Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já moc nechápu, proč už není verze bez dvd. Kupovat časopis, u kterého mám napevno hru, o kterou většinou nestojím? Rád bych level četl, ale tak za 60-80 kč jen časopis.
    • No ono se tohle dost změnilo. A podle mě hlavě kvůli masovýmu prátění. Dřív byly fulky v časáku super věc. Dneska si to každej dřiv stáhne.

      Ale fulky se dávaj pořád dost slušný.
      • Bohužel DVD příloha není už pár let, to proč lidé level kupovali.Byl to samotný časopis.
        Mimo to žádnou vyložené fantastickou hru v časopisech nenajdeš.A i kdyby ti, kterým by se líbíla by ti na to řekli, že ji už dávno vlastní.
      • No, já si myslím, že pirátění se zmírnilo, ale možná je to tak jen u mě. Nemám už potřebu krást, když jde hru legálně koupit v akci za zlomek ceny. Utratím pak za hry klidně i docela dost peněz, protože mi přijdou za fér cenu. A občas si klidně koupím něco i za plnou zaváděcí cenu. Plná hra u časopisu je ale dost velké omezení. Nejde o to, že by ta hra nebyla sama o sobě dobrá, jen to třeba není můj šálek kávy nebo jí prostě nechci hrát zrovna teď. Chtěl bych level kupovat každý měsíc, ale ne s tím, že si ho musím předobědnat, nebo kupovat napevno s plnou hrou.
  • slza ukapla pri vzpomine na otravenou trafik-babu kere sem se 5dni dopredu kazdej den ptal esli uz je Level nebo jeste predtim score....i takova rubrika dopisy je proste zcela nenahraditelna natoz ostatni veci...jako reklama na PC od bohemky za 30tis s GF 2MX {nebo jeste driv treba Rivu TNT} napriklad, kterou clovek louskal a louskal a predstavoval si jake by to bylo todle delo mit
    • Vitekb
      Zrovna nedávo jsem jeden LEVEL pročítal. Myslím z 99 nebo 2000. Byla tam recenze na HDD a propagovali tam kvalitní 80GB za pěkných 23 tisíc. Před 2 roky si nabral několik takových (80GB, Seagate) táta v práci, kde je vyhodili jako nepotřebné. *4*
    • DangerousDave
      nj ono to kedysi v čase výsadného postavenie papierových magazínov malo svoje kúzlo, informácií bolo síce menej (resp. málo) ale človek si ich viac vážil a poctivo čítal každú recenziu (a nie len o hrách ale aj HW/SW)... a v konečnom dôsledku možno vedel o všetkom podstatnom viac ako dnes :)

      v súčasnosti, v dobe informačného pretlaku človek často cez nejaký dobrý článok iba preletí, pretože ho čaká desať ďalších... zaujímalo by ma kolko % čitatelov games.cz dočíta recenziu poctivo dokonca, ak to bude aspoň 20% tak to by bol úspech.
      • No já doufám, že ty recenze na dvě normostrany, co se tu objevujou, přečte do konce každej.

        (musím přiznat, že zmlsaný ze zahraničí kolikrát hledám odkaz na stranu 2,3,4... a vono nic) *4*

        EDIT: Ovšem taky chápu, že strany 2,3,4 na těch jiných webech jsou honorovány trochu v jiných relacích...
    • To byly časy :)
  • Kdo by dneska kupoval časopis bez plné hry ? Recenze jsou jako z automatu a tematický článek jeden dva za číslo ..... Obávám se že ani s mini odlehčenou mini verzí do 50Kč by se prodeje zázračně nezvedly .
    Level je drahý ..... 200 Kč stojí i Score které z kvality papíru slevovat nemuselo a stále má minimálně 4 srovnatelné plné hry vůči obvyklé jedné průměrné u Levelu ...

    Akční cena zní jako labutí píseň ....
  • Preed
    Dufal som v ozivenie mini LEVELU alebo aspon nejaku digitalnu verziu casopisu,tak zase nic. :/
  • FeebeEWN
    zbytečné. všechny zajímavé recenze i videorecenze si přečtu na netu. Jediné lákadlo jsou plné hry, které jsou za hubičku. Dříve jsem byl schopný kvůli češtinám a demoverzím koupit celý časopis :) dneska jsou to vyhozené peníze. Člověk všechno rychleji a zadarmo legálně stáhne z netu
  • Level som viacmenej prestal pravidelne kupovať so zánikom mini formátu, keby že to stále vychádza tak za 2-3 eurá mesačne tak to by som bral bez problémov.
  • NO, tak jak to tady čtu tak se nestačím divit, papírový výtisk že nemá cenu? At mi někdo ukáže jediný server kde se dočtu tolík info nejen o hrach a serepetickach jako v papirovych casopisech. Nemluvě o tom že hry uz nehraju tak moc jako dřív ale ta informace ma pro mě pořád obří cenu. Navíc všecky ty hry co jsem hrával dřív jsem z 90% stahoval z netu a ted cítím nějakou satisfakci tím že si ty hry kupuju třeba stím časákem. Riddick za 200 i s férovým čtením? Je to moc? Tak potom nevím za kolik by to už bylo málo. Tedy milé SCORE a LEVEL držím palec a doufám že i dál si vas budu moct koupiti :)
    • Tam je spíš problém že se na to hledí vždycky kvuli těm hrám. Mě třeba nezajímá že tam je riddick kterej mam už ze score, ale chci info a ne hry který stejně nehraju a hlavně v době kdy AAA hry několik let starý nebo i novější se daj sehnat na steamu nebo GOG někdy i za kilo už tahle příloha dávno ztrácí význam. Času je na vše málo takže si chci hrát co mě baví a ne co mi přinese aktuální level, proto bych dal přednosz jen časáku za kilo a myslím, že je to adekvátní cena když se to porovná s jinejma časákama co jsou na trhu o autech, muzice, společnosti. Nevim proč by měl bejt časák o hrách několikrát dražší když jiný nejsou a test třebas nějakýho auta si myslím neni rozhodně lehčí než test hry.
      • MrSanta
        Souhlas, plná hra u časáku pro mě ztratila význam už dávno. Bez přílohy, za stovku bych koupil každý měsíc. Ideální čtení, když člověk sedí na trůně nebo se kodrcá prostředkem hromadné přepravy osob. Škoda, že zrušili MiniLevel, ten byl pro mě super. Sice se časopis nemůže aktuálností logicky rovnat internetu, ale pohoda čtení je pro mě nesrovnatelná.
  • Amylee.Anderson
    Vzhledem k mýmu věku pro mě ty internety přišly poměrně brzo, takže když jsem se o to začala aktivněji zajímat, už byl k dispozici. Ale stejně si pamatuju, jak jsem ve škole, na základce, pomáhala se sběrem a někdo tam přinesl krabici, kde byly levely, my na to koukali jak na zjevení, kdo si dovolil vyhodit. Jeden jsem si ukořistila četla to jako svatou knihu :D
    • DangerousDave
      to ja som na základke čítal dobrodružstvá káčera Donalda :D
      • Pethulla
        :) nápodobně - a asi nás takových bude víc. Tehdá se to ještě jmenovalo Mickey Mouse a už v tom roce 1990, kdy to začalo vycházet to stálo docela dost. Celých 19 korun československých.
    • u dievcat je to dost rarita ci ? Mozno v cesku ani ne ale na slovensku nepoznam nejak zeby dievcata sa zaujimali o hernu scenu
      • vela mojich kamaratok hry hra, je to uplne bezne. ked poznas len pipky s 40cm podpadkami co sa k*rvia na kazdom kroku tak je jasne ze sa asi nehravaju hry
      • jindra.veliky
        na slovensku uz mate hry? *15*
        • mate uz v cechach dialnicu?
        • voodoochild
          Samozrejme : Na slepú babu , kolo mlýnske , schovávačka . Zo západu k nám dokonca prichádza nejaká novinka menom " Člověče, nezlob se! " ale mne sa to moc nepozdáva . Je to moc zjednodušené , pravidlá ako pre blbcov , všeliaké divné obrázky... ...už to nemá tu atmosféru a to srdce ako staré klasiky...
        • tak ten byl dobrej *1*
      • Amylee.Anderson
        No nevim nevim, tady na games soutěže poměrně často vyhrávaj nějaký tajemný holky :D
        • dira
          Ale většinou sou to přítelkyně chlapů, které nevydrží nátlak mužského pokolení a zašlou mail taky aby byla větší šance na výhru (a kde nejsou přítelkyně , jsou maminky :D )
          • Amylee.Anderson
            Díky za vysvětlení, napadlo mě to :D
  • 260 kč za časopis ? to jsou židáci
  • Vitekb
    Většina byla řečena v té krátké části diskuze, kterou jsem přečetl a mě nezbývá než přitakat, ale fakt je "vtipná" ta cena na Slovensku. Takže po zlevnění to tam stále stojí jako v ČR před slevou? To musí mít Slováci radost. *7*
    • po zlavneni to tu stoji stale viac jak pred zlavnenim u vas:)
      • Proto doufám, že tu nikdy nezavedem to šmejdský euro
        • to nema naozaj nic spolcone s eurom, to je len o jebnutosti dodavatelov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit