Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za ty love si to muzou strcit do.... Nejsem magor, abych daval 200 za neco, co je volne pristupny na netu, navic ty jejich DVD jsou uz peknych par let docela pase v dobe rychleho internetu
  • misho8723
    No o vyše 3 Eurá lacnejšie ako obyčajne, žeby som po dlhej dobe si kúpil zase herný časopis?.. no, uvidíme
  • Je to mrtvé médium. Podle mě je vydávání toho časopisu brutálně ztrátové. Nevíte někdo, která společnost to ofiko vydává?
    • janchor
      Burda. A pokud by to bylo ztrátový brutálně, dávno by to zařízli.
      • To asi záleží na strategii firmy a řadě dalších faktorů. Nevim, neznám in concreto. V každým případě papírovej časák o hrách je relikt. Nehejbe se to, není to prolinkované, nejde o tom diskutovat, atd. Flatline.
        • nějak mi vůbec nevadí, že nemám články v Levelu prolinkované, ehm...na to mi stačí angažovanost ve firmě kolem webdesignu až až, no a diskuze-velká výhoda, že tam žádný nejsou, protože vysvětlovat všem těm zakrslým hňupům, co tu ty diskuze plní kravinama, že jsou to kraviny ja časově dost náročný, třeba vysvětlovat, že pOblijvion a jeho ještě víc zdegenerovanej bratříček Skyshit jsou totální odpady je docela zdlouhavé(přesně ovšem nemůžu tu osvětu opustit, připadal bych si, jako, že jsem pro ty zmatené chudáky co z toho slintají mohl něco udělat a neudělal)
          • Gorkan
            trolle diskuzni aspon se prezentuj pod svým jmenem ok ?
          • Hm, tak tahle potřeba už mě přešla. Máloco mě ještě dovede vyburcovat. Ale spíš jsem psal o tom, proč je papírovej časák neatraktivní z komerčního hlediska.
  • Jack1947
    Level jsem mnel rad a mnel sem cisla uz od roku tusim 1998, pote od 2006 sem sai ho predplatil, jenze pred rokem jsem skoncil, proste uz mne to nak prestalo brat plne hry bry, mozna si ho i nekdy koupim jasne asi slo i o cenu no. Score si kupuji casto a premyslim ze si ho i predplatim pac to mnelo navrch vzdy... minimalne her co se tyce neni nad vuni cerstve vylisovaneho papiru... *15*
    • 13_11
      Nic ve zlém, ale na to, že si LEVEL kupuješ od roku 1998... píšeš strašně.
      • Jack1947
        Ja se tady budu obhajovat ze, a od roku ho nekupuju jen sem k nemu poprve privonel., jsem dylektik atp... je to zle ale bude se to semnou tahnout furt holt nekdo mnel stesti a nekdo ne jinak jsem normalni, Kluk 21 185cm a 92kg takze ok , be more polite please.
        • voodoochild
          Myslím že ak už sa obhajuješ takou " poruchou " mal by si o nej aj niečo naštudovať . Dyslexia je poruchou čítania a s písaním skoro vôbec nesúvisí . Ak máš problémi s písaním v zmysle škaredého rukopisu tak je to dysgrafia a ak ide o problémy s gramatikou tak je to disortografia . To viem pretože pánboh/genetika/vývoj mi hojne nadelil oboje . Snažím sa s tým zápasiť ale moja gramatika je stále príšerná a rukou písaný text by si po mne lúštiť rozhodne nechcel . Napriek tomu že možno vyzniem ako blbec sa na svoje poruchy neodvolávam zakaždým ked ma niekto napomenie . Je lepšie priznať si chybu a radšej písať menej alebo sa poučiť a snažiť sa viac *3*
          • Jack1947
            Lol a moralizovani mam nejradsi yeah. Booze dit je to normalni a sou lidi natom hur tak klidek pohoda a tabacek.
            • Jack1947
              Too Jarda 45-46 a obvod nevim Hnede oci a jinak tmave hnede vlasy.
            • Ještě jsi nenapsal velikost bot, obvod pasu a barvu očí:-)
  • Kdokoli máte nějaká čísla Score, Levelu, Gamestaru (tyto 3časáky do roku 2006),
    PlayStation magazínu (CZ i UK) (do roku 2000).

    Nevyhazujte je, ale nabídněte je na karelpipin@seznam.cz
    (dál sháním časopis QUO)
  • Mozek
    Já myslím, že můžeme být rádi, že tu bývalou elitu z LEVELu máme teď na Games a stojí to za to *4*
  • minuly rok som si kupil Score kvoli Bf3 specialu a za tu cenu ma to nejak nepobavilo ale male vydanie bez dvd do prace *2* by bodlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit