Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také jsem byl tak hloupý, že jsem si na Steamu pár věcí koupil. Proč hloupý?
    Řekněme, že například LA Noire jsem si mohl nelegálně stáhnout z rapidshare rychlostí 15MB/s a za patnáct minut ho hrát. Ale já jsem řekl ne! Vypláznul jsem 15 euro, a stahoval jsem ho ze steamu ryhclostí 250kB/s přes dvanáct hodin. Takže z té radosti, že si večer něco zahraju, bylo ho*no. Nechápu, jak si to Steam může vůbec dovolit, každopádně ode mně viděli poslední euro. Alespoň do té doby, než bude steam schopnej pustit alespoň 5MB/s, ideálně 8-10MB/s. Žijeme ve 21. stolení, dopr...!
    • Jazz
      Nerozbreč se chlapečku.
      Já stahuju max. 1,5 a brečim tady jak pýča ?
    • Buď tak laskav a uvědom si, že stejně jako ty jsi chtěl stahovat svou hru, jí chtělo stahovat neuvěřitelné množství lidí v ten samý okamžik. Během špičky se na steamu vyskytovalo přes 4 miliony lidí. Dostaneš nabídku na hru, která není na PC ani 2 měsice, za hubičku a prskáš.
      • Máte sice pravdu, že ta hra byla alespoň ve slevě, když už nic. Ale jednou je člověk platící zákazník, tak by podle toho ta služba měla vypadat. Za plnou cenu jsem kupoval při vydání například Assassins Creed Revelations, nebo Mass Effect 2, a situace byla úplně stejná. Ono když si to tak vezmu, tak si nepamatuju, že bych ze steamu kdy stahoval více než 1.5MB/s, výprodeje nevýprodeje (a to jsem zkoušel měnit download servery a podobné nesmysly, o které bych se jako uživatel vůbec neměl starat). Úplně to neguje ideu digitální distribuce, tedy mít svoje hry k dispozici kdykoli a kdekoli. Tentokrát prostě pohárek přetekl. Obzvlášť, když si uvědomím, že například z originu jsem stahoval BF3 7MB/s. V den vydání. Takže to jde, to jen steam kálí svým zákazníkům na hlavy, když si to nechávají líbit..
        • Mě sice ta nízká rychlost nevadí, ale tvůj argument beru. Zvlášť, když to člověk koupí s tím, že si to chce večer zahrát.

          Teoreticky by mohl Steam fungovat stejně jako bittorrent a tím by se vše vyřešilo. Napadá někoho, proč to takto nedělají? Já bych klidně uploadil dalším lidem legál věci *3*
        • Na 30mb optike to islo/ide taky fukot. Ale mozno som mal stastie na vyhnutie sa spicky. Inak ako stahovaci server mam Austria.
        • doporucuji na Steamu v nastaveni zmenit server pro stahovani! Mel jsem podobny problem a timto jsem to vyresil.. nicmene na vanocni slevy byly servery daleko vic vytizeny nez obvykle, tak je to i pochopitelne, ze to nepojede na plno.. *3*
          • Přesně tak. Nicméně bylo fajn, že letošní vánoce steam i v mezích normy fungoval. Pamatuji loňské vánoce, kdy steam prostě nespolupracoval ať jsem se snažil sebevíc. To byla teprve sranda, když se chtěl člověk "jen" podívat co je ve slevách a ono nic:)
      • protoze ji mohl mit zadarmo kdyby si ji ukrad.... blbecek
  • Ja som neodolal na gog.com Red Orchestra: Heroes of Stalingrad a na steame Left 4 dead 2 a Napoleon total war+Empire total War. A za achievementy som vyhral Dungeons special steam edition.
  • Veskoslav
    Tak já jsem si kouil: Metro 2033, Portal 2, Orange box od HL, DNF. Dohromady mně to vyšlo na cca 400 stovky +- a to není vůbec špatná koupě:)
  • No já tenhle rok taky moc neutrácel.Jak říkal Poláček uvědomil jsem si že stejně nemám tolik času a abych si koupil plno her a pak je měl jenom do sbírky na to prdím.
    takže moje koupě tenhle rok: Bioshock 2,Duke nukem,Killing floor . Chtěl jsem ještě dead space a machinarium podpořit ale chlastačky byli přednější *1* .ted mám 300kč do výplaty tak sem zvědavej jak to přežiju *3*
  • Letos jen Portal 2, Limbo, Defcon a DoW2:Retribution. "Bohužel" jsem si předsevzal pevnou částku, kterou nesmím překročit. Měl jsem několikrát obrovské nutkání tohle předsevzetí porušit, ale nakonec moje skrblictví vyhrálo *7*
  • zkusil sjem Tearranii a uz 3 dny nehraju nic jinyho *1*
  • Já koupil na Gamersgate Xenus 2 a právě toho lituju - !!!PŘÍŠERNÉ!!! Obrovské zklamání. Po výborném Boiling Pointu taková alfa verze... *16* *16* *16* *11*
    • Po Boiling Pointu něco může být ještě horší alfa verze?:D
      • BP měl sice nějaké chyby, ale dal se dohrát a bavil jsem se u něj výtečně. Ale tohle??? to je absolutní nedodělek *11*
        • WOW ... a já kvuli tomu koupil Level .....
  • Já jsem pořídíl Dark Messiah of Might and Magic, Magicka Collection, Civilizaci 5 GOTY, Aliens Vs Predator. A ještě jsem si koupil MW3 i když ne na steamu ale z aukra za 375 Kč :D
  • Torchlight, Trine 2, Just Cause 2, Bulletstorm, L.A. Noire, Oblivion 5th Anniversary Edition, DIRT 3.
  • Half-Life 2: Episode one, ostatní už mam, až budu na svým PC tak určitě zapařim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit