Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takovej Rambo je proti jemu úplná nicka *1* *1* *1*
  • neurážej hrdinu jménem Gordon Freeman!
  • Jupí zase jedna z mých oblíbených stříleček se vrací *1* *1* *1* *1*
  • Jelikoz budes hrat za toho samiho asi to bdue stejny *1* i kdyz na konci dvojky prohodil par slov.
  • Masa-san
    Něco na tom bude, kdyby přidali (to samozřejmě nepřidají) i vliv fyziky, kde každý vypálený projektil působí zpětně stejnou silou a destruktivitu prostředí, mohla by být opět legrace hehe *15*
  • Masa-san
    Rychlost růstu stromu není problémem, to se dá vysvětlit nějakou sci-fi definicí, vliv prostředí ovlivněného emzáky, mutace apod. V tom je scifi genre celkem otevřený.
    Problém hry vězí v tom, že kvalita zpracování upadla již ve dvojce a od trojky se tak dá očekávat, že půjde o pokračování ve stylu dvojky, možná s trochou prvků z jedničky, ale nic zásadního a dostupné info toto tvrzení nevyvrací. *3*
  • No tak nic no. Když nejsi schopný odpovědět tak fajn.
  • Pokud se musíš ptát tak nic.
  • bude to dobre, lepsie ako 2jka.
  • nepleť si sci-fi z fantasy
  • A co že jsi tím chtěl vlastně říct?
  • hlavně, jen ať neni hlavní hrdina (ať je to kdokoliv) němej přivandrovalec, kterej jen plní bezhlavě rozkazy, jako v případě crysis 2 *3*
  • trolo
    no neviem... jednotka mala jaku taku AI ale ked hovorime o dvojke tak tam mi mimozemstania rovno skakali pod musku. o ludoch ani nema zmysel hovorit. vzdy sa staviali vedla vybusnych barelov.
  • sice byl oblek spojenej s Prorokem, ale ten se zastrelil na zacatku dvojky, aby se oblek sparoval s Alcatrazem
  • Musím říct že mě teďka nedávno potkal šok a s tím i další argument proti konzolistům. Bydlím v paneláku ("králikárně"). Byl večer. Venku byla tma a pokud si nezatáhnete tak k vám každej vidí krásně. No a tak čumím z okna a tam naproti borec paří CODko na Xboxu připojen na CRT televizi. *1* *1* *1* Sem si potom udělal malej průzkum a zjistil jsem že takhle hraje docela dost lidí. Záhada vyřešena aspoň z části. To je podobné jako mě několik "kámošů" přesvědčovalo že mezi DVD a HD filmem není moc rozdíl a pak z nich vypadlo že na to čumí na CRTčku. To je hmm nevím jak to exaktně vyjádřit no prostě to je totálně absurdní. Potom takovou lamičku po těch hádkách a úmorného dlouhého vysvětlování přesvědčíte. A víte co vám pak řekne??? No já na to kašlu mě to tak stačí a zase se poslušně zařadí za stádo (ovcí). Bohužel tohle je všude a se vším. Jak já říkám žijeme v informační krizi a válce. Kde ten kdo zná pravdu je ušlapán ovcama nebo je jejich pasákem.
  • S lukem tam sestrelis rovnou i vesmir!
  • Konečně je to plnohodnotnej Rambo:)...už se těším až si tím lukem sestřelím helicopteru:)
  • crysis taky umřela na začátku druhého dílu a stejně je tu díl třetí. *3*
  • http://bit.ly/HOiytH *12*
  • chobotničky se dají potkat, třeba u nich v Zoo, jako u nás opičky.. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit