhého vysvětlování přesvědčíte. A víte co vám pak řekne??? No já na to kašlu mě to tak stačí a zase se poslušně zařadí za stádo (ovcí). Bohužel tohle je všude a se vším. Jak já říkám žijeme v informační krizi a válce. Kde ten kdo zná pravdu je ušlapán ovcama nebo je jejich pasákem.
      • Na tech 720p co CoD jede mu i to CRT bohate staci,aspon ma pocit ze to dobre vypada. *6*
      • A co že jsi tím chtěl vlastně říct?
        • Pokud se musíš ptát tak nic.
          • No tak nic no. Když nejsi schopný odpovědět tak fajn.
    • AA uz dnes nefrci, ted se vsechno rozmazava.
  • Tropický New York zní dobře ta kombinace slov... jungle se zarostlými pohřbenými strukturami hluboko v zemi plné dravců,zeleně,vodopádů na pozadí dávno zničeného světa vypadá otisk zubu času fantasticky..
    • Enslaved *7*
    • .. a pak ses probudil na zemi a ruka v nočňáku.

      Sry, ale tohle je jen sen. C2 předvedla jasně jaký "pozitivní" vliv na vývoj přinesl vliv EA, takže nic jiného než konzolový port se špatnou grafikou, plytkým příběhem, koridorovými exteriéery a spoustou interaktivity ve smyslu "teď stiskni tlačítko" nečekej.
      (zvláštní, můj potvrzovací kód pro zprávu je FUJ ) *1*
      • Jednička byla super,ale z zrovna dvakrát nevydělala.Takže se horko těžko můžem divit že se z toho stala konzoloidní sracka.A pochybuju že se to do budoucna změní.
    • trolo
      dravcu? vodopadu? ty mas dost
      • myslel jsem že by třeba vtom zeleným městě pobíhal tygr...který před nákým pátkem utekl ze zoo se svou rodinkou.. a ten vodopád.. bych si představoval tryskat z boku obrovské trhliny táhnoucí se přes celý park avenue .. no chápu že u někoho ta představivost vázne pak ty hry podle toho vypadají
        • jasný jako film I am Legend
        • Crysis 3 - Madagascar DLC. Hell yeahhh!
      • tomu sa vravi PR zmasazovany *1*
  • Raziel_cz
    Nejlepší na Crysis (potažmo Crysis Warhead, které mě bavilo ještě víc) bylo stejně úvodní střílení Korejců a celá ta atmosféra během správně dávkovaných super momentů (loď uprostřed pralesa, postupné umírání spolubojovníků), než se objevili emzáci. Dvojka už v tomhle byla dost jiná. Navíc se i ti mimozemšťané dost změnili a hodně tím ztratila (koridorovitost mi zas tolik nevadila). Trojku už očekávám spíše s rozpaky... Luk je technologicky vyspělejší než stará dobrá puška SCAR? Plus Prophet, jehož právě od druhého dílu zrovna dvakrát nemusím. Technologicky to určitě zase bude špička, ale co se herní náplně týče, jsem na pochybách.
  • hlavně, jen ať neni hlavní hrdina (ať je to kdokoliv) němej přivandrovalec, kterej jen plní bezhlavě rozkazy, jako v případě crysis 2 *3*
    • jelikož němej přivandrovalec asi 2x klinicky umřel, měl zničenu většinu orgánu a byl způsobem už jen výplň pro nano-oblek, který stejně ovládala DNA Propheta, tedy už spíš taková AI, tak je to pochopitelné.. v novém díle asi bude nové lidské "jádro".. jinak si neumim představit jak by vypadal Alcatraz po takové době..
      • Tak ve hře bylo řečeno, že Alcatraz a oblek (a mimozemské technologie) teď dohromady tvoří jednu entitu, takže bych ho do starého železa neházel. Plus už Rambo/Stallone dokázal, že je možné i v důchodovém věku vymlátit celý ostrov/národ záporáků :)
    • neurážej hrdinu jménem Gordon Freeman!
      • no no Gordon si za to svoje mlčení zaslouží minimálně facku. O dalších mlčenlivých hrdinech ani nemluvě. Vzpomínám si na první spuštění Dead Space 2 a svoje nadšení že postava mluví a nejen z toho. To nadšení se neslo až do konce. Dead Space 2 je pro mě jedna z nejlepších akčních her posledních let. Ona je potřeba interakce se samotným hrdinou za kterého hrajete. Jinak je to takové prázdné, neosobní... člověk je zvyklí že mluva je pro něj hlavním dorozumívacím prvkem.
        • Radši ať nemluví, než aby mi to teď zkazilo představu o tom jaký vlastně je. Teď je přesně takový, jakého chci já
        • Mechwarrior_bw
          no vidíš a ja to vnímam presne opačne, viac sa viem vžiť do postavy pokial nič nehovorí, v momente keď začne kecať začnem sa od nej odosobňovať. To je aj dôvod prečo hrám vždy vo first person móde, jednoducho chcem mať pocit, že postava je pod mojou 100% kontrolou a kecanie z tohoto pocitu uberá.
    • Jelikoz budes hrat za toho samiho asi to bdue stejny *1* i kdyz na konci dvojky prohodil par slov.
  • Stormangels
    Dost by mne zajímalo proč v Crysis 2 jsou ti Emzáci uplně jiný než v jedničkách.
    Sem čekal v NewYorku Staré známe letajicí potvory atd. :-) Mi to připadá jako by tam byla ještě jedna invaze navíc :-)
    • Pokud vim tak emzaky jako takovy si potkal v te vesmirne lodi a dobre si vzpominam ze byli dost krehci. Jedna rana s brokovnice a vymalovano. Takze chobotnicky bud byli nejake jejich bojove stroje nebo nejaka forma exoskeletu.
      To ze jedni letali a druzi chodi po svych neznamena ze by jejich druh nemohl mit vic verzi, ne?!
      • Stormangels
        Tak kdybych je tam i stare verze aspon potkal :-)
        • chobotničky se dají potkat, třeba u nich v Zoo, jako u nás opičky.. :D
    • Protože v jedničce byly ve své lodi asi 50 milionů let v režimu umělého spánku. Poté co je lidé probudili vyslaly signál na domovskou planetu a jejich rasa přieltěla a za 50 milionů let a enbo kolik se technologie mění. :-) Taky proto ta lod byla ve skále protože za ten čas to zarostlo.
  • 640x317 to je screenshot z PS Vita? *1*
    • Masa-san
      Hehe no je fakt, že i můj telefon zobrazuje ve větším rozlišení. *15*
    • Je zmenšenej, ty idiote.
      • Jako tvý IQ.
      • Nechápu. Vydám první screen z chystané/očekávané hry a schválně ho hodím co nejmenší. Logika *7* Neměl by být naopak co největší a nejkvalitnější?
      • Je v poradku, ze jsi fanboi (at uz Cryteku,nebo konzoli),ale snaz se aspon vyjadrovat slusne.
        Ono to uz vazne neni tak super cool delat ze sebe drsnaka a nadavat lidem na webu...
        • Ani Cryteku, ani konzolí. Jde mi o mínuska. Ale to tady ještě nikomu nedocvaklo. Myslíš, že mě baví psát tyhle kraviny neustále?
  • A ještě k panu nName. Všimněte si, že je v každé diskizi extrémně alergický na negativní reakce, které se praradoxně snaží přebít ještě větší negací. Že je to jen uzavření negativního kruhu, nikoli jeho zrušení, to si samozřejmě neuvědomuje, a proto na něj prosím buďte hodní *1*
    • Tak pan nName je buď dítě, nebo je nemocný. Není to ani troll, který se snaží vyprudit, je prostě jen myšlenkově úplně jinde než normální člověk. Ale souhlasím, musíme na něj být hodní a nejlépe ho ignorovat.
      • Pan nName bohužel jen musí nasbírat přesně stanovený počet mínusových bodů a pak už se tu nikdy neobjeví. Omlouvám se, že tímto nevybíravým způsobem, ale sázku jsem prohrál s takto smýšlejícím člověkem. Proto doporučuji ty přiblblé výkřiky do tmy ignorovat. Rozhodně doporučuju neztrácet čas hledáním nějakých souvislostí. Jak jsem přišel, tak i zmizím. Mě to také nebaví.
        • Tomu říkám fakt divná sázka.
      • Mě z psychologického hlediska přijde velmi zajímavé, jakým způsobem se snaží vymítit každý negativní příspěvek ve zdějších diskuzích *1* Dítě to nebude *1*
        • Ringwraith
          V tom případě je opravdu extrémně paradoxní to, co dělá.
          • V tom je právě ten vtip.
            • Já ze screenu poznal hlavně to, že půjde o věrné pokračování dvojky, takže hádám, co (ne)čekat *7* Když už džungli, tak raději tu ne-betonovou.
            • Ringwraith
              Heh, ale tak abychom tu nedělali jen psychologické analýzy, tak i něco ke screenu.

              No jde z něj poznat prd. Ale můžu už tak nějak předvídat jak se to bude vyvíjet...
              PC hráči budou chtít, aby to bylo víc jak Crysis 1, a ono asi i bude, ale ne dost. Pak to vyjde a PC hráči budou zase nadávat na konzole.
        • v tom případě to bude psychicky nestabilní bojovník Dobra, kterého jeho mise natolik semlela, že už nerozlišuje jakým způsobem dojít k cíli *1*
          • Rozhodně to bude fanatik. Možná fanatický vymítač ďábla. Ale jak řekl Nietzsche: když bojuješ s monstry, dávej pozor, aby ses jím sám nestal. Pozdě, nName, pozdě *1*
            • Anebo takové "dobré pomateno". Možný to je *4*
            • deridon
              možná on je takové "zmatené dobro"? :D
            • presne *1*
  • Slendrian
    ja som zvedavy na technicku uroven, kedze pred nedavnom vidali promo video na moznosti CryEngine 3, teda nie ze by grafika v dvojke nebola pekna, ale demolacia prostredia chybala.
  • No doufám ,že se polepší . Oproti naprosto výborný jedničce z který sem si sednul na zadek a klidneě si jí znovu rád zahraju . Mě dvojka naprosto nebavila a nepochopil sem proč jí udělali v trapnym New Yourku . Když ve městě je každá druhá tuctová střílečka viz CoD. NAvíc to bylo silně nezábavný :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit