Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tikov
    LEVEL jsem četl v době miniverze (za 26 kč tuším), pak mini zvětšili a zdražili (asi 50 Kč) a pak si začli stěžovat na ohromně nízké číslo prodaných výtisků (asi 14000 v té době, hledat to nebudu) a mini verzi zařízli s tím, že lidi přejdou...
    Já jim ze svého hanebného pohledu ty 4000 přeji... ale mini bych si možná občas ještě koupil.
  • Veskoslav
    Level? Za ty léta šíleně upadl, pamatují doby, kdy jsem své dvě měsíční kapesné utrácel za Level Mini(cca 26 Kč matně si vzpomínám při kapesném 20 Kč/měsíc), pak jednou za půl roku velké číslo s CD, později DVD. Někdy v roce 2004 jsem to přestal kupovat úplně, přestalo mě to bavit číst. Minulý měsíc jsem si to koupil jenom tak ze sandy, abych se podíval, jak na tom je. Tragicky. Nejenom, že recenze jsou pomalu jak od "redaktorů" z idnes, ale i výběr "novinek", články o sestavách atd. je tragédie. A o ceně raději nemluvit. Fakt naivita si myslet, že v dnešní době internetu a Steamu (popřípadě GoG či něco podobného) jim někdo bude kupovat tak drahý časopis. Ať udělají MINI za 50 Kč a vykašlou se na velký formát a hru, ať dají ke stažení za mírný poplatek na svých stránkách.
  • Nevidím žádnou výhodu papíráků. Na netu v CZ / EN najdu takových věcí a novějších, že bych 200Kč rozhodně nedal
    • počkej až budou všechny nety zpoplatněný, to si za 200 Kč na měsíc nepředplatíš ani jeden *1*
    • proto by časopisy neměly fungovat jako informační, ale jako zábavní médium. v rychlosti zpráv nemůžou konkurovat, ale můžou konkurovat zábavností textů, tam vůbec není problém.
  • Pořád moc drahej hajzlpapír...
    • DVD mozno pouzit aj opakovane *1*
      • To může dopadnout hůř než Drdův kalašnikov *1*
    • Ale oproti klasickému tolik neprosakuje *1*
  • tak jsem tyhle časáky kupoval kvůli přiloze (kolem roku 2005), protože tehdy internet měl v okolí tak 1 z 5 a já to nebyl. Jo, jo, byly to krásný časy, když jsme s kámošem strávili celej den u mého jednojádrového procáku a 256 mb RAM, a zkoušeli snad všechny demíčka a pak pařili přiložené plné hry. Bohužel rozvojem internetu a taky z důvodu, že hry přestali být středobodem mého života, jsem hlavně Score kupovat přestal. Ale vzpomínky mi zůstanou vždycky
    • Zayl
      Bohužel? Ummm...
  • Ja si papirovy casopisy kupuju jen kdyz jedu na dovolenou ... doma me staci games.cz a steam :D
  • jooo to byly časy.... jak rád vzpomínám na doby, kdy jsem jako malý kluk běhal každý měsíc(pokud teda zbylo kapesné) na benzinku pro nové číslo levelu. Články nabité, vtipné a obsah CD většinou velmi hojný. Rybka, Průša, Honza Herodes... ti tomu dávali hrozný náboj. Level jsem čítal od prvního čísla a pořád mám doma celou kolekci a sem tam si i jdu zavzpomínat a pár čísel si přečtu. Měl jsem i Score, ale to už nebylo tak dobré. Sem tam jo, ale Level byl Level. Ach jo... staré časy nevrátíš....:-(
  • GlaDOS
    Když už jsme u těch časáků, nepamatuje si někdo, jak před několika roky vycházel pár měsíců takový tenký herní plátek cca za 12 Kč? Už nevím jméno a po nějaké době zanikl, ale čtení to bylo solidní.

    Jinak já si nemyslím, že by herní časopisy v době internetu neměly budoucnost. Net je poslední dobou přeplněn spoustou rádoby novinářů, jejichž recenze se podobají jako vejce vejci. Myslím, že takový plátek do cca 100 Kč bez dvd přílohy s kvalitní redakcí v pozadí by se mohl prodávat solidně. Ani by nemusel být nějak tlustý, třeba i menšího formátu. Se slušným designem a menším porostem reklam (z nostalgie jsem si nedávno koupil Level a na každé druhé straně reklama).

    Level už taky nekupuji. Přestal jsem s tím po odchodu redakce, kvůli které mě bavil číst. Teď už to prostě není ono.
    • Ten plátek za 12 kč si pamatuju. Mám pár kusů ještě doma, ale na jméno si nevzpomínám (píšu z práce). Čtení to bylo skvělý! A dokonce pak začli přihazovat i DVD. Nebo chtěli, teď ani nevím. Každopádně pak zanikl. Moc dlouho se neudržel.
    • Ad reklamy.. Ty si opravdu myslis, ze reklamy jsou nejakym negativnim znakem? Sehnat inzerci pro takhle profilovany casopis je umeni a cim vic, tim jasnesji signal, ze je na tom subjekt dobre. Pokud se tedy nejednalo o in-house inzerci jinych titulu vydavatelstvi...
    • Jmenoval se GameON a dělal ho Tomáš Zvelebil (Ali) ještě, tuším, s Tukanem a lidmi, kteří skončili na webu Gamecenter. Bez silného vydavatele ale nebyli schopní ustát začátek, kdy se na peníze z inzerce čeká klidně i půl roku, a proto časopis lehnul. Tolik k tomu, proč není tak snadný kompletně změnit koncept a začít vydávat čaosopis hned bez přílohy. Velká spousta reakcí v týhle diskuzi je obecně hodně mimo a chápu, že byť se zdá vydávání časopisu bez přílohy za rozumnou korunu jako logický, nenajdete žádného vydavatele, který by byl přesvědčený, že si časopis koupí adekvátní počet lidí. Vždyť si to vemte - časák stojí 200 Kč, půlka jde distribuci, půlka je zisk. To jsme na sto korunách. Při nějakých 5000 prodaných kusech to dělá půl milionu. A teď si představte, že by časopis za 80 Kč bez přílohy musel na ty stejné peníze (které je nutné opět vrazit do výroby, tisku a dalších věcí) prodat kusů 12500. Tolik neprodává Score ani Level dohromady, čili prostor pro časák bez přílohy (a to se bavíme o ideálním stavu) tu zkrátka není... Proberte se.
      • Jo, Gameon. Máš pravdu. Kdybych četl dál a hned nešel psát.
    • 13_11
      Napadá mě akorát „100% nezávislý PLAYSTATION 2 magazín“ PLAY (85 Kč) nebo „Magazín všech hráčů“ DOUPĚ (29 Kč). Že by stál nějaký videoherní plátek 12 kaček, to si vůbec nevybavím.
  • Všeci jsem si kupovali papíráky.

    Celkem dlouho jsem taky měl PC, ale ne internet, takže mi LEVEL přišel fakt k duhu.
  • Mato1987
    Kvôli tomu riddickovi to určite kúpim, díky za info

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit