Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Ja si nekoupil nic, protoze to co jsem chtel nebylo v dostatecne sleve. CIVILIZATION V + DATADISKY - moc drahe, Alice - The Madness Return - moc drahe, LA NOIRE - to bylo slusne, ale zase jsem se do toho tak nezblaznil, SKYRIM nebyl v naso oblasti dostupny, Two worlds1 - moc drahe, DLC k BO ani slevneny nebyla... Zbytek her co nabizeli byl sice pekny, ale pro mne nezazivny
  • Tak mě slevy na steamu stály možnost nového PC, které kvůli nim bude muset počkat do příští brigády. Za hry jsem utratil necelé 3000. Pořídil jsem si:

    Portal 2, Metro 2033, Orcs must die!, Kompletní OddBoxx, SS F a S encounter, 2 char. packy do Killing Floor, Limbo, Shoguna 2 se všemi DLC + Total war complete pack (rome mám sice krabici, ale neodolal jsem :)), Just Cause 2, Max Payne 2, Frozen Synapse, Plants vs. Zombies, Company of Heroes complete pack, Garrys mod, Rock of Ages, FarCry 1 a 2, And Yet it Moves, Toki Tori, Sequence, Demolition Inc., Jedi Knight complete, PoP Two Thrones, KOTOR, Terrariu, Dead Space 2, Bioshock 1 a 2, Grid, Bastiona a Flight Control HD.

    Smutné je, že ze 40 achievmentů jsem dostal pár kuponů se slevou (např. 50% z Valve hry (všechny Valve hry už mám), HL2 episode 2 (mám) a nějakou indii za 1E. =)

    Jinak doufám, že si zahraju alespoň polovinu z nich. ,D
    • Pokud ti je EP2 k ničemu, chybí mi jako poslední do Valve her. Nemám to moc za co vyměnit :( Leda tak na slevu na LA Noire nebo několik uhlí :)
      • Hoď STEAM name. Vezmu si tu slevu na L.A. Noire. ;)
        • dammster
  • Letos jsem si rekl, ze nebudu kupovat nic do supliku ani znovunakupovat hry, ktere uz mam jen proto, abych je mel pekne vsechny na jednom miste. Kupoval jsem ciste pouze hry, ktere mam sanci si zahrat na soucasnem HW a predevsim mam chut si je zahrat v nejblizsi dobe. Na Vanoce jsem si take poridil koecne xboxovy gamepad a vyber her tak padal na ty hry, se kterymi ho na 100% vyuziji. NBA 2K12, Super Streetfighter IV AE a Sonic Generations - tot Steam. Pak jsem koupil krabici s Trine 2 (kde je i kod ke stazeni jednicky, kterou jsem take nehral) a Riddickem. *5*
  • Tak, ja som utratil okolo 900 euro, ale z toho len asi 50 na hry (konkretne God of War 3 a Assassins Creed 2 pre PS3). Zvysok som dal za PS3 + peknu TV k tomu... :)
  • L.A. Noire za tři kila byla jasná volba. Škoda že už jsem hru koupil v předchozí akci za dvojnásobek :-) Jinak jsem zakoupil jen Sonic Generations, Hard Reset, From Dust, Jedi Knight Collection, Quake 4, Dark Messiah Of M&M, Rainbow Six 3 Gold. Kromě Hard Reset jsem ještě ani jednu zakoupenou hru nespustil :-) Za achievementy (splnil jsem jich jen 14) jsem dostal kromě uhlí a zbytečných kupónů hry Far Cry 2 a Warhammer 2.
  • hmm suma sumarum tak 1000Kc - serie Rainbow Six, Serious Sam 3, Portal 2, serie Total War. Popravde asi to bude pres 1000Kc...
    Spis mi panove reknete - kolik ma Vase slozka se Steamem celkem? Ta moje v tuto chvili 248GB...

    P.S. Ti co se letos nakupu neucastnili, tak az budou priste brecet ze dobry hry na PC nevychazeji tak se zkuste zamyslet co rozhoduje o tom co se bude a co se nebude vyvijet...
    • MrSanta
      Necelých 47 GB, snažím se mít nainstalováno jenom to, u čeho je šance, že to budu hrát. Momentálně jsem ale těžce propadnul SW:TOR (dárek od Ježíška) a na jiné hry mi nezbývá čas.
      Letos jsem se zařekl, že budu nakupovat s rozmyslem a nakonec jsem neutratil ani kačku jak na Steamu tak na GOGu. Z GOGu už mám většinu mnou preferovaných her koupených a navíc je mi celkem putna jestli hru koupím za 5 nebo 10 $.
      Na Steamu jsem letos plánoval akorát The Last Remnant, ale ten se do větší akce (do 10 €) nedostal. Ještě jsem doufal v Deus Ex: Human Revolution do 10 €, ale ten se taky nekonal. Ale vůbec to nevadí, jsem hrami zavalen.
      • RavenHolm
        Deus Ex: Human Revolution i se všemi DLC včetně Missing Link jsem si koupil za 13€, sice pravda, že ne na Steamu (vánoční slevy nejsou jen tam). Nicméně Deus Ex: Human Revolution má steamworks, takže nebylo co řešit.
        • MrSanta
          Huh, tak to jsem nějak přehlídnul. Ale však ono mi to neuteče *4*
          • Nikdy nelze vychytat vše. Příště doporučuji během slev sledovat i Gamersgate, Direct2Drive a Amazon.com. Občas se tam najde sleva, která Steamové strčí do kapsy např. onen Deus Ex nebo jsem na amazonu pořídil Renegade Ops (se všemi dlc) za 3$.
    • Clovece to ti hned reknu... 382MB. Nemam nainstalovanou jedinou hru.... Zatim.:-)
    • 418 her a naštěstí jich mám nainstalovaných "pouze" 188 (hodně indie her) a na disku mi Steam bere momentálně 430 GB.
    • 240 her, cca 900 GB
  • JA si prosim kupil jenom metro :), mel jsem zalusk na HL2 s dlc .. ale nejak jsem to propil :)
  • Já si přes svátky užíval s jednou přenádhernou štětkou a na hry sem neměl ani pomyšlení...
    • Ale to je od tebe pěkné že jsi trávil svátky se svou mámou :)
    • Gratulace skoda ze to neni k clanku...

      A kdyz uz offtopic, tak aspon se podel o cenu pripadne jestli jsi dostal nejakou mnozstevni slevu - cely svatky to uz byl asi poradnej mesec xD
  • bylo vůbec ve slevě call of duty 1??? kromě té celosvátkové 25%? já nechápu, proč je tahle vykopávkách tak drahá? to kvůli MP???
    • Vykopavka to je, ale stale lepsi nez vetsina dnesnich her. Krom toho te nikdo nenuti vsechno kupovat na Steamu. U nas se da sehnat krabice i s datadiskem za 200Kc.
      • Presne tak, neni dobre vsecko kupovat na Steamu, rozhodne ne nove hry, ktere jsou casto o par stovek drazsi nez krabicovka od nas z obchodu. Chytry clovek proleze vice zdroju a az potom se rozhodne, pokud mu teda zalezi na penezich.
        Mit plat politiku tak nejspis kupuju jen na steamu a s cenou si hlavu nedelam.
  • Tak ja v prosinci na PC utratil zhruba 900Kč (gamersgate, steam, gog) a na PS3 zhruba 700Kč (psn, ale ne všechno za slevy). A teď v lednu jsem koupil na PC dead island za 400Kč a na PS3 Just Cause 2 taky za 400Kč. A ještě planuju na PS3 koupit roční PSN+ za litr, dokud je ve slevě.

    Na PC me jeste lakal batman: arkham city, ale protoze me pc verze arkham asylum zklamala, tak si radsi pockam na slevu ps3 verze, protoze ps3 verze arkham asylum mi prisla naprosto fantasticka.
    • Hlavne, ze je mezi PC verzi a PS3 verzi AA velky rozdil co?
      • Jazz
        Tam má gaypad přece!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit