Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .) STEAM : Kings Bounty: Platinum Edition ; X3 GoldBox ; Batman: Arkham Asylum GOTY ; Grand Theft Auto Complete Pack, LA Noire , .... Silent Hill:Homecomming ; Avadon - 1176 Kč

    GOG : Witcher EE Direct Cut ; L-2 Sturmovik: 1946 ; Aquanox 2; Descent 3 ;Fallout Tactics ;Apache vs Havoc ; Age of wonders 3 :Shadow magic ; Interstate 76 : Arsenal - 598 Kč

    Myslím , že za podobné ceny bych v našich krámcích placky taky nakupoval s chutí . Takhle počkám do příštích vánoc ;)
  • ucho
    ještě teď si moje peněženka (účet) líže rány.
    • Já právě vylízal jednu holku.
      • ucho
        tak to už je z tebe skoro velkej kluk.
  • BTW sice to sem moc nepatří, ale když už tady někdo nakousl to stahování ze Steamu atd....je nějaká možnost, abych mohl hrát Steamovou hru a přitom aby mi Steam další koupenou stahoval, nebo se to stahování prostě vždycky přeruší v okamžiku, kdy hraju něco, co mám na Steamu?
    • Jednoducho spusti hru, daj sa naspat do windowsu, klikni pravym tlacitkom na stahovanu hru zvol moznost zastavit stahovanie a potom ho zase spusti..overene a funguje to
      • No mně právě přišlo, že ikdyž to udělám takto, tak jakmile se vrátím zpět do hry, stahování se opět automaticky přeruší.
    • Vyzkousim doma, jak mi to funguje, ale myslel jsem, ze se stahovani neprerusuje.
    • Zkus si hru hodit na lištu, otevřít Steam a stahování znovu spustit, jinak nevím, ale taky se mi to občas stává.....
  • Já jsem se snažil brát jen nenáročnější hry a hříčky: Dungeons of Dredmor(pro mě příjemné překvapení), Greed Corp(rychlé a časově nenáročné), Rock of Ages(skvěle stylizovaná šílenost), Swords and soldiers(variace na flashovku Age of war), Limbo, Guardians of graxia + DLC a mappack něco jsem koupil a něco vyměnil za Lego Batmana a L4d2.Ještě jsem dostal HL2, tak jsem si ho projel a pořád je to paráda.Jinak od minulých vánoc mi zbyla Terraria ve které mám pořád co objevovat.
  • Minul som asi iba 70€ a 10€ na GOG. Aj tak som niektore hru kupil uz v 10. a 11. mesiaci za zlavy 66/75%. Staci iba cakat na spravny okamih. Niektore hry ma uz neberu ani so 75% zlavou, ako metro, avp a pod. Asi mam toho uz moc a prestava ma to bavit.
  • Já dostal Dota 2 beta a Zeno Clash, utratil sem asi 500 Kč za plno levných her. Určitě ty akce stály za to. *3*
  • ja som vyhral v achievemntoch hru Sengoku, ktoru som nasledne vymenil za Two Worlds 2 a spolu s par kusmi uhlia vymenil za Batmana Arkham City, o par dni som vyhral From Dust - to som vymenil za Deus Ex:HR, par uhlia som minul aj na Dead Island steam key, ktory na pocudovanie funguje ako ma. a ako zlaty kliniec vecera som dostal betu dota 2 + 2 invite ktore som vytradeoval za najnnovsieho Assassin's Creed a za uhlie ktore mi ostalo som kupil este Orange Box. VYSLEDOK = mam 4 uzasne hry ktore ma bavia tak som si povedal ze nebudem kupovat ziadne debiliny, cize okrem dvoch kupenych hier som nic neminul a dostal som toho kopu. Dakujem Steam :)
  • ja nakoupil metro 2033,gta 4:Eflc,dungeons & dragons: Daggerdale,the binding of isaac,divinity 2: the dragon knight saga,e.y.e. divine cybermacy,edge,hard reset,hoard,jamestown,LIMBO,magicka,portal 2,runaway 3,xotic a dalsi indie hry.Celkem jsem dal pres 1000 ,- a snad si je i nekdy zahraju (holt Skyrim je na dlouho)
  • Hmm Magicka, L4D2, Deus ex HR, Fallout: NV, Rock of Ages, King´s Bounty, Machinarium. A přidružené DLC of kóz. Měl jsem v plánu koupit Deuse a Fallouta "ať to stojí co to stojí" *1* a zbytek byl v jakámsi pomatení smyslů, kdy jsem už nedokázal vzdorovat.
  • 0,-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit