Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zase zadne vysvetleni kam se podel psycho , helena a nomad? vubec se mi nelibi kam se hra pribehem ubira.
  • Mechwarrior_bw
    no veď to ako drží tetivu, u kladkového luku jeden z častých omylov, i keď tento luk vyzerá pomerne blbuvzdorne.
  • No vzhledem k tomu,ze dvojka ma blize k poslednim dilum CoD,nez k prvnimu crysis,tak myslim,ze mas svou odpoved *1* .
  • Co dělá špatně? Postoj má správný. Jen to uchopení luku je divné, ale tak jde o sci-fi luk prapodivných tvarů... Nicméně v tom obleku náraz tětivy stejně ani neucítí :)
  • Radši ať nemluví, než aby mi to teď zkazilo představu o tom jaký vlastně je. Teď je přesně takový, jakého chci já
  • Jde vidět že Prophet drží luk prvně. Kdyby takhle natahoval tětivu tak ho luk vyliská jak tenkrát
  • Bohužel, pokuď jsem to dobře pochopil, Nomad i Psycho zemřeli na ostrovech v prvním dílu.
  • Tak ve hře bylo řečeno, že Alcatraz a oblek (a mimozemské technologie) teď dohromady tvoří jednu entitu, takže bych ho do starého železa neházel. Plus už Rambo/Stallone dokázal, že je možné i v důchodovém věku vymlátit celý ostrov/národ záporáků :)
  • Ja by som bol konecne rad za nejake vysvetlenie. Kam sa podeli ty uplne super emzaci z jednotky a preco tam su nejaky divny, humanoidne vyzerajuciu chujovia, rovnako ako v dvojke...? *9*
  • Tak to je v prdeli omg... zas to delaj na konzole to zas pujde i na TABLET....
  • Mechwarrior_bw
    ale veď to už v Crysis je :)
  • Mechwarrior_bw
    no vidíš a ja to vnímam presne opačne, viac sa viem vžiť do postavy pokial nič nehovorí, v momente keď začne kecať začnem sa od nej odosobňovať. To je aj dôvod prečo hrám vždy vo first person móde, jednoducho chcem mať pocit, že postava je pod mojou 100% kontrolou a kecanie z tohoto pocitu uberá.
  • no no Gordon si za to svoje mlčení zaslouží minimálně facku. O dalších mlčenlivých hrdinech ani nemluvě. Vzpomínám si na první spuštění Dead Space 2 a svoje nadšení že postava mluví a nejen z toho. To nadšení se neslo až do konce. Dead Space 2 je pro mě jedna z nejlepších akčních her posledních let. Ona je potřeba interakce se samotným hrdinou za kterého hrajete. Jinak je to takové prázdné, neosobní... člověk je zvyklí že mluva je pro něj hlavním dorozumívacím prvkem.
  • No te buh, dufam ze z toho ide byt dalsia CoD seria na pokracovanie lol *9*
  • Bow, I'm your father.
  • jelikož němej přivandrovalec asi 2x klinicky umřel, měl zničenu většinu orgánu a byl způsobem už jen výplň pro nano-oblek, který stejně ovládala DNA Propheta, tedy už spíš taková AI, tak je to pochopitelné.. v novém díle asi bude nové lidské "jádro".. jinak si neumim představit jak by vypadal Alcatraz po takové době..
  • po sksuensoti s dvojkou za koru som dal 50eur si pekne pockam az to pojde na 20eur a mozno si to kupim ked budem mat dobru naladu...
  • sidi
    "Luk nedela hluk" :D:D:D
  • Na tech 720p co CoD jede mu i to CRT bohate staci,aspon ma pocit ze to dobre vypada. *6*
  • Bude to pc hra jak jednicka nebo konzolovka se spatlanym dx11 jak dvojka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit