Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky sem trosku nakupoval *1*
    Warhammer2 Complet, Lara Croft and the Guardian of Light, Falout NW, Splinter Cell Conviction, Stalker CoP, CHronicle off Riddick TDA, Bioshock 1,2. Za tu cenu NO NEKUP TO!! *2*
  • Company Of heroes,CS1.6,Rainbow six vegas 1 a 2,day of deafeat,shogun II blood pack(kravina ale za 7 kč :D) Něco kolem 250 kč
  • AvP, Atom zombie smasher, Bioshock 1 a 2, Fallout NW +DLC, Garry´s mod, Medieval 2: TW + datáče, Men of war, Men of war: Red Tide, Rock of ages, Rome TW, Solar 2, Terraria... +nějaký dary pro Steam best friendy

    Celkovou cenu radši počítat nebudu, ale určitě je proklatě výhodná :) Mno a doufám, že rozdám aspoň pár úderů chladnejma zbraněma ve Falloutu NW *12*
  • ja si nadelil starcraft 2 za 1400, celkem dobra sleva :-)
  • Tak ja na steamu: Flatout Ultimate Carnage, Assassins Creed 1, greed Corp, Worms Reloaded, Worms Ultimate Mayhem a X3: Reunion a kdybych nemusel lozit do práce, tak bych koupil něco z Total War a Borderlands...bohuzel na to bych si asi uz cas nenasel, ale i tak se dalo za par penez koupit plno super her :-)
    • A vyhral jsem teda Majesty 2 collection za achievementy :-) No lepsi nez par po hube *2*
  • Urug
    Lara Croft: GoL
    Nuclear Dawn
    necelý dvě stovky
  • kotty
    Dungeon Defenders, Universe Sandbox, Metro 2033, Portal 2, Fallout New Vegas, Borderlands, Machinarium, Solar 2. Vahal jsem u Bastionu a Two Worlds II a u her, ktery jsem kdysi davno upiratil a zaroven pro me byly necim unikatni, takze za jejich upirateni se dodnes citim hloupe (na mysli mam napr. Mafiu 1 nebo Gothic 1, 2). Nakonec ale pragmatismus zvitezil *1* Skoda jen, ze se do slev nedostal Trine 2, protoze ten me dost zaujal, ale i bez nej mam na pul roku dopredu (optimisticky odhad) vystarano. A to nemluvim jeste o poradne nerozehranym Skyrimu.
    • kotty
      Jen doplnim, ze tech 8 her me vyslo na necelych 6 stovek. Myslim, ze to je uplna parada.
  • Je to paráda no... Jen mne mrzí Kapitál jisté české firmy na tituly typu Rage, Skyrim, dlc Lonesome road. To považuji za dost nesympatický krok. Nvm v cizině tohle asi není...
  • na steamu The Longest Journey+Dreamfall, Fallout New Vegas, Homefront, Mass Effect 2, TR:Legend,... plno toho co bylo ve slevě mám už koupený ze dřív, každopádně tyhle jejich slevy jsou fajn *4*
  • Ludo
    no moj studentsky rozpocet Steam pocical celkom kvalitne. Bude to nieco cez 30€.
    Pochvalim sa aj ja suhrnom:
    GoG.com - Postal, Postal 2

    Steam - Amnesia The Dark Descent; Hitman 1, 2, 4; Lara Croft GoL; Metro 2033; Portal 2; Star Wars Jedi Knight 1, 2, Jedi Academy; Star Wars Dark Forces 1, 2; Star Wars Republic Commando; SW Empire at War; SW KotOR; Tomb Raider Anniversary, Legend, Underworld; Total War Shogun 2
    • Zdarec, tez jsem si koupil Guardian of Light. Zahral bys nekdy co-op? Kdystak muj account: mrozik159
      • Ludo
        zahrat zahral, len sa k tej hre dostanem najskor tak za pol roka pri tomto tempe veci (a teraz nemyslim hry) *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit