Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U mna shogun plus 2 dlc, dva dlc pre civ V, portal 2, warhammer chaos rising, omieľalo ma aj to la noire no mám toľko hier že aj tak nestíham zahrať ani polku.. Inak vyhral som veľký prd - 6krát uhlie, 50percentná zľava na valve titul a ešte nejakú indie hru o ktorej som v živote nepočul a na metacritic ma rating 60 percent.. tot čo už..
  • no ja tento rok utratil pre srok pres 10k tak at daj pokojs aspon na vanoce . Navic tedka sem zajebany swtoru tudiz na jine veci neni cas sem chvili predtim rozehral zaklainace za elfy a tedka se ktomu dostanu asi uz nikdy *10*
  • Jak fungovalo to uhlí? Měl jsem asi šest kusů. Co se s tím mělo dělat?
    • kdyz si mel 7x uhli mohl si ho craftnout a vytvorit si darek coz by byl bud slevovej kupon nebo hra a nebo si uhli mas nechat a druhyho ledna bude kazdy tvoje uhli zapocitano do hlavní ceny steamu (vyhra jsou vsechny hry na steamu)
  • smejki
    na steamu cca litr (AAAAAAAAaaaAAAA... atd., Magicka, From Dust, Civ5, datadisk k Total Waru, Hearts of Iron 3, Assasin's Creed 2, RUSE, Driver San Fran, Far Cry 2) na gogu cca 500,-, abych měl při hraní klasik technický klid.

    z uhlí jsem ukul CS:Source, L4D 1 a Half-life 2: Episode 1. Episode 1 klidně za něco vytraduju, pokud někdo chcete
  • nic sem nekupoval ale z achievementu sem ziskal Zaklínače jedničku,Psychonauts a Orange Box (kterej sem uz predtim mel)
    • oprava Zaklínače sem craftnul z uhlí :D
  • Batman Arkham city za 430 byl jasný. Fallout New Vegas se všemi DLC za 12 euro taky, stejně tak L.A.Noire za 12 euro.
  • tákže mé nákupy: Bunch of Heroes, Fable, Dungeons of Dreadmor, Psychonauts, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Blur, Polynomial, Hard Reset, Jamestown, Critical Mass, Beat Hazard DLC, Rock of Ages, Nuclear Down, Bastion, Sequence, Sanctum, Solar 2, Dungeon Defenders, Xotic, Puzzle Agent 2, Hoard: Complete, BIT.TRIP.BEAT, Deus Ex Human Revolution DLCčka, Napoleon Total War DLCčka..

    splněné úkoly: 56
    uhlí: 77

    na kamaráda, co za sestavení wishlistu dostal Valve Pack nemám, přesto jsem obdržel: Far Cry 2, Gothic IV, Supreme Ruler: Cold War, ... a to, co jsem měl 2x jsem vytradoval za Napoleon Total War, Oddbox a Dino D-Day

    Zkrátka jsem si vánoční akci opět užil, kam se na to hrabe nějaký EA s Originem *5*
    • Ty si sa riadne nabalil! :D
  • LA Noire za 12 euro (jinak 49.99) no nekup to! :)))))
  • rancor1223
    Nic *1* , kupuju zásadně jen krabicovky.
    • tak is pak stěžuj jak jsou hry drahé...
      PS: jeste tu je spekulace o tom že kupuješ pirátovky :D (sranda)
      • rancor1223
        Já si nestěžuju, že jsou drahý.
  • Minuly rok to bylo asi 4500kc (jetoho tolik, ze to sem psat ani nejde :D ), a hral jsem z toho asi 10%, tudíž sem si řek, že takové to, hm tak tu hru si koupim jen abych ji mel vecne ve sbirce nebudu praktikovat, nebo ze strelim krabicovku a koupim digital. I kdyz to bylo tezké, přetězké, ale pokaždé sem si řek, sakra, tu hru už sem odehrál a uprimne, hodláš se to jeste nekdy hrát ? nebo tomu take dost bránilo že to třeba byla hra kterou proste hodlám hrát na konzoli a ne pc. takže tento rok, a jsem na to hrdý...6Eur, bastion(sic sem ho chtel na xku, ale na xbl stoji 1200MSP coz je cca 450 a to je na indie proste hrozne moc, jeste kdyz na steamu byl za 130kc a ma podporu ovladače...takže to vyjde skoro nastejno) a machinarium.
    PS: před vánocema sem i přestal kouřit...takže moje vůle je fakt asi hodně silná *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit