Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • leckie
    Já za hry na Steamu dal cca 1000,- Kč, do sbírky jsem si přidal kompletního Serious Sama včetně nový trojky, Star Wars Jedi Knight set + Battlefront 2, Counter-Strike Complete set (ano, až teď jsem našel těch pár korun na "CSko") a jeden Character Pack do Killing Floor + na steamgifts jsem vyhrál Alien Breed 3 *1* - co budu teď hrát? Asi Serious Sama a potom Jedi Knight...
  • Ocelot23
    Tak já utratil 200kč a mám Braid, Limbo, Rock of Ages a Oddword (oba staré díly)
    A ještě jsem na steamu vyhrál Terraria, Section 8 Prejudice, Worms Crazy Golf, Half Life 2, Lead and Gold, Gimini Rue a Sequence :D
    Takže docela mám toho teď dost než vyjde Mass Effect 3 :)
  • Jazz
    Nic moc.
    Beat Hazard Ultra, Assassin's Creed II, L.A. Noire, Wings of Prey, Worms: Reloaded, Mafia 1
  • Letos jsem se při zemi zrovna nedržel, na Steamu jsem koupil - Assassins Creed I a II, Bioshock 2, Counter-Strike pack (spíš z nostalgie), Dead Space 1 a 2, Deus Ex: Missing Link, Fallout 3 GotY, GTA pack, GRID, LA Noire, Limbo, Mafia I a II, Mass Effect 1 a 2, Orcs Must Die a Civilization V. Za ty peníze je to fakt lepší než pirátit...
    • tak urcite treba. Myslím si že asi nej trhák byl LA noire, na pc to je necele 2 mesice ??? a za 12,50... nepochopím !
  • Ryba9
    garry's mod, Mw 2, Batman Arkham, Super meat boy, mafia 2 DLC
  • Já utratil asi 950 kč :/ Za http://steamcommunity.com/profiles/76561198047880698/games?tab=all kromě Alpha Protocol, America's Army 3 (to ani nemam, takže nevim jak se tam dostalo), Metro 2033, Orcs Must Die! tydle už sem měl předtim ;)
  • No, tak ja som sa uskromnil len na Garry's mod (clanok na games.cz ma presvedcil) a v posledny den som neodolal a este kupil Portal 2 a Terrariu. Portal 2 uz stahujem, ale vcera sa nedalo, take boli pretazene servre. S kupou som spokojny, ale nechybalo vela a neudrzal by som sa a kupil toho viacej, lebo zlavy to boli, vskutku vyborne. Prajem prijemny den!
    • Zabudol som dodat, ze to vsetko ma stalo len necelych 10€!
  • Bohužel jsem se dostal na 3000kč:) a to jen na steamu. Nejvíc mám radost z Bastion, Bloodbowl: LE, Batman: AA, Prototype, SPAZ a Psychonauts (bohužel je toho, ale víc). K tomu jsem zdarma vyhrál Far Cry 2 a Assasins Creed: Brotherhood. A nakonec jsem jednu TF2 čepičku (za TF2 achiev) vyměnil za komplet edici Sherlocka Holmese.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit