Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot
    Crysis 2,5 žádný 3
  • hmm a máme tu Turoka v Nano-obleku
  • mrdam jim na celej NY posledni dil desna traparna prvnim dilum to nesaha ani po kotniky a zabava na bodu mrazu a ta grafika mi prisla taky nic extra :/
    • Nechápu: mrdam to napsat dovolí, a on@nie ne. Přitom rozdíl je zřejmý *1*
      • exmaxx
        To je jasny, Games podporuje plozeni potomstva *3*
      • Hairy_Ass
        Chytrý cenzorský systém asi neumí háčky a čárky. *3*

        PS: Vymočit koukám jde. *15*
        • Kvůli tvý editaci můj příspěvek teď nedává smysl *10* *1*
          • Hairy_Ass
            Sorry, ale když mi to nezcenzurovalo slovo "vymočit", tak můj komentář taky nedával smysl (snad jsem to trochu vyžehlil tím post scriptum). *3*
        • Ale vykálet ještě jo *1*
  • měli by v crysis 3 udělat invazi Země na domovskou planetu emzáků *3* ano ano lidi nejsou tak daleko aby mohli cestovat vesmírem blabla... stačí když na začátku někdo vysvětlí že si osvojili technologii cestování vesmírem z lodě emzáků a je to.. rakotoplány by vypadaly jako ty dnešní. mohli byste chodit po lodi a vydět planetu emzáků z okna stanice.. úvodní scénu bych udělal něco ve stylu Quake 4.. no myslim že by to bylo dost epic. NY je ohranej *6*
  • Hairy_Ass
    "Tento nový, nebezpečný svět, bude prý vyžadovat technologicky ještě vyspělejší zbraně na straně mimozemšťanů i lidí. Prophet bude mít smrtící luk..."
    -----------------------------------------------------------------------------
    Jako proti luku nic nemám, ale nezdá se mi, že by to byla technologicky ještě vyspělejší zbraň, než co měl hráč k dispozici v jedničce a dvojce. Leda, že by to bylo něco na způsob Žvejkalovy laserové "kuše". *1*
    • *1* *1* pobavil jsi
    • Shaker
      treba bude nova funkce obleku nanochlupy a iluze bude dokonala :)
    • Mechwarrior_bw
      ja som nad tým trochu rozmýšlal a myslím, že to má racio ... v nanobleku môže hrdina napínať tetivu omnoho väčšou silou, čo môže v konečnom dôsledku s upraveným lukom a ťažším šípom hodiť kinetickú energie ďaleko presahujúcu energie samopalov alebo tlmených zbraní a samozrejme bez akéhokolvek zvuku výstrelu.
      • Masa-san
        Něco na tom bude, kdyby přidali (to samozřejmě nepřidají) i vliv fyziky, kde každý vypálený projektil působí zpětně stejnou silou a destruktivitu prostředí, mohla by být opět legrace hehe *15*
        • Mechwarrior_bw
          ale veď to už v Crysis je :)
          • Masa-san
            V jedničce byl destruktivní model budov, stromu atd, to ano,no popravdě ve dvojce to značně zredukovali.
            Co se týče toho zpětného rázu vypáleného projektilu, to byl víceméně vtip, možná s kapkou nostalgie, šlo o to, že teoreticky by měl hráč (střelec) odletět pár metrů opačným směrem než-li vystřelí projektil, za podmínky, že je projektil vypálen dostatečnou silou, bylo by pak možné provádět např. double jump či odpálit emzáka čistě kinetickou silou o X metru dál, nebo podtrhnout nohy tripodu za cenu katapultování sama sebe o pár metrů vzad a engine na to myslím možnosti má. *2*
            (pro představu tohle v těžším provedení (protože máme nano-suit) - zpětný ráz pušky http://www.youtube.com/watch?v=e-4xhp9BReY )
            Co pak to použít bez "Maximum strength" modu *1*
      • Je videt ze to mas zmaknuty. Neco na tom bude, protoze si s nim troufne i na toho "zeleznaka" viz screen. *3*
  • zase to hnusny pitomy mesto NY . jdete s tim do *16*
    • mně se zatím rozhodně nejvíc líbil Far Cry 2.. co se týče prostředí, zbytek.. no víme všichni jakej byl
      • jo vime stal za h... :P
    • To je věc názoru, kriple.
      • Hairy_Ass
        To vážně nic jinýho neumíš, než v každým druhým komentáři ostatním nadávat? Internetový drsoň, fakt že jo! *7*
        • Sakra, myslíš, že mě baví psát tyhle kraviny a dělat ze sebe vola? Chybí mi ještě pár desítek mínusek a jdu odsud.
          • -
          • tak odeme mas plus ...snad ti to trosku zneprijemnim ;)
    • New York je krásné město, ale to je samozřejmě věc názoru :) Každopádně bych byl taky radši, kdyby se Crysis v pokračování přesunula zase někam jinam.
      • DavRed
        Je krásné, ale jsou i mnohem krásnější...
        • Pravda, proto jsem psal, že to je věc názoru. Každopádně krásné město ještě neznamená, že se hodí do hry. Např. miluju Paříž nebo Istanbul, ale Crysis si v nich představit fakt nedovedu :-D
          • DavRed
            Třeba já si dokážu představit jak pobíhám s kulometem třeba po Vídni úplně v pohodě :-D A pokud chceš nějaké moderní město s mrakodrapy tak třeba Singapur nebo Dubaj jsou ideální *4*
            • Právě že autoři sázej na New York hlavně proto, že to tam může všechno krásně padat - což vyznívá až mrazivě, že? Ale jinak samozřejmě neexistuje žádnej jinej důvod, proč se New York hodí do hry líp než kterýkoli jiný město.
          • Vždyť zdemolovat se dá každý město. New Yorku je kýč.
  • Já teda nevím co vy ale já se na crysis 3 těším ! Crysis 1 a 2 byly pecka. :-)
    • GuruSerpent
      Naprostý souhlas!
  • Skřížíme Predátora s Rambem, nacpem je do koridoru kde místo skal budou baráky a hráč se bude zasekávat o křoví, listy a kamínky, dáme tomu název Crysis 3 a máme vyděláno.

    Chci petici aby Crysis 3 bylo zdarma (možná i čtyřka), protože jsem to předplatil koupí Crysis 2, která byla vzhledem ke kvalitě předražená.
  • Masa-san
    Když už si paličatě stojí za městským prostředím, mohli by aspoň zapracovat na modelu zničitelnosti prostředí, volnosti pohybu a přístupu k misím. Slušelo by se inspirovat u prvního dílu. *2*
  • doufam ze zase uplne zmeni podobu mimozemstanu a bude tam nanosuit 3.0 :D
    • Slendrian
      a hlavny hrdina bude nejaky Saint tropez :D Nomad a Psycho FTW
      • hlavni hrdina bude cetnik ze saint tropez, lui de funes. a pak bude DLC FUGAS. *15* za krasnych 599,-
        • ale neni vam divny, ze hlavni hrdina je Prophet? nema to bejt Alcatraz? ja teda celej clanek necet, ale kdyz ma mit novej oblek, tak predpokladam ze to navazuje na predchozi dil a neni to prequel a Prorok uz je jaksi tuhos.
          • Slendrian
            niesom si uplne isty, ale nezmiesala sa Prophetova mysel s nanosuitom? ak bude novy oblek tak si Alcatraz asi kupil akciove USBcko na e-shope kam nakopiroval Windows file s predisnatlovanym Prorokom a zacal to predavat ako DLCko k uzivatelom novych oblekov :D
            • sice byl oblek spojenej s Prorokem, ale ten se zastrelil na zacatku dvojky, aby se oblek sparoval s Alcatrazem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit